Çakşır otu ile hamile kalanlar ...

Lavinya Lavinya

Uçmak için kanatlara ihtiyacım yok...
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2017
944
1.006
Merhaba hanımlar çakşır otu ya da suyu ile hamile kalanlar kaç ayda hamile kaldınız? Çok güzel şeyler okudum bu otla ilgili, sanırım çok işe yarıyormuş. Tecrübeli olanlar cevap yazarsa çok sevinirim. İçme ölçüsü ne kadar olmalı, ben suyunu aldım daha etkili dediler ve bugün başladık. Eşim için aldık ama ben de içeceğim. İnşallah etkili olur. :KK36::dua:

Kızlar çakşır suyunun kadınlara faydası nedır yanı hamıle kalmak için kullanan var mı
Caksir suyu ile hamile kalan varmi esimde bi sorun yok ben regl olmuyorm yumurta tembelligi yuzunden 4 tupbebek denemem olumsuz oldu yardimci olabilecek kim varsa yazsin lutfen
Kızlar bende bebek istiyorum bir yakınımdan çakşır otunun faydasını duydum aklım karıştı bide çoban çökerten ikisinibir içersen hamile kalabilirsin dedi sizce çayımı suyumu yoksa tOz halimi kullananlar yazarsa sevinirim ?
Kızlar aranızda hamile kalan var mı yeni umudum çakşır suyu bilgisi olan kullanan ya da duyan var mı

Bi ara bitkisel bi karışım içtik eşimle ama içinde var mıydı hiç bilmiyorum . Gerçi vardıysa Bile etkisi olmadı . Aylar aylar sonra hamile kaldım

Kür yapmadan mı hamile kaldınız ? Kullandığınız karışım bal karışımı mı ?
Hiç bi şey yapmadan doğal yoldan hamile kaldım . O karışımda bi çok şey vardı Ankarada oturanlar bilir İstanbul baharat diye bir yer var sonuçlarınızı götürüyorsunuz ordaki adam ona göre bi karışım hazırlıyor . Eşimin kuzenine iyi gelmişti ben de denedim ama bana fayda etmedi aylar sonra doğal yoldan hamile kaldım

Hiç bi şey yapmadan doğal yoldan hamile kaldım . O karışımda bi çok şey vardı Ankarada oturanlar bilir İstanbul baharat diye bir yer var sonuçlarınızı götürüyorsunuz ordaki adam ona göre bi karışım hazırlıyor . Eşimin kuzenine iyi gelmişti ben de denedim ama bana fayda etmedi aylar sonra doğal yoldan hamile kaldım
Sizin probleminiz neydi bizde spermde düşüklük var bu çakşır da arttırıyomuş morfolojiyi düzeltiyormuş

Hiç bir problemimiz yoktu ☺ Sebepsiz infertiliteydi
Stres olabilir çok etkiliyomuş. Vazgeçenler hamile kalıyor ama çok zor unutmak. Sperm sayısı 5 milyon iken 3 katına çıktı bu ay ümitliyim bakalım keçiboynuzu pekmezi tam bi mucizeymiş. Çakşır için de öyle dediler

Tadı nasıl canım 😂kötü mü
Adaçayı ıhlamur gibi bi koku ama bir fincan adaçayına iki bardak su katmışsın gibi düşün. Kokusu çok az. Bir de zaten çay bardağının 1/4 üne bunu koyuyorsun geri kalan 3lük dilime su dolduruyorsun. Ben çayları severim tadını beğendim. Peryavşanı falan severim ben o yüzden rahatsız olmadım. Eşim sevmez ama hiç rahatsız olmadı 😊

Adaçayı ıhlamur gibi bi koku ama bir fincan adaçayına iki bardak su katmışsın gibi düşün. Kokusu çok az. Bir de zaten çay bardağının 1/4 üne bunu koyuyorsun geri kalan 3lük dilime su dolduruyorsun. Ben çayları severim tadını beğendim. Peryavşanı falan severim ben o yüzden rahatsız olmadım. Eşim sevmez ama hiç rahatsız olmadı 😊
Ayy hiç içmedim öyle şeyler canım ama deneyebilirim içebilirsem içerim kuzum😊😊

X