Çatlaklar Çatlaklarına Renkli Dövme Yaptıran Oldu Mu?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

Kubraq

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2020
1
0
23
Ergenliğe girdiğimden beri kollarım,göğüsüm,belim,göbeğim,bacaklarım,kalçam aklınıza gelebilecek her yerim çatlak içinde ince olanları ve göğüsümdekileri çok kafama takmıyorum ama özellikle üst kollarımdakiler, göbeğim ve üst bacak içimdekiler canımı sıkıyor daha 22 yaşındayım :KK43: forumda okuduğum kadarıyla tedavilerlerden şunlardan bunlardan sonuç alan yok zaten yok etmeyi amaçlamadım hiç sadece görüntüsü azalsın yeterdi benim için ama ne yapacağımı şaşırdım.Şuan biraz toplu olduğum için çatlaklarım çukur durmuyor ellemedikçe ama kilo vermeyi sıkılaşmayı hedefliyorum. Yabancı sayfalarda da gördüğüm kadarıyla çatlakların üstü dövme ile kapatılıyor ben zaten çocukluğumdan beri dövme isteyen biriyim birazda yaptırmış olmak için abartıya kaçmış gibi olacağım ama bu durum beni rahatsız etmiyor hoşuma giden bi görüntü. İnstagramda dövme yapan bi sanatçıya mesaj attım tamamen kapanmasa da dövme görüntüsünün ön planda olacağını çatlakların dikkat çekmeyeceğini söyledi ama görmesi gerekiyormuş daha derin olanlara uygulama yapılablilir mi bilmiyorum benim göbeğimdekiler biraz derin çünkü :/ o acıya hem istediğim bir şeyi yaptırırken hemde sevmediğim şeyleri kapattırabilecek olmam biraz olsun umut oldu ama sonuç ne olur bilmem açık tenli olduğum için dövmelerin kolay solma gibi bi durumu olmaz diye düşünüyorum gençliğimi yaşayayım yeter aynı zamanda yara izi de kapatılıyor örnekleri bırakıyorum , ayrıva bu karantina sürecinde kendimi çok inceledim ve bu durumu çok kafaya taktım ama yabancı sayfaları incelemeye başladım ve bunu kadın olmanın bir parçası sayılacağını böylede güzel, seksi, çekici her neyse olabileceğimizi kendimize anlatmamız gerektiğini öğrendim onlar öyle yapıyorlar çünkü her ne kadar kafaya takıyor olsamda onları sevmem için umut oldu.

Eklentiler

• images.jpg
    images.jpg
    8,5 KB · Görüntüleme: 126
  • unnamed (1).jpg
    unnamed (1).jpg
    63,4 KB · Görüntüleme: 87
  • 19-yanik-izi-kapatma-Poseidon-dovmesi--781x675.jpg
    19-yanik-izi-kapatma-Poseidon-dovmesi--781x675.jpg
    99,7 KB · Görüntüleme: 169
  • unnamed.jpg
    unnamed.jpg