Chat Aşkları Aldatma Sayılır mı?

özellikle evli insanların saatlerce okeymiş chatmiş forummus takılmasını ben sevmiyorum ister istemez erkeklerle veya kadınlarla muatap oluyor insanlar. bu site sırf kadın sitesi burdan zarar gelmez ama erkekler cok cabuk etkilenebilen insanlar.sanal alemin insanı ne hale soktugunu yakın cevremdeki bazı arkadaşlarımdan biliyorum.kaptırınca berbat eder hayatını herseyın fazlası zararyasakkelime

tabiki sayılır
kendi başıma gelen bir olay yüzünden degil ama cok yakınlarımın başına gelen bi olay yüzünden internnetten özellikle evlilik hayatinda cok korkuyorum
büyük konusmayım ama acıkcası evlenince evime dahi sokmayı düsünmüyorum
her ciftin mutlak evlilik hayatında ufak tefekte olsa sorunlar oluyor.. bi takım eksikler
ve malesef internet chat böyle dönemlerde kafa dagıtacagın bi ortam haline geliyo
bu ufak konuşmalar orda kalmıyoo gercekten aldatmaya kadar gidiyo
internet ve chat yüzünden biten evlilikler cok gördüm cok duydum

bence kim ne derse desin bu kesinlikle aldatma ve çok çirkin bi durum bu erkekler ne kadar doyumsuz ya

aldatmanın aslıdır zaten :mymeka:
offf önce msn de sonra kamera ac sonra bulusma derken ogggg işi ilerletıyolar Çok üzgünüm çoook :eek:klava: :eek:klava:
allah kımseyı sasırmasın :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

kesinlikle aldatmaktır
aldatmak illaki yan yana olması gerekmiyor
bana kalırsa yalan sölemek bile aldatmaktır karşındakini...

Yaşadığımız zamana bakınca , insan neyseki sanaldan aldatmış ohh be diyecek neredeyse..
Ben böyle şeyler düşünüp yüreğimi bulandırıp kendimi kinle doldurmamaya çalışıyorum.
Yoksa kuşkuyla yaşanmaz arkadaşlar , ha sanal ha reel , adam kafaya koyduysa yapar..
Farkına varırsın , incinirsin belki gidersin belki kalırsın belki af edersin..
Ama önceden görüp bunun için önlem alamazsın..
Ama şu an güvenmenin sonsuz rahatlığı varken , kuşku içinde elinden hiçbirşey gelmeyeceğini bilerek kendini yemenin kime ne faydası var..

X