Çeyiz bohçam olmadığı için mi koca adaylarım yok? Bana çeyiz gönderin lütfennnn

Normal dogumla basladik. Suyum geldi, acilmam olmadi. Suni sanci vermeye basladilar. Tabi once Katater taktilar. Igne yapilan yer var ya oraya alet koyuyolar. Surekli anestezi veriyolar suni sanciyi hissetmeyeyim diye. Vucudumun sol tarafi uyusmadi. 8 saat dayandim. Dr sezaryene alalim dedi. Ameliyathaneye gittik bidaha epidural verdiler. Baktim bunlar kesecek beni. Uyusmadim diye bagirmaya baslaidm ahsha en son prof cagirdilar. Oda bana soruyo nasil uyusmadin diye. Sonra entube edelim dediler. Ölcem sandim 🤣 birisi kollarimi bagliyo birisi boğazımı sıkıyor. Seytan cikartma ayini gibiydi
. Benim verecegim tepki hdhdhdhdh

al canım bu da benden olsun aceleye geldi ama 😊

Eklentiler

• CD1A1284-9A76-4263-BFAA-E3E830125121.jpeg
    CD1A1284-9A76-4263-BFAA-E3E830125121.jpeg
    24,7 KB · Görüntüleme: 32
Ayy panda mericin hikayeyi izledinmi.. gucci tangası 4 bin küsür dolar.. diyo ya gidiyosn o donlar adam bi soyunuyo seher yıldızı don var üstünde😂😂😂😂asdffff

4 binlik tanga giyecegim adamin performansinin dillere destan olmasi lazim 🤣🤣🤣

. Benim verecegim tepki hdhdhdhdh

sovsem kimse duymazdi muhatap yok yanimda ajsha Refakatçi bile almadılar yanima. Telefonumuda aldilar. Doktoruma agladim sizladim da telefonumu verdiler bana 😅

Yok aşkım oyle degil ahsha😅😅
Buyuk bi oda var. Tek basinasin. Orasi dogumhane aslinda. Dogursan orda kalcan. Saksi gibi bekliyosun. Saat basi biri gelip acilman var mi bakiyo gidiyo. Ameliyathane değildi orasi

Bu bebekler artık fırtt diye çıkmıyor mu artık? Prenses doğum bir şeyler bir şeyler anlatıyorlar hep sosyal medyada. Yalan mı

Yok aşkım oyle degil ahsha😅😅
Buyuk bi oda var. Tek basinasin. Orasi dogumhane aslinda. Dogursan orda kalcan. Saksi gibi bekliyosun. Saat basi biri gelip acilman var mi bakiyo gidiyo. Ameliyathane değildi orasi
Kiz benim yaptığım doğum dogumdan sayilmiyo galiba, beni sedyeyle direkt indirdip kesip geri çıkardılar

Eklentiler

• 5973E7A4-5FDD-417D-9AD8-A4C9CFC8CEBB.jpeg
    5973E7A4-5FDD-417D-9AD8-A4C9CFC8CEBB.jpeg
    70,2 KB · Görüntüleme: 37
4 bin dolar.. 80 bin tl😅
Ohaa cidden oyle ya
O zaman cift basli falan olması lazım ahshaha
Bu bebekler artık fırtt diye çıkmıyor mu artık? Prenses doğum bir şeyler bir şeyler anlatıyorlar hep sosyal medyada. Yalan mı
Dogru bebisim. Ancak uyusmama riskin hep var. Parayi basarsan iyi dogum yapiyosun. Mesela accessdenied accessdenied zengin oldugu icin prensesler gibi yapmis ahsha

Kiz benim yaptığım doğum dogumdan sayilmiyo galiba, beni sedyeyle direkt indirdip kesip geri çıkardılar
Para var huzur var iste ahsha

X