Coğrafya öğretmeni ile matematik öğretmeni

narkosis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2007
652
2
41
kızlar ben matematik öğretmeniyim kocam da coğrafya öğretmeni. nikahımızı şubatta kıydık ama daha düğünümüzü yapmadık uzun hikaye sonra anlatırım ama bebek falan değil sakın öyle anlamayın haaaa.. neyse derdim şu:
belki 2 hafta sonra düğün olur(kocam askerde şu an ve 15 gün sonra acemilik bitecek) kocam askere gitmeden önce davetiye tasarla dedi... ve benim aklımda hiçbişi yok

o dediki bizim resmimiz olsun içinde.
ben de düşünüyorum ki ikimizin de mesleğinden bişiler de barındırsın. ve biz satın almayı değil kendimiz oluşturmayı ve bilg.dan bastırmayı düşünüyoruz tabi masraflı olursa tasarruflu olana doğru yöneliriz ama tasarım bizden olmalı...

lütfen bana fikirler verir misiniz??? herkeste olan bişi istemiyorum,buradaki davetiyelere baktım ama dediğim gibi meslekleri hissettirsin istiyorum...

belki bi dünya resmi..... türkiyeyi gösteren kısmında aşkın matematiksel tarifi(sayılar),eşittir siz olabilir....

benim de aklıma geldi dünya haritası şeklinde olsa? ama nasıl bi dizayn olacak?yuvarlak bi şekilde dünya haritası.. veya acaba piri reis in haritası arka plan olsa üzerine yazılar?? ama o zaman da bizim resmimiz i ne yapacağım???

bence kendı resmınızı bastrmayın derım sonra o davetıyenın ustunde yorumlar başlar cunku mesela ayy cok yakısmıslar yok kzın burnu uzun yok adam yaslı gıbı bunu ben cok yasadımda en ıyısı kendı resmınız olmasın derım
aklıma cok fazla bısey gelmıo ama dunya harıtasında enlem boylam hesaplarıda oluyo ona gore matematıksel yanı var ya onla ılgılı olabılır mı acep yaa

hım...değişik bir şey...düşünüyorum düşünüyorum ama fikir çıkmıyor yaaa..yaratıcı bir sürü aradaş var, sana yardımcı olabilirlerr...

piri reissin haritası ama resimleriniz olmayacak....zaten resimli davetiyenin modası gecti....bi de ben muson yagmurlarını cok severim,yani bana en güzel doga olayı gibi gelir ...onu da kullanabilirsin....bi düşüneyim nasıl kullanabilecegini yazarım....

piri reissin haritası ama resimleriniz olmayacak....zaten resimli davetiyenin modası gecti....bi de ben muson yagmurlarını cok severim,yani bana en güzel doga olayı gibi gelir ...onu da kullanabilirsin....bi düşüneyim nasıl kullanabilecegini yazarım....

canım merakla bekliyorum fikirlerini:eek:

X