çiçek pasajından alışveriş yaparken dikkat

nefret

canım oğluşum kucagımda:)
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2007
1.016
4
43
Kızlar çiçekpasaji isimli siteden alışveriş yaptım.Sizlere deneyimimi anlatmak istiyorum. Sizlerde yaşamayasınız diye.:eek:klava:
16 gün öncesinden Siparişin 30.11.2007 tarihinde elimde olmasını istediğim bi sipariş formu doldurdum. Ödememi yaptım be bilgisini firmanın mail adresine geçtim. Bana mail yada telefon ile dönen olmadığı için kuşkulandım ve 28.11.2007 de firmaya mail attım birde sitedeki iletişim formuna not bıraktım. Bana mail yoluyla siparişimin hazırlandığını o gün mutlaka elimde olacak şekilde kargoya verileceğini söylediler.30.11.2007 gunu aksam 17:00 kadar bekledim kargo firmasını aradım herhangi bi gönderim olmadıgı söylendi. firmaya mail attım ve telefonlarını bulup aradığımdaysa benimle ilgilenmek yerine mal aldıkları firmaya yönlendirdiler. mal aldıkları firma ile görüşemedim ilgili yok denildi. Ertesi gün aradığımdaysa bi karışıklık yaşandığını siparişimin onayını almaları gerektiğini söyleyerek sipariş formumu 1 aralıkta bana teyyid ettirdiler. siparişimin dün elimde olması gerektiğini 16 gün önce verdiğimi söylediğimdeyse sorunun karışıklıktan oldugunu boyle seylerin olabileceğinden falan bahsettiler. Neyse dune kadar hergün arayarak sonunda ürünün elime ulaşmasını sağladım ama 5 gün gecikme ile.:eek:klava: :eek:klava: :eek:klava:
Aman dikkat ! alışveriş yapmayın demiyorum ama özel günlerinizde benim gibi zor durumlar yaşamamak için 1 hafta erkene isteyin

uyarın için sağol canım,
bence bir şekilde fırsat yaratım internet ortamından değil,1. elden almak en iyisi,çünkü değiştirme vs. olayı oldu mu yandın.

X