Çene Estetiği Çene altından yağ aldıran var mı ?

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
Ben de çok ciddi olarak düşünüyorum.Gıdı insanı cidden yaşlı gösteriyor.Makul bir fiyat verecek insaflı bir doktor yok mu acep ? Çok dertliyim çook
:KK50:

Merhaba yarin gidimdan kurtuluyorum:nazar:
bugun gorusmeye gittim cok dusunursem kesin vazgecerim dedim ve yarin sabah 9da nihayet kurtuluyorum.esteworldde lazerlipliz yapilacak.gidimin tam ortasinda biriken yanlardaki yaglar gidicek ve boyun profili duzenlenicek:eek:

bugun gorusmeye gittim cok dusunursem kesin vazgecerim dedim ve yarin sabah 9da nihayet kurtuluyorum.esteworldde lazerlipliz yapilacak.gidimin tam ortasinda biriken yanlardaki yaglar gidicek ve boyun profili duzenlenicek:eek:
3 yil gecmis ameliyatiniz uzerinden, nasil memnun musunuz?

3 yil gecmis ameliyatiniz uzerinden, nasil memnun musunuz?
Hemde cok memnunummm şu an 8 aylik hamileyim ve gıdım yok.oyle yasamayın yaptirin :)
20181004_155105.jpg

off ya ne guzel..ben de arastiriyorum lipoliz ignesi ve liposuction arasinda gidip geliyorum. Lazerli lipoliz nasil oluyor?
Sakin liposuc.. yaptırmayın hem acı hemde sonuç putur putur bir görüntü oluyor.
Ama lazer lipoloz öyle değil. Hem sikilasiyorsun hem acı çekmiyorsun hemde kalıcı. 15 ağustosta gidima lazer lipoliz yaptırdım. Tek gittim. Tek geldim

Sonuctan memnunmusunuz yazarmisiniz

Merhaba, Ben 45 yaşımdayım, 25 yaşında bir kızım var. hem burun estetiği hem de gıdı vaser liposuction yaptırdım, aynı ameliyatta 2 doktor yaptı. Gıdı estetiği yapan Dr Cengizhan Ekizceli. Burnumdan memnunum (nihat kaya). Fakat dün gıdı için biraz tedirginim. Dün Dr Cengizhan beye kontrole gittim, iyileşme iyi, bunlar normal, 1 ay sonra gene bakalım dedi. 9. günüm bugün, biliyorum çok erken. İlk başta boynumun sol tarafı çok şişti, 2.gün indi ve boğazımı iple sıkmışlar gibi mordu. Korse takıyorum, gün gün düzeliyor. Benim cildim de oldukça kalitesiz. Dr un dediğine göre sarkma fazla olduğu için çok uğraşmışlar. Şimdi o morluklar epey geçti, genel görünümünden memnunum ama boynumun çene altı hizasında 5 tane çökme gibi, dalga gibi bir şey var. En az 3 ayda boyun düzeliyormuş. Kızım ilk günden beri sabah akşam korseyi çıkarıp, boynumu havalandırıyor ve 10 dakika masaj yapıyor, bu masada doktorun verdiği merhem ve sarı kantoron yağına ek, ben soğutucu krem ve Vela contour denilen bir serum da kullanıyorum. Bilmiyorum, tecrübeli arkadaşlar bir şeyler yazsın lütfen. Şimdi ameliyatsız, sonra da ilk yapıldığı ilk üç gün ve bugün çekilen fotoları paylaşacağım, zaten hemen anlaşılıyor

Eklentiler

• Screenshot_20200727-185609.png
    Screenshot_20200727-185609.png
    325,8 KB · Görüntüleme: 90
  • PhotoGrid_1600336130285.jpg
    PhotoGrid_1600336130285.jpg
    625 KB · Görüntüleme: 84
  • PhotoGrid_1600336211132.jpg
    PhotoGrid_1600336211132.jpg
    568,9 KB · Görüntüleme: 119
Benimde yaptirdim.10.gunum biraz odem var halen..iyi gibi gorunuyor.3 ayi buluyormus oturmasi.gorcez bakalim

Ama lazer lipoloz öyle değil. Hem sikilasiyorsun hem acı çekmiyorsun hemde kalıcı. 15 ağustosta gidima lazer lipoliz yaptırdım. Tek gittim. Tek geldim
Simdi sonuc nasil foto atarmisin.bende 10 gun once yaptirdim.ama daha odemli.dalgalanma varmi sizde.

Simdi sonuc nasil foto atarmisin.bende 10 gun once yaptirdim.ama daha odemli.dalgalanma varmi sizde.

X