C vitamini Serum önerisi

Butterfly9

Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2022
60
28
26
Merhaba C vitamini(% 20 içeriyor )ve arbutin olarak şu an Doa kozmetik kullanıyorm fakat pek memnun kalmadım, önerebileceginiz başka bir marka var mı? Ondan önce maruderm de kullandım pek memnun kalmadım ama içerdiği c vitamini az olmasına rağmen bu markadan daha iyiydi en azından? Canlılık ve cilt tonu esitlemesi icin kullanıyorum?

The Purest Solutions bütün serumlarını kullanıyorum çok memnunum indirimde bu ay isterseniz araştırın

Merhaba C vitamini(% 20 içeriyor )ve arbutin olarak şu an Doa kozmetik kullanıyorm fakat pek memnun kalmadım, önerebileceginiz başka bir marka var mı? Ondan önce maruderm de kullandım pek memnun kalmadım ama içerdiği c vitamini az olmasına rağmen bu markadan daha iyiydi en azından? Canlılık ve cilt tonu esitlemesi icin kullanıyorum?
bütçenizi bilmiyorum ama bütçemi zorlayıp skinceticals ce serul aldım çok menunum aşırır kuru cildim var nem ihtiyacı giderdi. fazla derseniz the purest markasını öneririm

Hoito C vitamini ve Hyalüronik Asit serumunu kullanıyorum ve memnunum. Doa kozmetiğin retinolüne başladım. Kuru bir cildim var ama 1 aydır çevremdekiler cildimin daha aydınlık ve temiz göründüğünü söylüyor, bende hissediyorum.

X