Çocuk Hastalıkları çocuklarda pelteklik yardımcı olurmusunuz

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Yalnxixz82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2007
120
0
41
merhaba arkadaşlar benim 3 yaşında bir oğlum var çok erken konuşmaya başladı ama altı yedi aydır peltek konuşuyor düzeltmeye çalışıyorum ama olmuyor acaba geçici birşeymi,yoksa kalıcımı,yardım almalımıyım bu konuda deneyimi,bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim :1no2:

bence hiç aksatma canım,hemen doktora götür birşey varsada yoksada anlaşılsın,çünkü birçok rahatsızlık küçük yaşlardayken tedavi ediliyor,yaş ilerleyince niye daha önce getirmediniz iş işten geçmiş sözünü duymaktansa hemen bir uzmana götürmekte yarar var...hiç birşeyde olmayabilir.geçici bir dönem,birisini taklit etme falanda olabilir ama bunu uzman olan bir kişi söylerse en azından için rahat eder,tereddütte kalmazsın.

bebeklerimiz herşeyimiz sonuçta,en güzel günler onların olsuuuna.s.

çok teşekkür ederim canım haklısın ilerde düzelir dediler ama içim rahat değildi enkısa zamanda götürücem gerçi bu hali çok tatlı ama ilerde geçmezse beni suçlar diye korkuyorum sağol yardımcı olduğun için

canım benim oğlumda üç yaşında bu sorunu yaşamıştı, en kısa zamanda psikoloğa gittik, balon üflemesini ve masada duran kalemi üfleyerek hareket ettirmesini söyledi, nefesini uygun kullanamamaktan kaynaklanıyor bu sorun birde erken konuşan çocuklarda görülebiliyormuş, bazı çocuklar dikkat çekmek için de yapabiliyor, kesinlikle söylediği sözleri tekrar edip düzelttirmemelisin, farklı şekilde konuştuğunu hissettirmemelisin,söyleşine pek aldırma, benim oğlum çok şükür kısa zamanda başetti bu sorunla, mutlaka en kısa zamanda uzmanla görüşmelisin, şuan neler hissettiğini çok iyi anlıyorum, o dönemden ben de geçtim, çok üzüldüm, ağladım, umarım en kısa zamanda yavrun sağlığına kavuşur, dualarım seninle.

canım çok sağol ya bende çocuğu bunaltıyodum düzelticem diye ama gerçekten farkında olmadan yapıyo önerilerini hemen yapmaya çalışıcam vede acil psikoloğa gidicem evdekileri ikna edemiyodum önemsemiyolardı düzelir diye çok çok teşekkür ederim fikirlerin ve ilgilendiğin için yaşayan halden anlıyor gerçekten çok sağol

canım çok sağol ya bende çocuğu bunaltıyodum düzelticem diye ama gerçekten farkında olmadan yapıyo önerilerini hemen yapmaya çalışıcam vede acil psikoloğa gidicem evdekileri ikna edemiyodum önemsemiyolardı düzelir diye çok çok teşekkür ederim fikirlerin ve ilgilendiğin için yaşayan halden anlıyor gerçekten çok sağol

allah yardımcın olsun canım, iyi haberlerini bekliyorum

X