Burun ameliyati olanlar acil bakabilir mi??

lidan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2023
66
6
47
Merhaba, 2 hafta once burun ameliyati oldum. Deviasyon da vardi ve sol taraf tikaliydi. Su anda sol taraf yine tikali. Bu normal mi ?

Doktor cok acele ettigimi iceride kabuklar olabilecegini odem vs olabilecegini soyliyor. Ama sag tarafim acik su anda.

Acaba ne yapmaliyim ? Sizin deneyimlerinizde ne zaman tam nefes alabilmistiniz ? Tampon filn koymadi bu arada.

Merhaba, 2 hafta once burun ameliyati oldum. Deviasyon da vardi ve sol taraf tikaliydi. Su anda sol taraf yine tikali. Bu normal mi ?

Doktor cok acele ettigimi iceride kabuklar olabilecegini odem vs olabilecegini soyliyor. Ama sag tarafim acik su anda.

Acaba ne yapmaliyim ? Sizin deneyimlerinizde ne zaman tam nefes alabilmistiniz ? Tampon filn koymadi bu arada.
Kan pıhtısı olabilir kabuk olabilir benim iki burnumda tıkalıydı kan pıhtısı çıktı açıldı somra

Merhaba 3 burun ameliyatı geçirdim ilk ikisinde yamukluk hiç düzelmedi nefes alışım da aynı şekilde. Sonuncuyu 10 gün önce oldum sol taraf çok yamuktu orası tamamen açık şu anda fakat sağ tarafta hiç yamukluk olmamasına rağmen derim içeriden şişmiş o yüzden tıkalı nefes almak zor oluyor. En azından 2 hafta daha bekleyin bence eğer hala öyle gelirse yakınlardaki bir kbb ye gidip ikinci görüş alabilirsiniz hekiminize güvenmiyorsanız

X