Ceviz Suyu ile Zayıflama Deneyimlerimiz

Şimdi farkettim konuyu.
Bu akşam denemeye başlayacağım.
Dilerim başarılı olurum

bende dün koydum cevizi bu sabah içtim ayrıca diyetede başladım çok azimliyim 10 kilo daha vermem gerek acil çünkü yaz geliyo :1rolleyes:

Evet bu kolestrol için olabilir ama kiloyla kolestrol aynı nedenlerden oluyor değil mi "yağ" :) lanet başımız belası yağlar o yüzden denemekte fayda var. Hem cevizin içindeki omega-3 ve yağ asitlerinin yağ yakımına büyük faydası var yani normalde de cevizin bu faydası var demek ki suya konulunca da özütü suya geçiyor ve fayda sağlıyor. Çok mantıklı deneyelim bakalım zararlı bişey olmaz olsa olsa faydası olur, olmazsa da canımız sağolsun napalım :)

sevgilerle

Ha bide tv de bi diyetisyenden (sanırım muzaffer kuşandı emin değilim) cevizin yemeklerden yarım saat önce yenmesinin yağların emilmesini en aza indirdiğini duymuştum ama yapmadım hiç tabi fazlası değil 3 veya 4 tane olucak. Araştırın sizde bi bakın arkadaşlar belki işe yarıyodur.
Ceviz beyine felanda çok faydalı zayıflamasak bile yemekte fayda var.

sevgilerimle

slm arkadaşlar ben ceviz kabuğu suyunu saçım için kullanıorumm dökülmeye karşı ve sağlamlaştırıo saçı benden tawsiye. zayıflamak içinse mutlaka lahana suyu denedim sonuc aldımm. başarılar.

iyi akşamalar kızalar bende iki günden beri deniyorum ceviz suyu içmeyi,müthiş bagırsakları çalıştırıyor ilerleyen günlerde inşl zayıflattıgı baherinide veririm:)

kizlar bende kirilmis yani paramparca ceviz var bunlan yapsam nasil olur tum parcalanmadanmi konacak yoksa bir kasik koysam nasil olur buda ise yararmi?

ben de bugun başladım kızlar,hadi hayırlısı:)
bağırsakları çalışan arkadaşlarımız ne kadar sıklıkta tuvalete gittiklerini yazabilirler mi,yani günde 1 defadan kaça çıkmış mesela?

bi de 1 ceviz deyil yarın avuçiçi kadar ceviz tavsiye ediliyor,bilmiyorum psikolojik mi ama ben kahvaltıda çok iştahlı olurum ama kalkar kalkmaz suyu içtim ,cevizleri yedim ve 1 saat sonra kahvaltıda hiç açlık hissetmiyordum,gerçi şehitlerimize de çok üzüldüm,ondan da iştahım kapanmış olabilir
bütün türk halkının başı sağ olsun:KK43:

selam kızlarrr....ceviz su karışımı daha çok kollestrol için kullanılsa da bazı detoks uygulamalarında öneriliyor.ister tüm ister parçalanmış olsun fark etmez.teyzem yaptı benimde.dietisyeni önermiş.ama besin zehirlenmesi yaşadı. isali 3 -4 gün durmadı aşırı su kaybundan serum yedi.çok sıcak ortamda bekletmemenizi tavsiye ederim.

bende okuduktan hemen sonra suya koydum yarın içmeye başlayacağım.sonuçu yazarım bu arada lahana yağınıda kullanıyorum.

çk çk sağol canım bnde mutlaka deniycem ben 50 kiloyum ama son 1,5 aydır kilo almama rağmen acayip göbeğm çıkıo ve midemde war maalesef.

bugün ikinci günüm,sabah içer içmez tuvalete gittim,aslında her öğünden önce boyle bir etki yaratsa daha güzel olur ama,zaten düzenli bağırsak fonksiyonları olan birisi için değişişkilik olmayacak gibi
neyse ben devam edeceğim
bu arada cabbagepoww da aldım hiç sebze tüketmeyen birisi olarak çok umutluyum ama belli olmaz bünye meselesi:))

yarın başlıyorum denemeye kızlar bende...

bu ceviziz, dovuyruz demi? toz haline geldikten sonra suya koyuyoruz???

X