Çamaşır ve Kurutma Makineleri Çamaşır kurutma makinesi

Papatyaa_35

Seni tanıdıktan sonra şiirler anlamlı geldi.
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2014
1.133
1.695
Merhaba arkadaşlar,
evim küçük olduğu için çamaşır kurutma makinesi almak istiyorum fakat kafam karıştı. Bazı kullanıcılar çamaşırları küçültüyor vs. yazmış böyle bir durum var mıdır? Kullanan arkadaşlar yardım edersiniz sevinirim birde hangi model önerirsiniz? Teşekkürler. 😇

Kurutmalı çamaşır makinesi kullanıyorum küçültme vs yaşamadım. Belki çok uzun kullanımlarda deforme ediyor olabilir ama her kıyafeti de her gün kurutmaya atmadığımız için onu da pek sanmıyorum. Eğer kurutma yapılmayacak kıyafetleri atmazsanız bence sorun olmaz.

Merhaba arkadaşlar,
evim küçük olduğu için çamaşır kurutma makinesi almak istiyorum fakat kafam karıştı. Bazı kullanıcılar çamaşırları küçültüyor vs. yazmış böyle bir durum var mıdır? Kullanan arkadaşlar yardım edersiniz sevinirim birde hangi model önerirsiniz? Teşekkürler. 😇
Bazılarını evet. Mesela çoraplar küçülüyor ama giyerken geri eski formuna geliyor. Benim iç çamaşırlarım bi tık küçüldü. Yünlü asla atılmaması gerekiyor küçülüyormuş direkt. Yani öyle aman aman aşırı küçülmeler yaşamadım ben. Kızımın kıyafetlerini atmadım hiç küçülür mü korkusundan 🤭

Ben Arçelik in en ucuz modelini almıştım iş görüyor

Bazılarını evet. Mesela çoraplar küçülüyor ama giyerken geri eski formuna geliyor. Benim iç çamaşırlarım bi tık küçüldü. Yünlü asla atılmaması gerekiyor küçülüyormuş direkt. Yani öyle aman aman aşırı küçülmeler yaşamadım ben. Kızımın kıyafetlerini atmadım hiç küçülür mü korkusundan 🤭

Evet yünlü kıyafet bende atmam zaten. Yani yine de işe yarar bir şey kurutma makinesi sanırım 😁

Kurutmalı çamaşır makinesi kullanıyorum küçültme vs yaşamadım. Belki çok uzun kullanımlarda deforme ediyor olabilir ama her kıyafeti de her gün kurutmaya atmadığımız için onu da pek sanmıyorum. Eğer kurutma yapılmayacak kıyafetleri atmazsanız bence sorun olmaz.
Teşekkür ederim.

7 yıldır kullanıyorum çok minik çekme oldu bazı tişörtlerde bebeğim çamaşırlarını kurutuyorum hiç küçülme olmadı

Benim de kış için aklımda vardı kazaklar polarlar hızlı kurusun diye. Aslında Onlar için kullanmamalı mıyım yani?

Hiçbir şey küçülmedi.
Kurutma candır, arçelik kullanıyorum çok memnunum.
Diğer markalardan alanlar hep bozulmalar, deformeler yaşadı.

Siz arıyor musunuz yünlü, pamuklu vs çamaşır ? Bende Arçelik almayı düşünüyorum hangi modeli kullanıyorsunuz?
Ben evlenirken alınmıştı çok eski model, 8 sene oldu öyle diyeyim.
Ve evdeki tek arçelik beyaz eşyam çamaşır makinesi ve kurutma, tek memnun olduklarım da onlar.

Atmadığım bir şey yok, ayakkabı terlik, mayo, ipek gömlek, dolap içi plastik örtü vs dahil.
Aklınıza ne gelirse, oldukça fazla programı olduğundan özel şeyleri hassas programa ya da 10 ar dk lık programda dikkatlice birkaç kere çalıştırıyorum.
9 kg kapasitesi ama tıka basa dolduruyorum muhtemelen aşıyor 9u.
Ne kadar dolarsa kurutma süresi uzuyor, tek sıkıntı bu.

Merhaba arkadaşlar,
Benim yok makina. Ama etrafımda kullanan herkes çok memnun. Tek dertleri elektrik faturasının yüksek gelmesi😅

X