Buz ve Yağ ile Cicikleri Dikleştirme

semachann

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2016
396
347
26
Selamlar herkese... Yaklaşık 15 gündür sabah ve akşam ciciklere bir buz kalıbı eriyene kadar masaj yapıyor ve ardından da iki kaşık üzüm çekirdek yağı ve bir kaşık İncir çekirdeği yağı ile masaj yapıyorum. Doğum yapmış, çocuk emzirmiş yahut ekstrem kilolar vermediyseniz kısacası aşırı bir sarkıklığınız yok da benim gibi yumuşamaya ve sarkmaya meyilli damla tipi cicikleriniz varsa bunlar memelerinizi sertleştirip daha yuvarlak bir form kazandıracak.

Elbette böyle acayip mucizevi sonuçlar beklememekte de fayda var. Bir ay geçtikten sonra burayı editleyeceğim. Yakın zamanda başka bir ameliyat olmazsam şayet kilo verip spora da başlayacağım.

Egzersiz yapmak memede direkt bir dikleştirme kesinlikle sağlamıyor ancak kol ve omuz bölgenizi sıkılaştırdığı için dikleşmiş gibi duruyor.

Son mesajı atalı uzun zaman olmadı ancak bugün (eğer geçici değilse) en büyük değişikliği gördüğüm gün oldu. Buz ve masajı günde bire düşürdüm. En son dün sabah yapmıştım, bugün benim cicikler sepsert ve yusyuvarlak olmuştu. Dediğim gibi silikonlu gibi olmasa da benim normalde profilden huni gibi duran memeler daha dolgun ve yuvarlak duruyordu. Cidden şaşırdım, işin açığı ben bu etkinin buzu ve yağı bırakınca devam edeceğini düşünmüyorum. Özellikle buza ömür boyu devam etmeyi bile düşünüyorum. (Persepolis isimli filmi izlerseniz bu buzun sizin memeleri babaanneyken bile sert tutacağını söylüyor, gerçi o dönemlerden önce de artık ameliyat olurum herhalde) Benim amacım benim gibi maddiyatı ameliyat olmaya yetmeyen ya da ameliyatı gerektirecek kadar aşırı bir sarkması olmayan insanlara yardımcı olmaktı. Umarım yazdığımı birkaç kişi görür ve uygular. Bir süre sonra yine mesaj atarım.

Başlayalı bir ay geçti, buzu uygulamak istemedim artık arada yapacağım. Yağa devam... Zaten oldukça zahmetsiz sabah giyinmeden yapıyorum. Annem bile değişim var dedi.

Bu egzersize de takviye olarak başlayabilirim. Zaten Saraçoğlu uzun bir süre sabırla yapın diyordu ben ilk aydan sonuç aldım. Epey toparlarsa duştan sonra yaparım zaten yağlara tek sefer para verince 3 - 4 ay gidiyor. ^ ^

Bu arada başlığa yazan olmasa da arada mesaj atan falan oluyor, düzgün beslenmeye sürekli kilo alıp vermemeye dikkat edin. Yatarken yüz üstü yatmak da sarkıklığın bir diğer sebebiymiş. Egzersiz yaparken normal sütyenden ziyade sporcu sütyeninizden vazgeçmeyin. Benim gibi sigara içiyorsanız bu da diğer bir meme sarkması sebebi, yapabiliyorsanız bırakın. Evdeki hayatınızda da sütyen takmak yerine takmamayı deneyin en azından aşırı sıkı ya da aşırı bol sütyenlerden kaçının. Sütyen takmamak meme uçlarınızı uzun vadede daha dikleştiriyor (bunun bilimselliğinden emin değilim çünkü çok fazla kaynak yoktu.) Umarım insanlara faydam dokunur.

Sutyen takmamak tam tersi memeyi sarkitir.

Her ikisinin de savunucusu var ancak giymezsek sarkacağı tezi bana çok da mantıklı gelmiyor açıkçası.

Sutyen takmamak tam tersi memeyi sarkitir.

Attığım linkte meme kanseri araştırmacısı bir kadın da sarkıttığını söylemiş, başka birisi de sütyenin özellikle büyük memeleriniz varsa memelerinizin kaslarını tembelleştirdiğini söylemiş. Tabii ki sizin gibi düşünenler de var ancak ben şimdiye dek buna dair bir araştırma görmedim.

Sutyen meme kanseri riskini arttiriyor tabiyki ozellikle siki sutyenler. Ama sarkmasinida kolaylastiriyor. Buna ornek olarak afrikali kadinlari verirler hep. Sutyen kullanmadiklari icin memeleri sarkik. Adacayi ve serbetci otu da icebilirsiniz. Tarcin yagininda cok iyi geldigi soyleniyor. Ama bende allerji yapti

X