Çekim yasası hikayesi olanlar bakabilir mi?

Blokajları kaldırmalısınız . O da kolay olmuyor maalesef. Bilinçaltımızla alakalı. Küçükken yasadımız hatırlamadığımız bir travma bile olabilir. Akışına bırakmayı deneyin. Bir de özel geceleri günleri kullanın. Resimini çizin isteğinizi yazın. Ben hıdırellezin zamanında isteklerimi kağıda yazıp ve çizip gül ağacının dibine gömmüştüm. Ritüel giibi birşeydi. 3 ünden 2 si oldu :) Olacağına inanarak yapmakta gerek
Haklısınız blokajlarım var ama hayır artık öyle düşünmüyorum demekle bir anda gitmiyorlar değişiyorum bunu çevrem çok söylüyor. Hatta bu sevgili olma meselesi ile ilgili bu yıl çok değiştirdim kendimi önceden dikkat çekmemek için ugraşırdım şimdi öyle değil. Bana geçen sevgilisi mi var diye sormuşlar normalde dikkat çekmek istemem ama değişmek istiyorum. Çok teşekkür ederim yorumunuz için🌼

Bazen düşündüğümde küçükken bu yasa bende çok işliyormuş bana hep şanslı derlerdi. Sıfır endişe ben dilerdim ve olacagını inanırdım hiç endişe duymazdım. Şu an öyle değil sınava hazırlanıyorum mesela çekim yasası yapıp olumlu ve iyi şeyler düşünüyorum harekete de geçiyorum işte imgeleme falan yapıyorum ama içimde yine o kadar emek verdim ya olmazsa geçmiyor değil. Bunu kırmam lazım sanırım.
Evet, bunun alışkanlık haline gelmesi zaman alıyor. Cok pratik lazım. Ben de zaman zaman olumsuz ifadelere teslim oluyorum ama bunu kırmamız lazım dediğiniz gibi.

Bende ki durum...

Eklentiler

• SmartSelect_20211004-011750_Google.jpg
    SmartSelect_20211004-011750_Google.jpg
    419,9 KB · Görüntüleme: 76
İyi akşamlar herkese
Hayatımda olumsuz giden bazı şeyleri değiştirmek istiyorum. Tabi bunları değiştirmek sadece benim elimde olan bir şey değil. Yaklaşık 2 yıl önce bu çekim yasası konusu merakımı cezbetti. Başak Sayan'ın sen değişirsen her şey değişir isimli kitabını okudum ve çeşitli sosyal mecralarda sürekli katmanın nasıl çalıştığı ve insanların kendi hayatlarında olan değişiklikleri anlattıkları videoları izledim. Ben mi beceremedim bir şeyimi eksik yaptım diye düşünmeye başladım. Sizlerin böyle hikayeleri varsa paylaşırsanız çok sevinirim🌼
"Tabi bunları değiştirmek sadece benim elimde olan bir şey değil."

Konunun da hayatınızın da tıkandığı nokta işte bu. Her yıl yeni bi söylem, yeni bi akım olarak, yeni bi arınma ritüeli olarak karşımıza çıksa da insanın çalışma prensibi varoluşunun başından beri aynı aslında. Kişinin hayatına dair her şey sadece kendisinin elindedir.

Siz bunu içselleştirilmedikçe kişisel gelişime dair okuduğunuz, incelediğiniz her sey popüler zırvalardan, umut tacirliğinden ibaret.

Kapanacagını düşünüyorum ben 2015 yılına ait yazıları gördüm ama çok madde madde sıralanmış goole bilgileriydi son dönemde baya popüler bir konu, örnek olay yaşayan var mı diye sormak istedim.
Bu konuda bir sürü konu var. Ama şu bi gerçek sadece inanmak değil. Kök inanç, bilinçaltı... hepsini değiştirmek lazım

Ne zaman olacak acaba diye beklemeyi bırakmalısın öncelikle. İlahi sisteme tam anlamıyla güvenmen gerekiyor evrensel yasaları çalıştırmak için. Çekim yasasına odaklanıp direnç yasası da çalıştırıyor olabilirsin.

Frekans yükseltmeye odaklan biraz da.

Blokajlar için binöral seslere odaklanabilirsin. 528 mhz bu konuda iyidir.

Kapanacagını düşünüyorum ben 2015 yılına ait yazıları gördüm ama çok madde madde sıralanmış goole bilgileriydi son dönemde baya popüler bir konu, örnek olay yaşayan var mı diye sormak istedim.
Aslında bu yasadan haberim yok terim olarak yani ama neye inanırsan ve dile getirirsen gerçekleşeceğine inanıyorum ve ben de oldu da, yani evrene pozitif enerji göndermek derler ya ona inanıyorum ve isteklerimizin sesli dile getirilmesi gerektiğini düşünüyorum,ben hep öyle yaparım ve gerçekten işe yarıyor

"Tabi bunları değiştirmek sadece benim elimde olan bir şey değil."

Konunun da hayatınızın da tıkandığı nokta işte bu. Her yıl yeni bi söylem, yeni bi akım olarak, yeni bi arınma ritüeli olarak karşımıza çıksa da insanın çalışma prensibi varoluşunun başından beri aynı aslında. Kişinin hayatına dair her şey sadece kendisinin elindedir.

Siz bunu içselleştirilmedikçe kişisel gelişime dair okuduğunuz, incelediğiniz her sey popüler zırvalardan, umut tacirliğinden ibaret.
Çok iyi yakaladınız, çok teşekkür ederim haklısınız🌼

Ne zaman olacak acaba diye beklemeyi bırakmalısın öncelikle. İlahi sisteme tam anlamıyla güvenmen gerekiyor evrensel yasaları çalıştırmak için. Çekim yasasına odaklanıp direnç yasası da çalıştırıyor olabilirsin.

Frekans yükseltmeye odaklan biraz da.

Blokajlar için binöral seslere odaklanabilirsin. 528 mhz bu konuda iyidir.
Hımm teşekkür ederim dikkate alıcam yazdıklarınızı

Aslında bu yasadan haberim yok terim olarak yani ama neye inanırsan ve dile getirirsen gerçekleşeceğine inanıyorum ve ben de oldu da, yani evrene pozitif enerji göndermek derler ya ona inanıyorum ve isteklerimizin sesli dile getirilmesi gerektiğini düşünüyorum,ben hep öyle yaparım ve gerçekten işe yarıyor
İstekleri sesli dile getirmek konusunda emin değilim çünkü insanların kötü enerjilerini de çekiyor gibi hissediyorum

İyi akşamlar herkese
Hayatımda olumsuz giden bazı şeyleri değiştirmek istiyorum. Tabi bunları değiştirmek sadece benim elimde olan bir şey değil. Yaklaşık 2 yıl önce bu çekim yasası konusu merakımı cezbetti. Başak Sayan'ın sen değişirsen her şey değişir isimli kitabını okudum ve çeşitli sosyal mecralarda sürekli katmanın nasıl çalıştığı ve insanların kendi hayatlarında olan değişiklikleri anlattıkları videoları izledim. Ben mi beceremedim bir şeyimi eksik yaptım diye düşünmeye başladım. Sizlerin böyle hikayeleri varsa paylaşırsanız çok sevinirim🌼
Ben bu konuyla çok alakalıyım. aile dizimine dahi gittim o kadar inanıyorum. zaten ondan sonra hayatım değişti.

yanlış uyguluyor olabilirsiniz. istediğiniz şeye sahipmişsiniz gibi davranmanız gerekiyor öncelikle.
kendinize bir pano oluşturabilirsiniz. ben telefondan kendime oluşturdum mesela ekran görüntüsü yaptım. sürekli gözümün önünde.
yazlık fotoğrafı da var bunun içinde. hep hayalimizdi arsa alıp kendimize göre ev dikelim dedik. arsa sahibi olduk haziran ayında. daha dün temelini atmak için plan yapmaya gittik ustalarla öyle söylim.

kendinizi inandırmanız gerek en önemlisi bu.

ben ne düşünürsem başıma gelirdi. kötü düşünürdüm hep ve inanın başıma gelirdi o... şimdi tam tersi akışına bıraktım ve asla kötü düşünmemeye çalışıyorum. müzik dinlerken acıklı hayal bile kurmuyorum başıma gelir diye :KK70:

Cekim yasasi biraz piyasa tabiri. Law of attraction aslinda dogrusu. Yani sen ne istersen degil de neysen onu cekiyorsun. Bilincalti cok onemli bu konuda.

aynen bu.
bilinçaltında ne varsa karşına o çıkıyor.
istediğin değil olduğun şeyi çekiyorsun kendine.
o yüzden insanın önce bilinçaltındaki yaralarından temizlenmesi, travmalarını kabullenmesi, kendini olduğu gibi benimsemesi lazım. yani kendiyle mutlu olması, kendini sevmesi lazım.
iç dünyasında kendine sevgi yoksa, dili istediği kadar kendimi seviyorum desin insan boş.
bu da kısa bir süreç değil malesef.
yaşadığın travmayı bulmak, onu kabullenmek, onu yaratanları affedebilmek lazım ki arın olumsuzluklardan.
ne yazık ki dediğiniz gibi piyasa tabirlerine çevirip insanların aklını karıştırıyorlar.
oysa ki anlatıldığı gibi kolay değil.

aynen bu.
bilinçaltında ne varsa karşına o çıkıyor.
istediğin değil olduğun şeyi çekiyorsun kendine.
o yüzden insanın önce bilinçaltındaki yaralarından temizlenmesi, travmalarını kabullenmesi, kendini olduğu gibi benimsemesi lazım. yani kendiyle mutlu olması, kendini sevmesi lazım.
iç dünyasında kendine sevgi yoksa, dili istediği kadar kendimi seviyorum desin insan boş.
bu da kısa bir süreç değil malesef.
yaşadığın travmayı bulmak, onu kabullenmek, onu yaratanları affedebilmek lazım ki arın olumsuzluklardan.
ne yazık ki dediğiniz gibi piyasa tabirlerine çevirip insanların aklını karıştırıyorlar.
oysa ki anlatıldığı gibi kolay değil.
İlk secret belgeselini izledigimde ben bu hayati yasamiyormusum demistim😅 sonra arastirdikca okudukca gozlemledikce bu sekilde islemedigini gordum. Bu konuda cok buyuk bir pazar olustu eskilerin hocaya gitmesine benzer. Aslinda kimseye gerek yokmus. Her yolculukta ogrenci de ogretmen de kendinsin. Ben cakra actirma, sarkac, reiki access ve theta seanslari aldim. Bazilarinin egitmeni oldum. Bu konuda olabilcek tum seyleri denedim. Elbette etkisi olmustur. Placebo da bir etkidir. Simdi her yazana soyluyorum. Psikoloji okuyarak, ogrenmeye baslayarak bu yolculukta daha buyuk adimlar attigimi gordum. Spirituel tarafi da birakmadim.

Bu arada buradan yazmis olayim bilincalti temizliyorum diyenden kosarak uzaklasin. Bilincalti temizlenmez donusur. Gunun % 5ini bilincli kararlarimiz, %95ini bilincaltindan gelen kararlar olusturur. Bilincaltina inmenin en kolay yolu da meditasyondur. Ya da uyku oncesi theta seviyesinde olumlama dinlemek veya niyetlerini hayal etmektir.

Ben bu konuyla çok alakalıyım. aile dizimine dahi gittim o kadar inanıyorum. zaten ondan sonra hayatım değişti.

yanlış uyguluyor olabilirsiniz. istediğiniz şeye sahipmişsiniz gibi davranmanız gerekiyor öncelikle.
kendinize bir pano oluşturabilirsiniz. ben telefondan kendime oluşturdum mesela ekran görüntüsü yaptım. sürekli gözümün önünde.
yazlık fotoğrafı da var bunun içinde. hep hayalimizdi arsa alıp kendimize göre ev dikelim dedik. arsa sahibi olduk haziran ayında. daha dün temelini atmak için plan yapmaya gittik ustalarla öyle söylim.

kendinizi inandırmanız gerek en önemlisi bu.

ben ne düşünürsem başıma gelirdi. kötü düşünürdüm hep ve inanın başıma gelirdi o... şimdi tam tersi akışına bıraktım ve asla kötü düşünmemeye çalışıyorum. müzik dinlerken acıklı hayal bile kurmuyorum başıma gelir diye :KK70:
Ya bende kötüye gidiyor hayal kurunca neden bilmiyorum.
Şöyle anlatayım sınava girdim. İlk önce il seçiyorsunuz ve ben en yüksek kapatan ili seçtim. Bunu puanınızı göre seçiyorsunuz benim ilk puanım yüksekti o ili öyle seçtim. Arkadaşım ile konuşurken ya bir soru ile kaçırırsam diye aklıma geliyor diye oda bana inandığını olacağını puanlarımız yüksek olduğu söyledi.

Sınav sonucu 91 aldım ve iller arasında 92 ile kapatan tek il benim tercih ettiğimdi. Diğer bütün iller oluyordu. Acaba insanlara nereyi yazdığımı söylediğim için mi olmuyor diyorum bazen.

Ama sanırım birazda olumsuzu ben kendime çekiyorum. Derse başlamadan önce yapamıyorum artık zorluyor beni diyorum 1 aydır hala adam akıllı bi kitap başı görmedim sınavdan önce ya olmazsa mülakatta ya evlenirsem emeklerim diyip duruyorum. Ama kazanırsak şunu yaparız dediğim daha az.

Konuyu ben kısırlaştırıyorum galiba🤦‍♀️

İlk secret belgeselini izledigimde ben bu hayati yasamiyormusum demistim😅 sonra arastirdikca okudukca gozlemledikce bu sekilde islemedigini gordum. Bu konuda cok buyuk bir pazar olustu eskilerin hocaya gitmesine benzer. Aslinda kimseye gerek yokmus. Her yolculukta ogrenci de ogretmen de kendinsin. Ben cakra actirma, sarkac, reiki access ve theta seanslari aldim. Bazilarinin egitmeni oldum. Bu konuda olabilcek tum seyleri denedim. Elbette etkisi olmustur. Placebo da bir etkidir. Simdi her yazana soyluyorum. Psikoloji okuyarak, ogrenmeye baslayarak bu yolculukta daha buyuk adimlar attigimi gordum. Spirituel tarafi da birakmadim.

Bu arada buradan yazmis olayim bilincalti temizliyorum diyenden kosarak uzaklasin. Bilincalti temizlenmez donusur. Gunun % 5ini bilincli kararlarimiz, %95ini bilincaltindan gelen kararlar olusturur. Bilincaltina inmenin en kolay yolu da meditasyondur. Ya da uyku oncesi theta seviyesinde olumlama dinlemek veya niyetlerini hayal etmektir.

aynen, sokma akıllarla olmuyor bu iş. kişinin kendisi için karar vermesi ve kendini iyileştirmesi lazım.
ben de theta aldım 2 kez.
biri eh işte, diğerinde evet işe yarayan noktalar oldu.
ama ben de o şikayetçi olduğum şeylerden uzaklaşmayı aklıma koymuştum. 2. theta destek oldu.

Psikoloji okumak benim neredeyse on yıldır yaptığım bir şey bana çok şey kattı. Ama bilinçaltına inip yaraları dışarı çıkarmak çokta kolay değil. Son bir kaç yıldır kendimle çok başbaşa kalıyorum inanılmaz etkilerini gördüm ama benim bilinç altıma olumsuzluk yükleyen kişilere karşıda bir soğuma yaşıyorum. Yani affetme olayını da başaramıyorum :KK43:

Ama bu yolda ilerliyorum inanıyorum güzel bir şekilde devam edicek🌼

Sonra psikolog ücretleri pahalı diye ağlarsınız para döktüğünüz şeylere bakın. Hiç mi makale falan okumuyorsunuz? Çekim yasası dediğiniz şey de düşünceleri değiştirmek. Düşünceler değişince duygular değişiyor öyle olunca davranışlar da değişiyor. Davranış değişince hayat da büyük ölçüde değişiyor zaten. Bilişsel davranışçı terapi gibi yani. Öyle ben inanıyorum ahmet de beni sevecek pembe panjurlu evimiz olacak dediğinizde bir ev bir de ahmet gelmeyecek gökten. Bilinç dışı ile ilgili söylenenlerin çoğu da palavra. Sizin anladığınız gibi bir şey değil yani.

Sonra psikolog ücretleri pahalı diye ağlarsınız para döktüğünüz şeylere bakın. Hiç mi makale falan okumuyorsunuz? Çekim yasası dediğiniz şey de düşünceleri değiştirmek. Düşünceler değişince duygular değişiyor öyle olunca davranışlar da değişiyor. Davranış değişince hayat da büyük ölçüde değişiyor zaten. Bilişsel davranışçı terapi gibi yani. Öyle ben inanıyorum ahmet de beni sevecek pembe panjurlu evimiz olacak dediğinizde bir ev bir de ahmet gelmeyecek gökten. Bilinç dışı ile ilgili söylenenlerin çoğu da palavra. Sizin anladığınız gibi bir şey değil yani.
Meger ne cok sey biriktirmissiniz icinizde😅ya bu uslupla bilissel davranisci terapi savundugunuzu psikologlar gorse aglar. İnsanlar tecrubelerini yaziyor ben de. Ayrica kimin ne kadar odedigini kimse bilmedigi gibi kimseyi de ilgilendirmez. Siz bu sekilde yazinca kimse aydinlanmayacak, bir anda farkindalik gelmeyecek. Ben su mesajda ne insanlari harakete gecirecek ne de isine yarayacak tek bir satir gormedim.

Meger ne cok sey biriktirmissiniz icinizde😅ya bu uslupla bilissel davranisci terapi savundugunuzu psikologlar gorse aglar. İnsanlar tecrubelerini yaziyor ben de. Ayrica kimin ne kadar odedigini kimse bilmedigi gibi kimseyi de ilgilendirmez. Siz bu sekilde yazinca kimse aydinlanmayacak, bir anda farkindalik gelmeyecek. Ben su mesajda ne insanlari harakete gecirecek ne de isine yarayacak tek bir satir gormedim.
Bu üslupla mı? Hakaret yok, küfür yok. Bir konu açılmış ben de kendi fikrimi söyledim. Bu tarz şeylerin bilimsel hiçbir dayanağı yok. Umutsuz ve boşlukta olan insanlar sayesinde reikiciler vs tonla para kaldırıyor. Çekim yasasının kimseye bir zararı yok ama özellikle reiki olayı külliyen yalan. Zaten benim söylememle alakalı değil dediğim gibi hangi bilim insanına sorsanız az buçuk bunları söyler.

X