Cam Ocak mı? İnox mu?

tiwinky

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2009
296
1
38
Merhaba, ben nişanlıyım ve beyaz eşyalarımızı almaya karar verdik. Gazlı cam ocaklar çok hoşuma gidiyor. İnox ocakla aralarında 300 tl fark var. Ancak kullanımı konusunda endişeliyim. Aldıktan sonra pişman olur muyum? Temizliği zor mu? Aranızda kullanan varsa fikirlerinizi bekliyorum.

canım bence daha bile kullanışlı olur. diğerlerinde iz kalıomuş. bak aşağıda bi topik var cam ocak die ona bak yorumlara
değer 300 liraya çok şık duruyor. keşke benimde evim olsada yaptırsaydım

Bu konuyu yakınlarıma da sordum. Hepsi ayrı birşey söyledi kafam çok karıştı. Yorumlar şu şekilde :

1. Mutfak dolapların krem rengi olacak siyah çok sırıtır.
2. 300tl ona vereceğine başka birşey alırsın sırf cama o para verilmez.
3. çabuk çizilir temizliği zor. kafamçokkarıştı

Kullanan yok mu acaba? Elektirikli cam ocak yorumlarına baktım ama gazlısı da onun gibi kolay temizlenebilir mi ? Çizilir mi?

siemensin cam ocagini kullaniyorum firiniyle beraber cok memnunum benimkinin cami cizilmiyor.onun icin cok rahatim ve temizligide cok guzel silince piril piril oluyo

ben 2200 euro para verdim pahaliydi fakat simdi dustu fiyatlari eger turkiyede ucuzsa mutlaka al derim cok kullanisli

Ben bekonun gazlı cam ocağını almayı düşünüyorum. 650 tl civarı. O da kullanışlı mıdır acaba? Bir de zor yanmış lekeleri nasıl çıkartıyorsunuz. Kolay temizleniyor mu?

rahat cikiyo canim yaniklar ama bilemem her marka aynimi. ilacini suruyorum firina 5 dk sonrada yanik varsa ocagin kendi kaziyicisi var cam icin onunla kaziyorum cizilmiyo ve rahatlikla cikiyor.

her ocak alana o kaziyici yanina veriolar cami cizmiyo

Teşekkürler bilgi için. O ocaktan almalıyım o zaman. Görüntüsü de çok hoşuma gitti. Diğer inoxların ve krem rengi dolapların yanında sırıtmaz dimi. Sizin mutfağınızın resmini koyabilir misiniz?

X