Cizdiklerimiz

Bende heveslendim fircalarami atmistim yeniden almam gerek malzeme 😊
Tüm malzemelerim var. Evlenmeden önce bi tabloya başlamıştım karakalemle altyapısını oluşturdum, güzelce yepisyeni yağlı boyalar da aldıydım. Araya düğün falan girdi kaldı öyle. 4 sene geçmiş yeni çıkardım daha devam edeyim diye 😂 azcık boyayıp bırakıyorum 😂

Tüm malzemelerim var. Evlenmeden önce bi tabloya başlamıştım karakalemle altyapısını oluşturdum, güzelce yepisyeni yağlı boyalar da aldıydım. Araya düğün falan girdi kaldı öyle. 4 sene geçmiş yeni çıkardım daha devam edeyim diye 😂 azcık boyayıp bırakıyorum 😂
Bitir de bize at gözümüz gönlümüz açılsın 😍😍

Ohoo hanımlara bak 😍 biz napalım mandalamızı mı paylaşalım :KK45:

Resim fotoğraf çok seviyorum yapıcı değil izleyiciyim sizide izliyiciğim 🧿 hipnoz olmuş gibi video izliyorum bazen böyle

Ay dimi yaa insanı hipnoz ediyor bu videolar resmen. Gözünü alamıyorsun 😍🤗

IMG_20200918_213528.jpg
IMG_20200918_213430.jpg
IMG_20200918_213605.jpg

Bunlar da kara kalem duvar boyamalarım🥳

Niye kız çizsene ne güzel. Ben özel günlere yaptım hediye derdinden kurtulmuş oluyorsun yaratıcı bi hediye oluyor 😂
Ben bikere okulda çizdim. Herkes dersi bana yaptırdı.. eğer yaparsam siparisler bitmez bide.. valla o hatayı bikere yaptım :KK70:

Ben bikere okulda çizdim. Herkes dersi bana yaptırdı.. eğer yaparsam siparisler bitmez bide.. valla o hatayı bikere yaptım :KK70:
Ya ben ciddi ciddi sipariş alıyordum bi ara 😂😂😂 en yakın arkadaşımın arkadaşının arkadaşıydı 😂 arkadaş durumundan para almadım kız da mahçup olmamak için kitap hediye etti bana 😂

Tablo yapmaya malzeme alıcam sizin sayenizde 😄 ben baya ara verdim ya yağlı boyalar sulu boyalar özledim resimler dosyada kaldı gitti öyle 1 senedir hiç cizmiyorum
Yapın yapın bebiş gelince zor olur hemde de zihin dinlenir 🥳

Ohoo hanımlara bak 😍 biz napalım mandalamızı mı paylaşalım :KK45:

Resim fotoğraf çok seviyorum yapıcı değil izleyiciyim sizide izliyiciğim 🧿 hipnoz olmuş gibi video izliyorum bazen böyle

Bende bayılıyorum izlemeye.. içim gidiyor hem hemen yapasin geliyor ama tembellik oluyor 🙈

X