Çatlatma iğnesi 10. Gün

Hafsanur 343

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2024
12
1
25
Arkadaşlar merhaba bugün çatlatma iğnemi vuralı 10. Günüm PCos var sadece ilaçlarla adet görüyorum kasıklarımda batma ağrı hissi oluşuyor ve arada kramp giriyor 10. Gün evde test yaptım negatif çıktı pozitife dönme ihtimali varmı yaşayan oldu mu lütfen yardımcı olun çok üzgünüm

Arkadaşlar merhaba bugün çatlatma iğnemi vuralı 10. Günüm PCos var sadece ilaçlarla adet görüyorum kasıklarımda batma ağrı hissi oluşuyor ve arada kramp giriyor 10. Gün evde test yaptım negatif çıktı pozitife dönme ihtimali varmı yaşayan oldu mu lütfen yardımcı olun çok üzgünüm
Negatif cıktıysa iğnenin etkisi geçmis demektir 4-5 gun sonra test yao yada kan ver zaten 14-15 gunden once yapmayın doyor doktorlar kesın sonuc degıl cunku

Canım 14 -15 gün direk kan ver . Ben öyle yapıcam 5. Günümdeyim bende

ben de 8.gündeyim. testler hala pozitif çıkıyor. 3 gündür hiç silikleşmedi 🥲 ovulasyon testim de bir gün pozitif, bir gün negatif çıkıyor. çıldıraaağm. doktorum 14 güne kadar hiçbir test güvenilir sonuc vermez diyor bakalım inşallah bebişimiz tutunuyordur 😂

Benimde tersler hala negatif 12. Günümdeym 😭 ve kaşık ağrılarım vs hepsi geçti acaba tutmadı mı yarın kan vereceğim
Benim dün 13.günümdü bu 2.ovitrelle tedavimdi sonunda pozitifi gördüm beta verdim 195 çıktı şimdi artacak mı diye bakacağız sürecimiz bitmedi 😂 darısı sizin başınıza inşallah 🙏🏻

Benim dün 13.günümdü bu 2.ovitrelle tedavimdi sonunda pozitifi gördüm beta verdim 195 çıktı şimdi artacak mı diye bakacağız sürecimiz bitmedi 😂 darısı sizin başınıza inşallah 🙏🏻
Merhaba ilac hangisini kullandiniz bende haftaya gidecegim de cok merak ediyorum😇

Teşekkür ederim, çok üzgünüm. 1.5 senedir uğraşıyorum benim için 195 çok güzel bir değerdi ama bütün hayallerim yıkıldı
Benimde bir kere başıma geldi korunmayı bıraktığım ilk ay tabi sizin ki gibi de değildi zaten değerim 12ydi. Düştü ama adet olamadım. Progestanla başlattılar vs. Bidaha da hamile kalamadım. Neden böyle oluyor anlamıyorum hiç testler her şey normal ama sonuc kimyasal neden ya yumurta kalitesizdi ya sperm 🤦🏻‍♀️

Benimde bir kere başıma geldi korunmayı bıraktığım ilk ay tabi sizin ki gibi de değildi zaten değerim 12ydi. Düştü ama adet olamadım. Progestanla başlattılar vs. Bidaha da hamile kalamadım. Neden böyle oluyor anlamıyorum hiç testler her şey normal ama sonuc kimyasal neden ya yumurta kalitesizdi ya sperm 🤦🏻‍♀️
Benim ilkini dış gebelik gibi değerlendirip metotraxte ile düşürmüştük şimdi bilmiyorum nasıl olacak 2 gün sonra tekrar kan vereceğim

10. Gün için idrar testi çok erken.. çıkarsa kanda çıkar şuan..

Test yaptım negatif çıktı Pcos var bende reglim düzensiz en son letu kullandım astrofem günde dört tane sabah akşam vajinadan kullandım yumurtam olgunlaşınca çatlatma iğnesi oldum ve sonuç negatif oldu 😭 Bundan sonraki süreç nasıl olur bilemiyorum çok yoruldum doktor bu sefer neyi önerir sizce benimle aynı durumu yaşayan var mı neler yaptınız ve hala regl olmadım ağrılarım var olucam bu aralar 🥺

Test yaptım negatif çıktı Pcos var bende reglim düzensiz en son letu kullandım astrofem günde dört tane sabah akşam vajinadan kullandım yumurtam olgunlaşınca çatlatma iğnesi oldum ve sonuç negatif oldu 😭 Bundan sonraki süreç nasıl olur bilemiyorum çok yoruldum doktor bu sefer neyi önerir sizce benimle aynı durumu yaşayan var mı neler yaptınız ve hala regl olmadım ağrılarım var olucam bu aralar 🥺
Merhaba öncelikle geçmiş olsun sizde kendimi gördüm bende pcosum ilaçla adet görüyorum bende üzülme bence biraz ara ver kaç senelik evlisiniz bide ilk tedaviniz mi bu kulandıgınız ilaçları ilk defa duydum ben genelde klomen veya femarayla başlıyorlar

X