Çamaşır ve Kurutma Makineleri Çeyiz için öneriler

Caglisko

Just married 👰🏼
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2019
428
968
Sevgili hanımlar merhaba,

Evlilik hazırlığı yaptığım şu süreçte tecrübelerinizden faydalanmak ve tavsiyelerinizi almak isterim. Açıkçası pek bir fikrim yok maalesef öncelikli olarak daha standart ebatlarda olmaları sebebiyle evden eve çok da fark etmeyecek olan Çamaşır ve Bulaşık makinesi tavsiyelerinizi almak isterim.
Henüz evimiz belli olmadığı için -bakıyoruz halen- buzdolabı ve fırın gibi parçaları yerin ölçülerine göre alalım diye düşündük şimdilik çamaşır ve bulaşık makinelerini bir yerde tutabileceğimiz kadar yer var. Tavsiyelerinizi bu minnoş gelin adayından esirgemeyin olur mu :KK54:

Ben de Arçelik düşünüyorum ama bir sormak istedim :KK54: modellerini biliyor musunuz peki?

Canım bulaşık makinesi 4 programlı olan, makine de 9 kilo canım:)

Sevgili hanımlar merhaba,

Evlilik hazırlığı yaptığım şu süreçte tecrübelerinizden faydalanmak ve tavsiyelerinizi almak isterim. Açıkçası pek bir fikrim yok maalesef öncelikli olarak daha standart ebatlarda olmaları sebebiyle evden eve çok da fark etmeyecek olan Çamaşır ve Bulaşık makinesi tavsiyelerinizi almak isterim.
Henüz evimiz belli olmadığı için -bakıyoruz halen- buzdolabı ve fırın gibi parçaları yerin ölçülerine göre alalım diye düşündük şimdilik çamaşır ve bulaşık makinelerini bir yerde tutabileceğimiz kadar yer var. Tavsiyelerinizi bu minnoş gelin adayından esirgemeyin olur mu :KK54:
[/PROFİLO da tavsiye ederim .

Siemens 9 kilo 1200 devir olan çamaşır makinesi ve yine siemens 4 programlı bulaşık makinesi kullanıyorum. Memnunum, çok sessiz çalışıyor ikisi de, bir de annemin Arçelik 7 kg çamaşır makinesi var o da memnun, Arçelik Bulaşık makinesi var 30 yaşında :halay: Çok memnun, gerçekten onun içi çok daha geniş benimkine göre, ama annem de benim makinenin 30 dk. lık programını çok seviyor. Onun makinede bayağı uzun sürüyor kaç dakika olduğunu hiç tutmadım ama rahat 2,5 saat sürüyordur. Tabi yeni nesil arçelik bulaşık makinelerini bilmiyoruz, muhtemelen onların da içi benimki gibi dardır.

Benim tüm beyaz eşyalarım bosch inanılmaz memnunum, çamaşır 9 kilo WAW28560TR , bulaşık makinesi de SMS46JI00T model

X