Citlenbik'in Başarı Öyküsü

saat 7:30 da akşam yemeğimi yedim.(7 yi 20 geçe işten geldim çünkü)
öğlen fazla kaçırmışım galiba yemek canım istemedi.suyuda çok içiyorum.
10 fındık, biraz karpuz,1 bardak limonata içtim.

dışardan geldin ya o yüzden canın bi şey çekmemişdir.inşallah yatana kadar acıkmazsın.yarın yaz açıktın mı acıkmadınmı .ona göre bi şey dicem sana çalışanlara özel.

dışardan geldin ya o yüzden canın bi şey çekmemişdir.inşallah yatana kadar acıkmazsın.yarın yaz açıktın mı acıkmadınmı .ona göre bi şey dicem sana çalışanlara özel.

kız ben dayanıklıyımdır.akşam acıksam bile yemekten sonra ağzıma hiçbirşey koymam.
merak ettim şimdi ne diycen de hele yaaa.

hoşbuldum canım.dün 3 öğün yedim.bugünse 2 öğün.birşey farketmez heralde birgün 2 veya 3 öğün olsa.
çayı pek içmem ,içersemde tatlandırıcılı, günde belki bir bardakcık oda.
neskafeyi asla şeker koymam.günde 3 fincan mutlaka içerim.
sen başlayalı 1 ay kadar oluyor sanırım ne kadar kilo verdin canım.

2 kiloya yakın verdim canım bazen hiç vermediğimde oldu fazla çıktığımda oldu ama ben bırakmadım devam ettim ve edeceğimde.çünkü vücudumu diğer dietlerle bozmuştum,şimdi düzelecek inşal:KK64:lah

ya kzılar selülit için bişiler yapan ve faydasını gören var mııı?:44:

iyi vermişsin herşeyi yiyerek vermek güzel.zaten işin püf noktası ara ögün yememek ve akşam erken yemek.:21:

bende bazen az yedim bazen çok yedim derken 5 ayda 9 kilo vererek 75 ten 66 ya düştüm.:118:yavaş yavaş gidiyor benimkide
işte.hareketsizim,işim masabaşı malesef.

boyum 1,63 hedefim 55 kilo olmak.:63:

iyi vermişsin herşeyi yiyerek vermek güzel.zaten işin püf noktası ara ögün yememek ve akşam erken yemek.:21:

bende bazen az yedim bazen çok yedim derken 5 ayda 9 kilo vererek 75 ten 66 ya düştüm.:118:yavaş yavaş gidiyor benimkide
işte.hareketsizim,işim masabaşı malesef.

boyum 1,63 hedefim 55 kilo olmak.:63:

nerdeyse 2 kilo gitmiş ayda aynı bunun gibi.yavaş vermek en güzeli kalıcı olması da dah güzel ayyy:KK76:

nerdeyse 2 kilo gitmiş ayda aynı bunun gibi.yavaş vermek en güzeli kalıcı olması da dah güzel ayyy:KK76:

evet yaa öyle valla.sürekli alıp vermekten vücudum deforme oldu.

benim en büyük kilo alma sebebim akşam yemeklerini saat 9 da yememiz.(işten gel yemek yap anca o saat oluyor malesef)

ama 2 gündür eşim kendisi yiyiyor valla, ben erken yiyeceğim artık.gitmeyecek yoksa bu kilolar.

evet yaa öyle valla.sürekli alıp vermekten vücudum deforme oldu.

benim en büyük kilo alma sebebim akşam yemeklerini saat 9 da yememiz.(işten gel yemek yap anca o saat oluyor malesef)

ama 2 gündür eşim kendisi yiyiyor valla, ben erken yiyeceğim artık.gitmeyecek yoksa bu kilolar.

ben de kocayı takmıyorum valla,kendi yiyor.kız sen benim ikizimmisin bizde 9 da yerdik önce:KK60::KK60:

ben de kocayı takmıyorum valla,kendi yiyor.kız sen benim ikizimmisin bizde 9 da yerdik önce:KK60::KK60:

olabilirmi acaba anneme sormam lazım dermişim:KK60:
şimdi çıkmam lazım canım.benim kociş geldi ona yemek hazırlayacağım.
yemekten sonra takılırım yine buraya oğluşumdan fırsat kalırsa tabiki.
hoşçakal:KK58:

ben yapmadım minnakım ama geçenlerde pembe maskeyi yapanları duymuştum,hani yüze yapıyolarya cilt düzelsin diye orayada yapıyolarmış:nazar:

yapmadım canım ama yapacam inşallah.yosun yağıyla masaj yapıp streç filmle sariyorsun yatıyorsun.faydası çok oluyormuş.

Bi araştırim bakalım bende kızlar, nefret ediyorum bu selülit görünümden yaaa

kimse birşey yazmamış bugün,nerdesiniz kızlar.

sabah 8:30 da 2 poğaça yedim, 1 neskafe içtim.
öğle 13:00 de 1 poğaça,1 salatalık,1 armut yedim.

karbonhidrat çok oldu ama başka seçeneğim yoktu.yemeğimi evden getiriyordum fakat bugün getiremedim.sabahtan çarşıya gitmem gerekiyordu.

kimse birşey yazmamış bugün,nerdesiniz kızlar.

sabah 8:30 da 2 poğaça yedim, 1 neskafe içtim.
öğle 13:00 de 1 poğaça,1 salatalık,1 armut yedim.

karbonhidrat çok oldu ama başka seçeneğim yoktu.yemeğimi evden getiriyordum fakat bugün getiremedim.sabahtan çarşıya gitmem gerekiyordu.

merhaba canım bu gün birtakım işlerim vardı nete giremedim.canım karbonhidrat çok oldu felan deme güzel gönlün ne isterse onu ye,bu beslenme şeklinin bir ayrıcalığı yiyecekleri elemene gerek yok.bende yemeklerin üstüne yerim meyva bağırsakları güzel çalıştırıyor ikizim :)):KK71:

merhaba ikizim.ben geldim yine kimse yok.:110:

güzel söylüyorsun citlenbikcimde ,ekmeği falan en fazla 2 dilim kepekli yiyorum canım,fazlasını yiyemiyorum.(ama keke,poğaçaya bayılırım):KK57:

yemek aralarımın en az 4,5 - 5 saat olmasına dikkat ediyorum.(yani 2 günden beri)

2 gün öncesine kadar atıştırır dururdum ben,böyle çok iyi oldu midem rahatlıyor resmen:KK24:

ara öğün tüketmiyorum.sadece arada 1 fincan şekersiz neskafe içiyorum.

bugün akşam geç çıktım işten,eve geldiğimde saat 8 e geliyordu.

1 küçük kırmızı közlenmiş biber , 1 dondurma , 1 çatal karpuz, 1 tanede minnacık armut yedim.(çokmu olmuş:KK17:)

seni unuttum fburcu arkadaşım nasıl gidiyor.eksiliyormu yavaş yavaş fazlalıklar:KK70:

canımm ben 59 kiloyum.halimden memnunum kilo almıyorum çok şükür..eskiden 64 tüm 59 da kalmak süper benim için..60 oluyorum en fazla..dün bende 5 ten sonra yemedim birşey çünkü çok toktum.tokken önmde biri ne yerse yesin canım çekmiyor hiç,çünkü artık her istediğimi yiyorum ve bu süper birşey:KK62: 58-59 benim için gayet iyi,bu kiloyu korym yeter bana..:))

kızlar bende doğumdan sonra bu yöntemi uyguluyorum ve yaklaşık 9-10 kg verdimmm aynen devam yolaa aslında biraz sporda yapsam o zaman çook hızlı gider bu kilolar eminim yaniiii

ben de bu yöntemi uygulayanlardanım buraya yazmıyodum ama
hiçbişey yapmadım sadece akşam 6 dan sonra yemek yemedim
saat 10 falan olduğunda çok acıktığım oluyodu ama tuttum kendimi bikaç dilim karpuzla idare ettim
ve sanırım 3 haftada 2 kilo verdim zaten 4 kilo fazlam var
bir anda vermek de istemiyorum çok iyi oldu yani yavaş yavaş sindire sindire oh mis

Son düzenleme:
X