Card finans hakkında..

axgxustos_bxoxcexgxi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2008
279
0
arkadaşlar dün beni card finanstan aradılar kredi kartı vermek istediler.bende ilk saflığıma geldi galiba tamam dedim.neyse bilgilerimi aldılar.kart ücreti 35 liraymış ve ilk ekstrede yansıyomuş.
şimdi benim asya kartım ve hsbc kartlarım var.onları kullanıyorum.
card finansı alsam sonra ekstreye yansıdığında itiraz etsem 35 lirayı geri verirlermi
bilgisi olan argkadaşlar lütfen bi akıl verin çok kararsız kaldım.
eğer card finansı alırsam hsbcyi iptal etcem.

Kartı kabul ettin galiba...
Bende de var aynısı hiçbir işe yaramıyo ....
Yani iyi bi kart değil...
Her yıl 35 ytl ödeniyo ki zaten kartların varken yenisini alman gereksiz bence...
Eğer kartı kabul ettiysen geri vermeyebilirler parayı...

bencede hiçbirişe yaramıyor.banada yaptılar aynısını sonra aklıma geldi kartı gönderdikleri kuryeden teslim almadım kartı dolayısıyla hiçbir ücret vs.birşey yok yani.İstemiyorsan kuryeden teslim alma.

bencede hiçbirişe yaramıyor.banada yaptılar aynısını sonra aklıma geldi kartı gönderdikleri kuryeden teslim almadım kartı dolayısıyla hiçbir ücret vs.birşey yok yani.İstemiyorsan kuryeden teslim alma.

bencede gelen kuryeden teslim alma imzayı attığın anda parayı ödersin canm istemiyorsan kuryeyi geri çevir

Kartı kabul ettin galiba...
Bende de var aynısı hiçbir işe yaramıyo ....
Yani iyi bi kart değil...
Her yıl 35 ytl ödeniyo ki zaten kartların varken yenisini alman gereksiz bence...
Eğer kartı kabul ettiysen geri vermeyebilirler parayı...

canım sadece bilgilerimi aldılar dün.yani kart daha hazırlanmadı.
şimdi sziden de duyduğum kadarıyla hiç bi işe yaramıo:KK43:
müşteri hizmetlerini arayıp sölesemmi ben kart istemiyorum diye
ooofff nekadar safım yaa 35 lira boşa verilrmi hiç.

senidemi telefonla aradılar.
ben dedim bilgilerimi telefonmu falan nerden buldunuz diye..alışveriş yaptığım üye işyerlerinden bulmuşlar.
ozaman şimdi iptal edemessem kuryeden teslim almim..kaydirigubbakcemile2

senidemi telefonla aradılar.
ben dedim bilgilerimi telefonmu falan nerden buldunuz diye..alışveriş yaptığım üye işyerlerinden bulmuşlar.
ozaman şimdi iptal edemessem kuryeden teslim almim..kaydirigubbakcemile2

canım evet benide telefonla aradılar.Başka alışveriş yaptığım yerlerden almışlar ilk önce kızdım ben ne hakla diye gönderdiler kartı bende kuryeden teslim almadım.Üstelik kuryeyle kişisel bilgilerin olduğu form doldurmak gerekiyormuş bende kuryeye bu bilgileri veremem diye teslim almadım.

cart finans kredi kardını şahsen kullandığım için tavsiye etmiyorum.kesintisi oluyor yılda 2 defa vb.. birde avantajı yok pek.puanları her yerde geçmiyor.

kuryeden kartı almadığımız zaman bir sorun olmaz değilmi.? geçen de bana garanti den yenilenmiş kart geldi.ama elime ulaşmadı.telefonuma msj geldi gönderdiklerini söylemişler.ama kart bana ulaşmayınca bende ilgilenmedim.
banka kartı iptal edermi acaba?

canım kuryeden teslim alınmayan kartlar geri bankaya gidiyor.Banka seni ararsa istemediğini söylersin.Ama aramazsa da meraklanma belli bir süre sonra o kartlar imha ediliyor.Ben arayıp sormuştum bir kaç ay sonra imha etmişler kartı.

arkadaşlar dün beni card finanstan aradılar kredi kartı vermek istediler.bende ilk saflığıma geldi galiba tamam dedim.neyse bilgilerimi aldılar.kart ücreti 35 liraymış ve ilk ekstrede yansıyomuş.
şimdi benim asya kartım ve hsbc kartlarım var.onları kullanıyorum.
card finansı alsam sonra ekstreye yansıdığında itiraz etsem 35 lirayı geri verirlermi
bilgisi olan argkadaşlar lütfen bi akıl verin çok kararsız kaldım.
eğer card finansı alırsam hsbcyi iptal etcem.

canım merak etme eğer kurye getirirse istemiyorum de kuryede o zaman bankaya geri iade ediyor. banada denizbank öyle yapmış kuryeden almadım kurye geri teslim etmiş bankaya kartı.

aman ha arkadaşlar card finansa elini veren kolunu alamıyor benim maaşım finans banktaydı bi baktım her ay eksiliyor hemen bankayla görüştüm bana ne dese beğenirsiniz biz sizin hesabınızı işletiyoruz bu sizin avantajınıza diyor ama hiç karınıda görmedim nalet bi banka sonra yine maaş kartıma 3milyar 50 lira bıraktım sonra çekerim diye birde çekmeye gittim 2milyar 850 ödediler bu nasıl olur dedim hesapta bekleme parası kesiyorlarmış allah kahretsin bir şey ispatlıyamadık sineye çektik eşimle şimdi finansın f sinden nefret ediyorum o bankayı görmek bile istemiyorummmmmmmmm

kızlar müşteri hizmtelerini aradım iptal ettirdim şimdi..kuryeye fırsat kalmadı..bide dio bana bi ilk ekstrede para alıncak bide bir yıl sonra dediler.bende istemiyorum başvuruyu iptal edin ozaman dedim.nasıl vazgeçirmeye çalışıolar arkadaşlar görceksizniz:Sfisfisfis

aman ha arkadaşlar card finansa elini veren kolunu alamıyor benim maaşım finans banktaydı bi baktım her ay eksiliyor hemen bankayla görüştüm bana ne dese beğenirsiniz biz sizin hesabınızı işletiyoruz bu sizin avantajınıza diyor ama hiç karınıda görmedim nalet bi banka sonra yine maaş kartıma 3milyar 50 lira bıraktım sonra çekerim diye birde çekmeye gittim 2milyar 850 ödediler bu nasıl olur dedim hesapta bekleme parası kesiyorlarmış allah kahretsin bir şey ispatlıyamadık sineye çektik eşimle şimdi finansın f sinden nefret ediyorum o bankayı görmek bile istemiyorummmmmmmmm

canım yaa iyiki kk ne sormuşum yoksa bende alcaktım bilmeden hepinize çok tşk ederim.:enbuyukkk:

kızlar eski bir çağrı merkezi çalışanı olarak aktarmak isterim....card finans ilk kez kart yolladığı müşterilerinden kart ücreti ve yıllık üyelik bedeli adı altında iki ayrı ücret talep ediyor...ikinci yıldan itibaren sadece yıllık kart ücretini ödemeye devam ediyorsunuz.çalıştığım dönemde bana da vermişti banka ama ben hiç kullanmadım şifresini bile almadım ekstre gelmedi böylelikle .....

X