cinsel güç arttırıcı şeyler kullandığı için psikolojim bozuldu

bilmiyorum ya cidden kafama takılıyor artık ve sorunca da üzülüyor gibi sürekli sorma diyor. resmen gözümde eski erkekliği yok :KK43: biliyorum kötü bir düşünce ama. ilacı 1 kere kullandı sadece. macunu sürekli kullanıyor hatta geçen yanımdayken beraber bir yerde alışveriş yaptık dinlenme tesisi. orda ginseng ürünleri var ya onlardan aldı sinirlendim kavga ettik. diyor ki herkes kullanıyor kullanılmasa bu kadar yaygın olur mu. eczaneye gidince fark ettim ilaçtan vardı görünür yerde bir sürü. evlenme aşamasında olduğumuz için de ilerisini düşünüyorum.
Siz ne abartmışsınız Allah sevgilinize sabır versin

üyelerin çoğu bu iyi bişey falan demiş
erkeklik egosu falan diyen olmuş
benim aklıma da şöyle bi soru geldi şimdi bu adam bu ilacı macunu adı her neyse
kendini kendine kanıtlamak için kullandı okey
size kendini kanıtlamak için kullandı onada okey
ama iş erkeklik egosuna döndüyse bu adam başka kadınlara da bunu kanıtlamak istermi diye
düşünürdüm ben olsam
bi açıdan iyi bi açıdan kötü bişi bence
iyi olan tarafı bi sorunu varsa çözme çabası içinde olması
kötü olan tarafı adamın orijinal halinin bu olmaması
ve daha kötü olan tarafı başkalarınada kanıtlama ihtiyacı doğurur mu
muhtemelen ben paranoyaklık ediyorumdur yani umarım öyledir

üyelerin çoğu bu iyi bişey falan demiş
erkeklik egosu falan diyen olmuş
benim aklıma da şöyle bi soru geldi şimdi bu adam bu ilacı macunu adı her neyse
kendini kendine kanıtlamak için kullandı okey
size kendini kanıtlamak için kullandı onada okey
ama iş erkeklik egosuna döndüyse bu adam başka kadınlara da bunu kanıtlamak istermi diye
düşünürdüm ben olsam
bi açıdan iyi bi açıdan kötü bişi bence
iyi olan tarafı bi sorunu varsa çözme çabası içinde olması
kötü olan tarafı adamın orijinal halinin bu olmaması
ve daha kötü olan tarafı başkalarınada kanıtlama ihtiyacı doğurur mu
muhtemelen ben paranoyaklık ediyorumdur yani umarım öyledir
orijinal halini de biliyorum. siz herhalde eski konularımı gezintiye çıktınız. benden önce başka kadınlarla da deneyimi var zaten. 10 dakika sevişen birisi değil ki. sevişmeye tüm gün ayırdıktan sonra kullandı o da düzenli değil diye defalarca yazdım. Zaten dediğim ilacı 1 kere kullandı onda da fark etmiştim farkı. çoğu erkek kullanıyormuş zaten burda çok üyeyle mesajlastım bu konuyla ilgili. 2 saniyede boşalan adamı 2 dakika çıkarmıyor yani

bilmiyorum ya cidden kafama takılıyor artık ve sorunca da üzülüyor gibi sürekli sorma diyor. resmen gözümde eski erkekliği yok :KK43: biliyorum kötü bir düşünce ama. ilacı 1 kere kullandı sadece. macunu sürekli kullanıyor hatta geçen yanımdayken beraber bir yerde alışveriş yaptık dinlenme tesisi. orda ginseng ürünleri var ya onlardan aldı sinirlendim kavga ettik. diyor ki herkes kullanıyor kullanılmasa bu kadar yaygın olur mu. eczaneye gidince fark ettim ilaçtan vardı görünür yerde bir sürü. evlenme aşamasında olduğumuz için de ilerisini düşünüyorum.
Sizde bi psikiyatriste gidin. Normal değilsiniz cunku

Ilac kullaniyor diye gozunuzde erkekligi bitmiş ya o yuzden. Mesela benim annemin rahmi alindi. Sonrasinda hormon ilaclari kullandi. Ama babamin gozunde kadinligi hic azalmadi.
bu konu eski bir konu ve bu sorunu aştım. sağlıkla ilgili bir sıkıntı olsa neyse ama değil. sırf daha iyi hissetmek için kullanıyor kendi sağlığına da yazık. yani normalde zaten erken boşalan birisi değil libidosuz değil. normalde de zaten iyi. benim seks yaptığım tek erkek o yüzden kıyaslama yapamıyorum ama beni tatmin ediyor. kullanınca ne oluyor hiçbir şey. sadece tekrar erekte olması kısa sürüyor. zaten ben uzun uzun ilişki sevmiyorum da. beyfendi aralıksız 1 saat boyunca erekte halde seks yapıyor bir kere çalma listesi vardı ordan görmüştüm. bu yüzden gereksiz geliyor bu takıntısı.

orijinal halini de biliyorum. siz herhalde eski konularımı gezintiye çıktınız. benden önce başka kadınlarla da deneyimi var zaten. 10 dakika sevişen birisi değil ki. sevişmeye tüm gün ayırdıktan sonra kullandı o da düzenli değil diye defalarca yazdım. Zaten dediğim ilacı 1 kere kullandı onda da fark etmiştim farkı. çoğu erkek kullanıyormuş zaten burda çok üyeyle mesajlastım bu konuyla ilgili. 2 saniyede boşalan adamı 2 dakika çıkarmıyor yani
istediğim konuya istediğim mesajı yazarım :)
kimse kimeseden icazet almak zorunda değil konu açıyorsanız ve kilitli değilse
canı isteyen herkes istediği zaman yorum yapma hakkına sahip
siz benim dediğimi pek anlamamışsınızda neyse
ben başka bişeyden bahsediyorum ama kaygılı birine benziyorsunuz daha fazla tetiklemek istemem
üstünde durmasanız daha iyi boşverin

istediğim konuya istediğim mesajı yazarım :)
kimse kimeseden icazet almak zorunda değil konu açıyorsanız ve kilitli değilse
canı isteyen herkes istediği zaman yorum yapma hakkına sahip
siz benim dediğimi pek anlamamışsınızda neyse
ben başka bişeyden bahsediyorum ama kaygılı birine benziyorsunuz daha fazla tetiklemek istemem
üstünde durmasanız daha iyi boşverin
bilerek tetiklemeye çalışıyorsunuz bence de neyse :-) yazamazsın demedim. konularımda gezintiye çıkmanız komik geldi

Bunda kötü bir şey yok ki ne güzel işte cinselliğin aktif olması eşler için harika bir şey bence. Sağlıklı bir birey olarak daha aktif yada tutkulu şekilde yaşamak isteyebilir bu sebeple herkes de kullanabilir

yapı itibariyle şüpheci biriyim ve bazen bunu gizleyemiyorum
ama söyledim en başından, benim paranoyam olabilir diye
olabilir aldatacak insan her türlü aldatılıyor. bu zamana kadar hiç böyle bir durum yaşamadık. telefonunda şifre vs yoktur hiç açıp bakmam ama bilgisayarında da yok orda WhatsApp açık. benden önce çok fazla deneyimi olmuş zaten bunu biliyorum.

Ama hayır herkes kullanmiyor bir tanıdığım 50 yaş üstü kullanmaya başlamıştı

30 yaş bunları kullanmak için erken. Peki benim aklıma şu geldi: acaba kalbe zararı var mıdır bu takviyelerin?
bilmiyorum. içeriğinde çok kötü bir şeyler yok dut şurubu epimedyum keçiboynuzu falan var. ilacı da bir kere kullandı etkisini görmemek imkansız tatil boyunca asla ereksiyon bozulmadı çünkü. diğer türlü normal işte. sormaya da gelmiyor beyfendiye hassas kalbi kırılıyor. artık umursamıyorum aldığım keyfe bakıyorum şükür ederek. neler duydum çünkü. sağlıklı birisidir spor yapar sağlığına dikkat eder. geçmişte bir sıkıntı yaşadı 3 aya yakın neredeyse hiç seks yapmadık. ordan kaldı herhalde bu korku. çünkü erken boşalmıyor erekte olması zor değil. bilmiyorum çok da anlamam erkek sağlığından ondan başka seks deneyimim yok çevremle de konuşmuyoruz. yani zorlasa normalde de uzun sürüyor 1 saate yakın. artık gizli gizli mi macun yiyor bilmiyorum. aynı evde yaşadık yurtdışında 1+0 yurt odasında dipdibe kaldık. o zamanlar yoktu bu huyu. daha önce başka sevgilimle seks aşamasına gelmiştik ve birleşme olmadan boşalmıştı. o daha da gençti baksan bunda bu sorun var demezdin. üzümünü yiyip bağını sormuyorum.

Macun. Diğer dediğinizi bilmiyorum
içinde çarpıntı yapacak bir şey yok ama. hiç farketmedim çarpıntı olduğunu. olacaksa mesela kullanmasın isterim. bana uzun uzun seks lazım değil zaten afedersinjz açık olacağım bendeki de şelale değil kuruyor sonuçta. ama konuşmaya gelmiyor aşırı aşırı derecede hassas. normalde böyle biri değildir. ama bunu sorgulamaya da gelmiyor ki. hani saniyesinde falan boşalıyor olsa elimi attığımda yumuşak olsa tutuksuz birisi olsa neyse. valla anlam veremiyorum. bana artık kullanmadığını merak için aldığını da söyledi ama ne kadar doğrudur bilemem.

içinde çarpıntı yapacak bir şey yok ama. hiç farketmedim çarpıntı olduğunu. olacaksa mesela kullanmasın isterim. bana uzun uzun seks lazım değil zaten afedersinjz açık olacağım bendeki de şelale değil kuruyor sonuçta. ama konuşmaya gelmiyor aşırı aşırı derecede hassas. normalde böyle biri değildir. ama bunu sorgulamaya da gelmiyor ki. hani saniyesinde falan boşalıyor olsa elimi attığımda yumuşak olsa tutuksuz birisi olsa neyse. valla anlam veremiyorum. bana artık kullanmadığını merak için aldığını da söyledi ama ne kadar doğrudur bilemem.
Benim eşim bir kere benden gizli kullandı sonradan farkettim sizin gibi. Performansta fark yaratıyor evet ama o gün devamlı baş ağrısı ve çarpıntısı vardı. Rica ettim bir daha kullanmadı. Doktora sordu ondan kan basıncını yükselttiğini öğrendi. Tabi ki etkileri vücuda göre değişebilir. Benim eşim kilolu benim gibi. düzenli spor vsde yapmaz

X