calvin klein euphoria fiyatı kafamı karıştırdı???

PPTY65

_Spor Ruhun Gıdasıdır_ ;)
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2010
203
1
selamlar arkadaşlar,
son gönlerde çok kullanmak istediğim fakat fiyatında şaşırdığım calvin klein euphoria parfümü hakkında bilgisi olan yazabilir mi???
bir kozmetikçiye girdim bana 120 dedi
diğeri 102 tl %15 indirimi var dedi..
diğeri %30 indirimde 85tl dedi
bir diğeri 132tl dedi..
ve son olarak bugün sorduğum bi parfümeride 239tl dediiiiiiii

şimdi fiyatı düşük olanlar sahtemi sizce?? bana yardımcı olur musunuz? param ziyan olsun istemiyorum arkadaşlarr..
teşekkürler..:KK69::KK69::KK69:

239 tl olan 100 cc lik diğerleri 50 cc lik olabilir canım hiç dikkat ettin mi? Güvenilir bi kozmetik mağazasıysa sahte olacağını sanmıyorum ben.

239 tl olan 100 cc lik diğerleri 50 cc lik olabilir canım hiç dikkat ettin mi? Güvenilir bi kozmetik mağazasıysa sahte olacağını sanmıyorum ben.

evet haklısın 10cc mi 50cc mi sormadım.. yani altuğ tekin acar falan değildi ama eda kozmetikti sorduğum yer diğerleride orj. parfüm satan yerlerdi.. ama yinede şüphede kaldım..
cevabın için çok tşk ederim

strawberry den almanı tavsiye ederim yarı fiyatına alırsın benim çok sevrek kullandığım parfüm vazgeçilmezlerimden dir bu koku:KK23:

evet haklısın 10cc mi 50cc mi sormadım.. yani altuğ tekin acar falan değildi ama eda kozmetikti sorduğum yer diğerleride orj. parfüm satan yerlerdi.. ama yinede şüphede kaldım..
cevabın için çok tşk ederim

Rica ederim. Bence de arkadaşın dediği gibi strawberry den al acelen yoksa. Gelmesi 10 gün kadar sürüyo çünkü. Ben ve çevremdeki insanlar oradan alıyoruz ve memnunuz. Fiyatları çok daha uygun oluyor.

öylemiii hemen bakıyorum kızlar çok tşk ederim..
acelem yok ya dediğim gibi benimde çok hoşuma gitti ve ısrarla kullanmak istiyorum :) tester aldım ve sürdüm gerçekten tenimede çok gitti kokusu herkes bayıldııı :)

konu 2010 şimdi keske o fiyatlara bulabilsek :KK70:

X