Çatlatma iğnesi olanlar toplanabilir mi

Ahahah😅😅😅 bende bir takıntılı ben sanıyorum😅😅 kalk testi yapta bari aydınlat beni de
valla görünüyor mu bilmiyorum ama çoook silik bi çizgi var dünkinden daha silik gibi. gmrebiliyon mu? 😂 her açıdan cektim ama kamerada çok belli olmuyor zaten aşırı soluk bi çizgi

Eklentiler

• IMG_1998.jpeg
    IMG_1998.jpeg
    89 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_1997.jpeg
    IMG_1997.jpeg
    133,1 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_1995.jpeg
    IMG_1995.jpeg
    101,1 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_1993.jpeg
    IMG_1993.jpeg
    123 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_1990.jpeg
    IMG_1990.jpeg
    69,2 KB · Görüntüleme: 42
Kizlarrr merhaba bende randevu aldim 3 gun sonra reglim baslicak 2. Gun gel dedi doktor ilk randevuda neye dikkat etmem gerek

Kızlar merhaba ben de 4 yıllık evliyim kaç defa klomen + ovitrelle kullandım sayısını unuttum bi defa da aşılamam oldu tabiki negatif çıktı eşimde sorun yok ben de pcos var geçen ay 2. aşılamam olacaktı gitmedim zaten aynı ilaçları verecek dedim kendim saydım günlerimi klomen kullandım 14 nisanda da ovitrelle vurdum bugün iğne gününü de sayarsam 12. Günüm evde test yaptım direkt anında ikinci çizgi çıktı net olarak hemen kan testi vermeye gittim 45.9 çıktı sizce olmuş mudur düşer mi yoksa sonradan değerim normalde 11. Gün tamamen negatife dönüyordu bugünkü net çıkınca çok sevindim yardımcı olur musunuz var mı benim gibi yaşayan ?

Eklentiler

• IMG_2666.jpeg
    IMG_2666.jpeg
    54,5 KB · Görüntüleme: 34
Kızlar merhaba ben de 4 yıllık evliyim kaç defa klomen + ovitrelle kullandım sayısını unuttum bi defa da aşılamam oldu tabiki negatif çıktı eşimde sorun yok ben de pcos var geçen ay 2. aşılamam olacaktı gitmedim zaten aynı ilaçları verecek dedim kendim saydım günlerimi klomen kullandım 14 nisanda da ovitrelle vurdum bugün iğne gününü de sayarsam 12. Günüm evde test yaptım direkt anında ikinci çizgi çıktı net olarak hemen kan testi vermeye gittim 45.9 çıktı sizce olmuş mudur düşer mi yoksa sonradan değerim normalde 11. Gün tamamen negatife dönüyordu bugünkü net çıkınca çok sevindim yardımcı olur musunuz var mı benim gibi yaşayan ?
askim olabilir. cünkü benim su an 10.gün ama varla yok arası çıkıyor çizgi seninki bayağı net. ama me cesaret kendi kendine kullandın ilaçları 😂 ya yumurta büyğmeseydi ya bir sey olsaydı 😂😂 Allah korumus valla. bence 1 hafta falan sonra doktora git

X