Çocuk Hastalıkları Cocukta ayak tabani kizariklik

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Happym

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2019
35
9
Merhaba kizimin ayak tabaninda boyle kizarikliklar olustu kasiniyor dedi once sonra kasinti gecti kizariklik dagildi etrafa boyle bisey basina gelen varmi
20221129_083320.jpg

El ayak ağız değil mi
Hafif ateş burun akıntısı falan oluyor
Bu sene çok vardı
Parkta falan bulaşıyor

Hayie ellerinde ve agizinda bisey yok ateslenme falan yok sadece kizariklik ilk basta da kasinti neden oldu anlamadim
Doktor bir görsün alerji gibi durmuyor
Viral bir hastalık sanki

El ayak ağız değil mi
Hafif ateş burun akıntısı falan oluyor
Bu sene çok vardı
Parkta falan bulaşıyor
Sadece ayakta bu sekilde oluyormu burun akintisi vardi gecti oksuruk hala var ellerinde ve agizinda leke yok nasil geciyor ki bu meret

Sadece ayakta bu sekilde oluyormu burun akintisi vardi gecti oksuruk hala var ellerinde ve agizinda leke yok nasil geciyor ki bu meret
Eğer el ayksa korkmayın basit viral bir hastalık
Basit rahatlatan ilaçlala geçiyor
Ama tırnak atması oluyor bu hastalıkta

Oğlumda da olmuştu bir süre sonra kendiliğinden gecti
Once basparmaktan sonra geken ayaklarin basladigi yerden kasiniyor dedi kipkirmizi oldu kasidikca hafif sislik vardi ertesi gun orasi dagilmaya basladi busefer tam tabanin ortasinda yanlarda kirmizilik bugun onlarda genislemis sizde demi boyle olmustu🙏 bugun diger ayaginda da cikmis 2 sinde de var suan

Merhaba kizimin ayak tabaninda boyle kizarikliklar olustu kasiniyor dedi once sonra kasinti gecti kizariklik dagildi etrafa boyle bisey basina gelen varmiEki Görüntüle 3169942
Merhaba kızımda dün aksam el ve dizlerde basladı sonra ayak altına ilerledi sabah acile gittik alerji ignesi yapıldı.Gün icinde el ve diz biraz düzelse de ayak altı aynı sekilde.Salgın mı var anlamadım suan..

Merhaba kızımda dün aksam el ve dizlerde basladı sonra ayak altına ilerledi sabah acile gittik alerji ignesi yapıldı.Gün icinde el ve diz biraz düzelse de ayak altı aynı sekilde.Salgın mı var anlamadım suan..
Bende 3 gundur allerset isminde alerji şurubu vardi onu iciriyorum bi taraf geciyor gibi olsa ayagin baska yerinde goruyorum yenisini doktora goturmek icin bekledim belki gecer diye ama gecicek gibi durmuyor tum cocuklarda suan bogaz enfeksiyonu oksuruk burun akintisi duyuyorum bide bu cikti ozaman simdj biktim gercekten hergun bir hastalik krese basladigindan beri😭

Bende 3 gundur allerset isminde alerji şurubu vardi onu iciriyorum bi taraf geciyor gibi olsa ayagin baska yerinde goruyorum yenisini doktora goturmek icin bekledim belki gecer diye ama gecicek gibi durmuyor tum cocuklarda suan bogaz enfeksiyonu oksuruk burun akintisi duyuyorum bide bu cikti ozaman simdj biktim gercekten hergun bir hastalik krese basladigindan beri😭
Cok gecmis olsun.Biz de suan nobetteyiz esimle.Sabah bizi cok korkuttu bayıldı çünkü😔 yarın doktorumuzdam randevu aldık götüreceğiz bakalim.

X