Burun Estetiği Mağduru!!!

Kızlar bide bana tecrübelerinizden fikir verirmisiniz 25. Günüm bugün okuduklarıma göre hep şişliği geçince düzelir ama burun delikleri görüntüsü nasıl değişecek biri büyük biri küçük ucu top gibi sırtı kalın yandan burun ucu çok mu uzun

Selam arkadaşlar.

Nisan 2021’de burun estetiği oldum. Doktorum o zamanda çalıştığı hastanede yaparsa 10K küsür anlaşmalı olduğu farklı bir hastanede olursa 6K yapabileceğini söyledi. Bende doktor aynı ve KBB alanında gerçekten başarılı olduğu ve maddi imkanım ona müsait olduğu için anlaşmalı hastanesini kabul ettim. Ameliyat oldum doktoru ameliyat öncesi ve sonrası hiç görmedim. Sadece wapp yazışmalarımız mevcut. Ameliyat olduktan bir süre sonra burnumun sola eğik olduğunu farkettim doktor ödem vs dedi fakat 8. Ayda sola yatı bir burun ve sol burun kanadı çökük nefes alamama şikayeti işe aralık 2021de 8. Ayda tekrar aynı doktora revizyon oldum (ücret ödemedim) ve bu sefer kendi hastanesinde yaptı ameliyatı, yamukluk hala var sol kanat çökük nefes almam %80 yok sol tarafta, burun ucu dikiş yanlış atıldığı için hatalı kaynama sebepleriyle avukata başvurarak dava açtım. Hem ticari amaçlı fotoğraflarımı sayfasında paylştığı için (kvkk) hemde hatalı operasyon sebebiyle dava açtım. Sizce kazanır mıyım? Dava açıp süreç ve maddi manevi tazminat hakkında bilgi verebilir misiniz? 3. Ameliyatı olacağım fakat hem 3. Ameliyat olduğu için çoğu doktor kabul etmiyor. Edenler ise çok pahalı ve ben nefes alamıyorum. Lütfen bilgi verebilir misiniz?
Maalesef bazen ogrencilerine birakabiliyorlar dikis atmayi. Ameliyattan once ve sonra doktorunu gormemen tuhaf. Bende gormedim ve hala icimden bir ses baska bir doktor ameliyatimi yaptigini diyor. Turkiyede boyle seytanliklar oluyor cunku.

Burnunuz henüz çok şiştir.Sırtı ve ucu daha çok değişime uğrar merak etmeyin.Burun deliklerinden biri yukarıda gibi duruyor ama zamanla mutlaka bir değişim olacaktır.Ben kısacık burun uçlarını hiç beğenmiyorum.Sizinki gayet normal görünüyor.Ben biraz daha uzun bile isteyebilirdim :KK66:

Kızlar bide bana tecrübelerinizden fikir verirmisiniz 25. Günüm bugün okuduklarıma göre hep şişliği geçince düzelir ama burun delikleri görüntüsü nasıl değişecek biri büyük biri küçük ucu top gibi sırtı kalın yandan burun ucu çok mu uzun
Bence uzun değil gayet yüzünüzle uyumlu şu an çok şiş kalın derilisiniz oturması ödemin geçmesi için en az 6 ay lazım burun delikleri ödemden deniyor

Burnunuz henüz çok şiştir.Sırtı ve ucu daha çok değişime uğrar merak etmeyin.Burun deliklerinden biri yukarıda gibi duruyor ama zamanla mutlaka bir değişim olacaktır.Ben kısacık burun uçlarını hiç beğenmiyorum.Sizinki gayet normal görünüyor.Ben biraz daha uzun bile isteyebilirdim :KK66:
Burun sırtı nasıl değişime uğruyor ben izlediğim videolarda genelde 20. Günden sonra burun sırtı kemer tarafında pek bir değişim göremedim kimsede. Genelde burun kemerden aşağı tarafı hem ödem atması uzun sürüyor. Benim burun kemer ve sırt kısmı yüksekte kaldığı için moral bozuklugundan bir sürü video izledim:KK43: sert olduğu için geçecek gibi durmuyor

Selam arkadaşlar.

Nisan 2021’de burun estetiği oldum. Doktorum o zamanda çalıştığı hastanede yaparsa 10K küsür anlaşmalı olduğu farklı bir hastanede olursa 6K yapabileceğini söyledi. Bende doktor aynı ve KBB alanında gerçekten başarılı olduğu ve maddi imkanım ona müsait olduğu için anlaşmalı hastanesini kabul ettim. Ameliyat oldum doktoru ameliyat öncesi ve sonrası hiç görmedim. Sadece wapp yazışmalarımız mevcut. Ameliyat olduktan bir süre sonra burnumun sola eğik olduğunu farkettim doktor ödem vs dedi fakat 8. Ayda sola yatı bir burun ve sol burun kanadı çökük nefes alamama şikayeti işe aralık 2021de 8. Ayda tekrar aynı doktora revizyon oldum (ücret ödemedim) ve bu sefer kendi hastanesinde yaptı ameliyatı, yamukluk hala var sol kanat çökük nefes almam %80 yok sol tarafta, burun ucu dikiş yanlış atıldığı için hatalı kaynama sebepleriyle avukata başvurarak dava açtım. Hem ticari amaçlı fotoğraflarımı sayfasında paylştığı için (kvkk) hemde hatalı operasyon sebebiyle dava açtım. Sizce kazanır mıyım? Dava açıp süreç ve maddi manevi tazminat hakkında bilgi verebilir misiniz? 3. Ameliyatı olacağım fakat hem 3. Ameliyat olduğu için çoğu doktor kabul etmiyor. Edenler ise çok pahalı ve ben nefes alamıyorum. Lütfen bilgi verebilir misiniz?
merhaba ilk olarak çok geçmiş olsun yaşadığınız şey gerçekten çok kötü ve üzücü bir durum, ben kendisine ameliyat olduğum doktoru önermek isterim sizin için ama tabii fiyat konusunda ne der bilemiyorum ama kendisi hastalarına karşı çok ilgili ve saygılı bir doktor, hastalarının söylediklerini de dikkate alıyor ve elinden geldiğince size açıklama yapıyor, kendisine güvenebileceğinizi düşünüyorum, asistanıda aynı şekilde çok ilgili ve saygılı, asistanının bana yardımcı olabilmek için 2 hafta konuştuğunu, an ve an iletişimde kaldığımızı biliyorum. çoğu doktor ve asistanı bu şekilde ilgili ve saygılı olamıyor maalesef. Kendisine burun ameliyatı oldum burnumdan çıkardığı kıkırdak ve kemik parçalarının da boşa gitmediğini onlarıda burnumun içine tekrar burnu sağlamlaştırmak için yerleştirdiğini söyledi. Ameliyatım kapalı burun ameliyatıydı, ameliyat sonrası burnumun içinde tampon yoktu ve burnum dışardan tamamen dikişsizdi. Ben 2 yıl boyunca doktor aradım çünkü burnum kırıldığında özgüvenimi kaybetmiştim ve güvenebileceğim birisine kendimi emanet edebilirdim. İstanbul'daki doktorlar ile iletişime geçtim ve ilk ameliyatım dememe rağmen 200 binlerde vs fiyat söylenildi ve şikayet var' dan da çoğu doktorun hastalarının nefes alamama sorunları vardı burun çökmesi ile birlikte. Ben doktorumu İzmir'de buldum, İsa Kaya doktorumun adı. Kendisine burun ameliyatı olan kişiler ile de iletişime geçtim öncesi ve sonrası resim istedim, konuştum. Hem doktor hemde ameliyat olan kişilerden olumlu sonuçlar aldım. Burun yüzde direkt olarak dikkat çeken bir organ, hem görünüş hemde sağlık açısından çok önemli, sağlığınız için özellikle sağlıklı psikolojiniz için çok önemli. Sizlere dilerseniz özelden resimde atabilirim merakınızı gidermek amacıyla eğer benimle iletişime geçmek isterseniz. Normalde kadınlar kulübüne 2 yıl boyunca burun doktorları ya da pek çok görüş açısından değerlendirmek için bakıyordum ama sizin yorumunuzu görünce size yardımcı olmak istedim ve üye oldum, umarım yardımcı olabilmişimdir çok konuştum.

Selam arkadaşlar.

Nisan 2021’de burun estetiği oldum. Doktorum o zamanda çalıştığı hastanede yaparsa 10K küsür anlaşmalı olduğu farklı bir hastanede olursa 6K yapabileceğini söyledi. Bende doktor aynı ve KBB alanında gerçekten başarılı olduğu ve maddi imkanım ona müsait olduğu için anlaşmalı hastanesini kabul ettim. Ameliyat oldum doktoru ameliyat öncesi ve sonrası hiç görmedim. Sadece wapp yazışmalarımız mevcut. Ameliyat olduktan bir süre sonra burnumun sola eğik olduğunu farkettim doktor ödem vs dedi fakat 8. Ayda sola yatı bir burun ve sol burun kanadı çökük nefes alamama şikayeti işe aralık 2021de 8. Ayda tekrar aynı doktora revizyon oldum (ücret ödemedim) ve bu sefer kendi hastanesinde yaptı ameliyatı, yamukluk hala var sol kanat çökük nefes almam %80 yok sol tarafta, burun ucu dikiş yanlış atıldığı için hatalı kaynama sebepleriyle avukata başvurarak dava açtım. Hem ticari amaçlı fotoğraflarımı sayfasında paylştığı için (kvkk) hemde hatalı operasyon sebebiyle dava açtım. Sizce kazanır mıyım? Dava açıp süreç ve maddi manevi tazminat hakkında bilgi verebilir misiniz? 3. Ameliyatı olacağım fakat hem 3. Ameliyat olduğu için çoğu doktor kabul etmiyor. Edenler ise çok pahalı ve ben nefes alamıyorum. Lütfen bilgi verebilir aynı dokto
Selam arkadaşlar.

Selam arkadaşlar.

ben de aynı doktora 2. ameliyatı olmak gibi bir hata yaptım. doğal istediğim halde şuan aşırı kalkık küçük ve yamuk bir burna sahibim . sizin dava sonuçlandı mı ya da nasıl bir karar çıktı ? ona göre ben de dava açmayı düşünüyorum.

X