cadi_kiz'ın başarı öyküsü

ya inanın az önce ağlıyordum moralim çok bozuldu ilk 10 gün güzel geçti 5 kilo verdim şimdi hala devam ediyorum diyete ama kilo veremiyorum ayrıca canım herşeyden yemek istiyor sanki hep açım ben bunu başaramayacakmıyım diye çok üzüldüm kendime de kızyorum Allahım başka dert vermesin üzülmemek gerke diye ama ne oldu bugun bana anlamadım böyle burda paylaşınca tekrar kendime geliyorum.
Tebrik ederim seni arkadaşım. :))

arkadaşım sen 10 günde nasıl 5 kilo verdin?biraz sağlıksız diil mi?

bende sizlerin yazılarını okuyunca sevke geldim zaten diyet yapıyordum ama cok dikkat etmiyordum yeni basladım yani ben 78 kg dan 67ye düstüm sonra evlendikten sonra kocam benimle dalga gecti ve zaten kg vermem gerekiyordu bende 63e düstüm hatta 62bile gördüm tardıda ama suanda tekrar o kiloları aldım ve 70kg yum. 62 kilodayken ben normal kilomdaydım diyetisyen o kilonun normal oldugunu söylemisti ama ben hep sisman oldugum icin psikolojik olarak daha zayıf olmalıyım diyodum rejime devam ediyodum. Ama maalesef ipin ucunu kacırınca durduramadım bide hormon seviyem yükselince bir ayda falan 7kg aldım.

ah canlarım ya yanlış yapıyonuz anacım..sağlıklı zayıflamak ve verdiklerinizi bidaha geri almamak için kesinlikle 3+3 şeklinde beslenmelisiniz...ben bu şekilde 90 kilodan 56 kiloya indim..şuan 56 kiloyum boyum 171..
fıstıklarım kahvaltıyı atlamayın lütfen hiç iyi yapmıyorsunuz..öğlen protein ağırlıklı beslenin..tavsiyem protein ve k.hidratı aynı anda yemeyin..öğle protein akşam k.hidrat alabilirsiniz mesela...
kahvaltı ile öğle yemeği araasında 4 saat,öğle ile akşam yemeği arasında ise 5 saat olmalı..ufak ayrıntılar çok şeyi değiştiriyo..benden söylemesi güzellera.s.

merhaba lightcola fun bende senin gibiyim boyum 172 ve suanli kilomsa 90 daha hamilelikten yeni ciktim sayirlir bugun tam kirk gun oldu ama ben kendimi cok kotu hissediyorum cok kilo aldim ve nasil gidicek bunlar bilmiyorum bana eger varsa senin diyet listeni yazarmisin lutfen aynalara bakamiyorum sporda yaptin mi verirken sarkmalarin varmi?

offf off kızlar ben 1.68 ve 74 kiloyum kalın kemikli olmam da extra bir dezavantaj ama bende başladım diyete spora hayırlısı artık bence en önemlisi kısa vadeli düşünmemek 2-3 ay olmalı hedef en az bölelikle 1 gün diyeti bozduğunuzda moralinizi bozmayıp önünüzde daha çok günün olduğunu düşünüp rahatlıyorsunuz hep en fazla 1 aylık diyetlerle yola çıktığım için diyet sonrası tekrar aldım kilolarımı bazende fazlasıyla:KK43: bide mutlaka sunu unutmayın ilk 2 hafta kilo veremeyebilir versenizde 1-2 kilo arasında kalabilirsiniz bu sizi yıldırmasın..

kizlar Isteyince Oluyor
Bende Hamileyken çok Kilo Almiştim 86 Kg Le Doğuma Gittim
Doğumdan Sonra Bişey Yapmadan 74 E Düştüm
Ama 74 Kalmiştim Kiyafetlerimi Giymeyi çok özlemiştim
Inat Ettim 68 E Düştüm.diyet Yapmiyor Bişeye Bağli Kalamiyorum Ben
Herşey Yedim Ama çok Az Masada Aç Kalkiyordum Neredeyse Yiyordum Ama Tika Basa Değil.öyle Böyle 68 Oldum.şimdi 3 Parça Kotum Oluyor.diyer Kotlarima Girene Kadar Devam Hedefim 63 Yada 65 Olamak.allahtan Boyum Uzun

kızlar kesinlikle isteyince başarılamayacak şey yok.kahvaltıdan hiç kormayın kahvaltı en önemli öğün.
bende 3+3 sistemiyle kurtuldum kilolardan.birazda spor ekleyip sıkılaşınca fıstık gibi olunuyo walla.şu anda üniversitedeyken giydiğim pantolanları tekrar giyebiliyorum.vee önemli olan tartıda nasıl göründüğünüz değil,aynada nasıl göründüğünüzdür.sıkılaşmak için spor şart.hepinize kolay gelsin sakın vazgeçmeyin.3+3. sık sık ve az az.hepinize başarılar diliyorum :))

kızlar ben de 6 gün önce diyete başladım. Başladığımda 92 kiloydum boyum da 1.66 yani 35 kilo civarı vermem gerekiyor:bbo: Şimdilik diyet yapiorum ve haftada en az 4 gün 2 km yürüyorum umarım 6ayda normal insan ebatlarına ulaşırım. Kızlar insan şişman olduğunu bildiği halde kendine tam objektif bakamıyor aynada. Ama resimlerde anlıyorsunuz farkı bende böyle oluyordu daha fazla gençliğimiz elimden gitmesini istemedim ve rejime başladim umarim hepimiz kilolarımızı veririza.s

CANIM SANA BİR BİLGİ VERMEK İSTİYORUM YÜRÜYÜŞÜ AÇ KARINLA YAPARSAN VVÜCUT DİREK DEPOLANMIŞ YAĞLARI KULLANIR VE EN AZ 40-50 DK HIZLI TEMPODA YÜRÜMEYE ÇALIŞIRSAN DAHA HIZLI KİLO KAYBI OLUR.AKŞAM ÖĞÜNLERİNDE MUHAKKAK YOĞURT EKLE.KARIN YAĞLARININ YAKILMASINDA SANA DESTEK OLUR.

canım meraba :1hug: geçen soruma yanıt verirken 1 saat düzenli yürü hem yağ yakar hem sıkılaşırsın demiştin a.sama dizimden rahatsız olduğum için doktorum enfazla 30 dk. yürü.. yoksa yasak dedi senden ricam bana biraz daha yardımcı olurmusun şutarafagitti ha unutmadan :emir_bebek:sütten keseli 11gün falan oldu nasıl bi diyet uygulasam. yoğurt her 2 öğünlemi olcak:sm_confused:

kızlar ya hergün yürümek şart mı? Yani haftada 4-5 gün yeter mi? Ben bazı günler yürüyemiyorum ama kilo veremicem diye de çok korkuyorum.

Canım ben de önceleri sadece kilo vermeye odaklanmıştım verdim de ama tekrar aldım. Sonuçta anladım ki verdiğin kilolar değil ne kadar sürede verdiğin ve ne yediğin önemli. Demek istediğim hızlı kilo vermeye çalışma. Ara öğün ye mutlaka, öyle yapmazsan bi süre sonra vucut verdiği kiloyu tekrar almak için ne görse yemek istiyor kıtlık dönemi olarak algılıyor verdiğin kiloları ve eski haline dönmeye çalışıyor.
Ara öğünlerini ihmal etme ve kilo vermeyi uzun döneme yay canımcım

lahana hapları kullanmaktansa lahana çorbası yapıp veya haşlayıp suyunu içmek bence daha mantıklı. benim arkadaşımda zamanında zayıflamak için yosun hapı mı ne içti şimdi hamile kalamıyo ne yazıkki bu yüzden. benimde boyum 1.70 bi ara 65 e kadar çıktım sonra haftada 5 gün spor 2.5 saat günde 3 öğün beşi bi yerde çayı sabah akşam form çayı içtim. bi de bariz kilo aldırdığı bilinen şeylerden uzak durdum 4 ayda 10 kilo verdim. şok diyet yapmadım 1 ayda 10 kilo verme çabasına girmedim bilerek ve isteyerek yavaş yavaş verdim kilolarımı ve hayatım boyunca kendimi bu kadar sağlıklı hissetmemiştim

3 ana 3 ara ogun mu:1shok:ben bunlari yersem hemencik alirim verdigin 21 kilomu...

bende öyle yaptım metabolizma hızlanıyo klişedir hep denir yaa az yiyin sık yiyin diye ben hatta 7-8 öğün bile yiyiyorum

bende öyle yaptım metabolizma hızlanıyo klişedir hep denir yaa az yiyin sık yiyin diye ben hatta 7-8 öğün bile yiyiyorum

gercekten:1shok:aman Allahim ben korkarim ya bide kilo alirsam....denemek isterim ama merak ettim simdi.....ama riski var iste.............

Kızlar bende 74 kilo ile doğuma gittim, doğumdan 68 ile çıktım.
1 sene içinde kilo verdim. Çok şükür şimdi 52 kiloyum.
Boyum 1,65 kilom 52 orantıya göre kilo bile almam gerekiyormuş ama ben düz hesap hala 50 olmak istiyorum:roflol:

Özel bir diyet uygulamadım ama yediklerime dikkat ettim.
Bitki çayı, sabahları ılık limonlu su falan içtim.
Tatlıyı kesmesem bile azalttım. Şeker yerine çaylarımda tatlandırıcı kullandım.
Pek fazla spor yapamadım ama ev işlerini sıklaştırmıştım birde evim merdivenli olduğu için iyi spor oldu banahihoyyyt
Vücudum fazla sarkmasın diye duştan sonra tüm vücuduma da sıkılaştrıcı yada normal krem sürüyordum.
:icecream:

X