Cezayir'de yaşayan türkler

Yasarsoy 33

Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2017
4
0
30
Merhaba

Yaklaşık 2 hafta sonra Cezayir'e taşınmayı düşünüyorum evlilik nedeni ile orada yaşayan Türk bayanları alışma konusunda yardımlarınızı minnetle rica ederim

Merhaba
Ben de cezayir de yaşıyorum yaklaşık 8 Aydır iş dolayısıyla geldik. Bir yardıma ya da herhangi birşeye ihtiyacınız olursa seve seve yardımcı olmak isterim. Sevgiler

Merhaba

Cezayir’in neresinde yaşıyorsunuz? Ben babahassende kalıyorum burada kalmak epey zor özellikle evde oturmak dil kursu alıyormusunuz mesela ayak uydurabildinizmi

Merhaba
Ben de cezayir de yaşıyorum yaklaşık 8 Aydır iş dolayısıyla geldik. Bir yardıma ya da herhangi birşeye ihtiyacınız olursa seve seve yardımcı olmak isterim. Sevgiler

Cezayir’in neresinde yaşıyorsunuz? Ben babahassende kalıyorum burada kalmak epey zor özellikle evde oturmak dil kursu alıyormusunuz mesela ayak uydurabildinizmi

Merhaba ben Said hamdin de yaşıyorum maalesef haklısınız buralarda da evde kalmak ,zor pek bir sosyal hayat yok, dil kursunu bir türlü zamanlarını ayarlayamadım önce çocukları kreşe hazırlamam alıştırmam zaman aldı ama sonra dil kurşununu zamanlarını kaçırdığım İçin bi 10 ders aldım hocadan ama pek faydasını görmedim ki kursu daha etkili olur diye düşünüyorum tekrar dil kursuna ben de başlayacağım,zaten yapacak en iyi şey burada bu olur .

X