carrefourdaki personelin yaptığı

Z

zuhalsel

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi zuhalsel
dün carrefour expresten çeçil peynir aldım daha öncede almıştım ve çok güzeldi ama dün aldığım peynir hiç güzel değildi ve içindede minik minik yeşil şeyler gördüm,bende bugün gittim ve peyniri geri iade etmek istediğimi söyledim şikayetimi söyledim sonrada ordaki personel peyniri açıpi çini bi güzel karıştırdı ve tamam dedi aldı.ben yine gittim ve yerine başka peynir aldım bide ne göreyim iade ettiğim peyniri geri ambaljlayıp bigüzel geri satışa koydular.ondan sonra pes dedim artık:1shok:

• Konu Sahibi zuhalsel
bunu yapmamaları gerekiyor ben hiç carrefourda böyle birşey görmedim keşke orda tepkini dile getrseydin

• Konu Sahibi zuhalsel
acaba kendisi kafasına göremi yerine koydu yoksa öylemi isteniyo müdürleri tarafından. yokya valla hiçbiyere güvenilmez artık.

• Konu Sahibi zuhalsel
yuh artık nerden nasıl alışveriş yapıcağımızıda bilemicez bu gidişle yani resmen demişki adam sen yutmadın ama ben yutturcak bi enayi bulur satarım bunu! Keşke ordayken deseydin canım yaa

• Konu Sahibi zuhalsel
ben olsaydım direk personel müdürüyle görüşürdüm
yuh yani rezilliğin bu kadarına illa ki satıcak o malı :eek:klava:

• Konu Sahibi zuhalsel
bu carrefurların hepsi böyle zaten.bende çok şikayetçiyim.raftaki fiyatlarıyla kasadaki fiyatları sürekli farklı...
indirim yapılan ürünlerin hiçbiri bulunmuyor nedense......ayrıca carrefurun kendi ürünü olan bulaşık süngeri kadar adi bir mal görmedim.yeşil olan sert yüzeyi bulaşık yıkarken bulaşıkların üzerine yapışyor.heryer yemyeşil oluyor....semt pazarlarındakiler bile daha iyidir.yakışmıyor hiç..................

• Konu Sahibi zuhalsel
keşke oradayken yetkili biriyle görüşseydin nasıl bir mantıktır bu sen yemedin yiyecek biri olur diye yerine koydu yani pes

şimdi burda bunu söylemenin ne faydası var ki :nazar:
anında müdahale etmen lazım değil miydi?

keşke ordayken mudahale etseydin
şikayet etseydin

ben carrefoursa nın hiçbir ürününü beğenmiyorum..çok kalitesiz hepsi..asla almam...

benim başıma gelse direk reyon görevlisine neden koyduğunu sorardım, sonrada bulunduğum yere mağaza müdürünü çağırttırırdım. durumu orda açıklığa kavuşturmak gerek.

X