Çocuk Hastalıkları Ck yüksekliği

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

gece156

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2017
13
2
35
bebeğimde ck yüksekliği var. Umarım geçici bir durumdur. Başından böyle bir durum geçen var mı?

Tek başına bir anlamı olmaz. Karaciğer ve diğer tahlil sonuçları nasıl? Bebeğiniz ne kadarlık? Ve bu testler neden yapıldı?

Bebeğimde sarılık vardı uzayan sarılık altında yatan sebeblere bakmak için alt ast değerinede bakıldı. Alt 70 ast 100

Gaz ilacı kullanıyorum üniversite hastanesine sevk etti kas hastalığı olabilir diye. Umarım öyle bir sonuç almayız. Çok zor

İnşallah önemli bir şey çıkmaz. Randevu aldınız mı üniversite hastanesinden?

Onlar yine yüksek çocuk gastrolojiye yönlendirdi bebeğim biraz dinlensin tekrar götürecem. Herşey yoluna girecek umarım

Onlar yine yüksek çocuk gastrolojiye yönlendirdi bebeğim biraz dinlensin tekrar götürecem. Herşey yoluna girecek umarım
Mwrhaba bizimde ck miz yüksem cıktı kızımda bana ulasırmısınız adaninmavisi instagramım 05536369742 telefonum bana ulasırsanız vok sevinirim

Bizimde karaciğer enzimleri yüksek çıkmışti takip.edildi üç ay düşmeyince çocuk gastroenterolojiye sevk edildik orda ck ddgerine bakıldı cook.yuksek çıkti bizim gibi yüksek çıkıp düşen varmı yada tani konuldumu cook üzülüyorum bizim gibi olan varmı..

bebeginiz iyi degil mi bi sikinti yasamadiniz sonrasinda?bizim ck da 711 cikti enzimler 100 ve 65.umarim her sey yolundadir.bilgi verir misiniz?

Merhaba benimde bebeğimde (2yas) benzer durum var kafam çok karıştı keratin kinaz sınırı 228 bizimki 281 çıktı alkalen fosfataz 350 bizim 400 çıktı ve B12 vitamini eksikliği çıkınca vitamin verdi kreatin kinazdan dolayı şüphe düştü içime tecrübelerinizi paylasirmisiniz lütfen

Merhaba benimde bebeğimde (2yas) benzer durum var kafam çok karıştı keratin kinaz sınırı 228 bizimki 281 çıktı alkalen fosfataz 350 bizim 400 çıktı ve B12 vitamini eksikliği çıkınca vitamin verdi kreatin kinazdan dolayı şüphe düştü içime tecrübelerinizi paylasirmisiniz lütfen
Meraba değeriniz son durumu ne oldu merak ettim bizimde yukske

Arkadaşlar ck yüksekliği enjeksiyon sonrasında da yükselebilir benim kızımın antibiyotik iğneleri sonrası 3500 e çıkmıştı sonra düzeldi kas hasarı varsa yüksek çıkabiliyormuş

Arkadaşlar ck yüksekliği enjeksiyon sonrasında da yükselebilir benim kızımın antibiyotik iğneleri sonrası 3500 e çıkmıştı sonra düzeldi kas hasarı varsa yüksek çıkabiliyormuş
Benim az birşey yüksek çıktı 280 citki çok korkuyorum.umarim.kasla ilgili birşey çıkmaz tekrar randevumuz var Perşembe bakalım doktor ne diyecek birde kan alirlerken çok zorlandı kolu birinden alamadılar diğerinde uğraştılar çok agladi acaba ondan mı yükselebilir miki

X