Maske Tarifleri Cildime bir şeyler oldu:)

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

extant

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2011
36
0
merhaba kızlar.32 yaşında 3 çocuk annesi sigara kullanan bir bayanım.sıkıntı,stres,yorgunluk,uykusuzluk cildimi mahvetmişti.ırsi olarak aslında güzel bir cilde sahibiz.annem 72 yaşında olmasına rağmen yüzü kaymak gibidir.ama benim cildim erken yıprandı.dış etkenlerden dolayı.bundan 2 yıl öncesi yüzümde hiç kırışık yokken birden cildimin bukadar kötüleşmesi sinirimi çok bozmuştu.hatta fazlasıyla para sıkıntısı çektiğim günlerde bile wıshy'nin pahalı kremlerini aldım bi umut.hiç bi işe yaramadı nihayetinde:))gözlerimin yanında çizgiler oluşmaya başladı.göz çevremdeki ince kırışıklık morluk ve yağ bezeleri göze çarpıcıydı.yüzümün rengi solgun ve mattı.ben bitkisel,evde yapılan şeylere en harika kimyasaldan bile daha çok güveniyorum.kullandığım loraelleri,olayları,wıshyleri attım bir kenara.1 tüp bepanten,kayısı yağı,ve 2 evigen ampül kırarak kullanmaya başladım yüzüme.bundan 5 ay öncede yine bu sitede yüzüne kiraz sürüp memnun kalan bi arkadaşın hikayesini okumuştum.aylardır kirazın çıkmasını bekliyorum.ve 10 gündür her gece yedire yedire yüzüme kiraz sürüyorum.inanmıcaksınız belki ama göz çevremdeki kırışıklıklardan eser yok.sadece göz altlarımda hafif morluk var ve hafif yağ bezeleri.cildim parladı bööyle bi güzellk geldi yüzüme:)))ikide bir aynaya bakıyorum deli gibi:KK1:sabah 5 lerde yatmasam belki yada bu kadar yorulmasam kim bilir nasıl deişecek cildim.ama şuanda çok memnunum.hatta dün kuaförde kaşlarımı aldırıyodum.kuaför kıza söyledim yüzüme kiraz sürüyorum diye.neden diye sordu.kırışıklık için dedim.sende kırışıklık yokki diyo:KK1:inanın bu son 1 haftadr farkettiğim bişey ve yakın arkadaşlarımda söylüyor.bunu kullandığım kremmi yaptı,yoksa her gece sürdüğüm kirazmı yaptı bilmiyorum ama bişeyler olduğu kesin:))birde amvayın yüz yıkama jelini kullanıyorum onuda belirtiyim.onu kullandığımdan beride cildim hiç kuruma yapmadı.kızlar maşallah demeyi unutmayın:KK34:ayrıca kullanırsanız ve faydasını görürsenizde bana dua etmeyide unutmayın.şimdi sıra aldğım 7 kiloyu vermekte:KK70:gelişme olursa yazarım size.

sadece kiraz mı sürdün,başka bir şeyler (doğal olanlar yani) yapmadın mı cildine?

yüz yıkama jelimi kullanırken 5 veya 6 kez jelin üzerine karbonat döküp peeling yapmıştım kirazdan önce onunda yararı oldumu bilmiyorum.denediğim doğal yöntemlerin haddi hesabı yok fakat bunda çok istikrarlı davrandım ve bukadar çabuk ve net sonuç almamıştım daha önce:))

Maşallah denemek lazım en azından zararı olmayan bırsey ama kırazın rengı yastık kılıflarınıza falan geçmiyormu?

merhaba kızlar.32 yaşında 3 çocuk annesi sigara kullanan bir bayanım.sıkıntı,stres,yorgunluk,uykusuzluk cildimi mahvetmişti.ırsi olarak aslında güzel bir cilde sahibiz.annem 72 yaşında olmasına rağmen yüzü kaymak gibidir.ama benim cildim erken yıprandı.dış etkenlerden dolayı.bundan 2 yıl öncesi yüzümde hiç kırışık yokken birden cildimin bukadar kötüleşmesi sinirimi çok bozmuştu.hatta fazlasıyla para sıkıntısı çektiğim günlerde bile wıshy'nin pahalı kremlerini aldım bi umut.hiç bi işe yaramadı nihayetinde:))gözlerimin yanında çizgiler oluşmaya başladı.göz çevremdeki ince kırışıklık morluk ve yağ bezeleri göze çarpıcıydı.yüzümün rengi solgun ve mattı.ben bitkisel,evde yapılan şeylere en harika kimyasaldan bile daha çok güveniyorum.kullandığım loraelleri,olayları,wıshyleri attım bir kenara.1 tüp bepanten,kayısı yağı,ve 2 evigen ampül kırarak kullanmaya başladım yüzüme.bundan 5 ay öncede yine bu sitede yüzüne kiraz sürüp memnun kalan bi arkadaşın hikayesini okumuştum.aylardır kirazın çıkmasını bekliyorum.ve 10 gündür her gece yedire yedire yüzüme kiraz sürüyorum.inanmıcaksınız belki ama göz çevremdeki kırışıklıklardan eser yok.sadece göz altlarımda hafif morluk var ve hafif yağ bezeleri.cildim parladı bööyle bi güzellk geldi yüzüme:)))ikide bir aynaya bakıyorum deli gibi:KK1:sabah 5 lerde yatmasam belki yada bu kadar yorulmasam kim bilir nasıl deişecek cildim.ama şuanda çok memnunum.hatta dün kuaförde kaşlarımı aldırıyodum.kuaför kıza söyledim yüzüme kiraz sürüyorum diye.neden diye sordu.kırışıklık için dedim.sende kırışıklık yokki diyo:KK1:inanın bu son 1 haftadr farkettiğim bişey ve yakın arkadaşlarımda söylüyor.bunu kullandığım kremmi yaptı,yoksa her gece sürdüğüm kirazmı yaptı bilmiyorum ama bişeyler olduğu kesin:))birde amvayın yüz yıkama jelini kullanıyorum onuda belirtiyim.onu kullandığımdan beride cildim hiç kuruma yapmadı.kızlar maşallah demeyi unutmayın:KK34:ayrıca kullanırsanız ve faydasını görürsenizde bana dua etmeyide unutmayın.şimdi sıra aldğım 7 kiloyu vermekte:KK70:gelişme olursa yazarım size.

anlamadım pardon ama cnmm yagsız bepanthen mi dedin kayısı çekirdegi mi yoksa sadece kayısı yag mı onu söler misiniz iki evigen şey sıvı ampülüm var ama nası kırarak atıyorsun :))) bizim bahçede var da ama daha kiraz yetişmedi :KK43:( en iyisi marketten alıyımm bakalımm

evet cnm yagsız bepanten olucak.yağa gelince çekirdeğide olur kayısı yağıda farketmez.ampulu kafasından kırıp boşalt şişeye.biraz zor karışıyo kreme yağlı olduğu için.ben bunu kullanıyorum uzun zamandr.gayet güzel nemlendiriyo.kiraza gelince içi kırmızı olan kirazlardan al.beyaz olanlar hormonlu oluyomuş:KK66:

tşkkr ederim cnm bnm evigen ampülüm var sıvı yag gibi evet kırmızı olanı alıcamm bakalımm :KK16:

illaki kirazı ısırıcam rengine bakmak için:)deneme amaçlı 1 kilo kiraz tükettim sanırım.ama 10 kirazdan 9 tanesi beyaz malesef:)))

kirazlar geldiii sonunda...bugün 2 3 kere sürdüm azalmış gibi duruyor ama dogru mu yaptım gece sürüp yıkamadan mı yatıyorsun :)))

kirazı ortadan bölüp yüzümüze mi sürmeliyiz? bi de yıkayacak mıyız hemen sonrasında :KK1:

kirazlar geldiii sonunda...bugün 2 3 kere sürdüm azalmış gibi duruyor ama dogru mu yaptım gece sürüp yıkamadan mı yatıyorsun :)))

canım gece sür yüzünde kalsın sabah yıka.en etkilisi bu nasıl olsa kimyasal bişey yok ben kiraz sürmeye başladığımdan beri krem kullanmıyorum:)

cok iyiymis ya :) biktim kremlerden vslerden..
hep istedigim dogal yöntemdi..
ama kiraz burda cok pahali ya..
ayrica en sevdigim meyve, bir yandan birini alip sürer, digerinide yerim :KK9:

iki gün gece sürdüm yattım sabah kalktıgımda düzgündü göz kırışıklarım azalmış çok tşkkr ederimmm :KK16:

çokkk sevindim canım buzluğa atalım bittiğindede devam ederiz.hem buzlu daha etkili olur:KK1:

slm acaba kirazın leke açma özelliğide varmı benim çok kırışıklığım yok ama göz kenarlarımda güneş lekeleri var kullandaığınız bepanthen kaysı yağı ve evigen ampül cildinizde nası etki yaptı parlaklk cilt renginde değişiklik vs.

X