Burun ameliyatı hakkında bir sorum olucak

E

EU3

Ziyaretçi
Kızlar estetik ve deviasyon vs. ameliyatlarında mevsim önemlii pekii.Doktorlar şu mevsim daha iyi hastalarımız için diyormu .Yoksa istediğimiz zaman ameliyatı olabiliriz:sm_confused:

Mevsim olarak bişey demiyolar sanırım. Ragl dönemlerinde olmayı tavsiye etmiyolar daha çok ödem ve kızarıklık olabiliyomuş.

ya her mevsim olunabilir bir mevsimi yok ki bunun, bak burada 4 mevsim ameliyat olmus arkadas bulabilirsin, sadece sıcaklarda iste sislik fazla olur ve alcı fln bunaltabilir, kışın da grip olma ihtimali olabilir yani yoksa su mevsim bu mevsim yok yanii

benim doktorum mayıs ve eylül ayları ideal demişti. kısın sogukta ve yazın cok sıcakta tavsiye etmiyorlar. birde 3 ay kadar gözlük kullanılmıyor onuda dikkate almak gerek

teşekkürler yorumlarınız için kızlaropuyorumnanaktan

Peki allerjisi olanlara ameliayt öncesi ilaç tedavisi uyguluyorlarmı??ben 9 yıl önce olucaktım o zaman dr allerji testi yaptırmıştı ameliyattan sonra bir komplikasyon olmaması için hap ve sprey vermiştii.

ameliyat öncesi kan testleri yapılıyor, anestezi doktoru sana alerjilerini fln soruyor, ona göre ameliyatta yol izleniyor, ameliyat öncesi hap veya spreyi bilmiyorum

ameliyat öncesi kan testleri yapılıyor, anestezi doktoru sana alerjilerini fln soruyor, ona göre ameliyatta yol izleniyor, ameliyat öncesi hap veya spreyi bilmiyorum

hımm anladımm :smiley-cool:sağolsın:smiley-cool:
Birde ben rizede yaşıyorum ailem bursada bursada iyi bir hastanede yaptırmayı düşünüyordum ameliyatıı peki benim ameliyat öncesi ve sonrası kontroller 1 ayı geçermii

yok ya ameliyattan bir gün öncce yapılıyor testler tahliller fln hadi bilemedin 2 gün önce olsun, doktorla da randevuyu ona göre alırsan yani ameliyat tarihini randevuna yakın alırsan öncesinde pek bi zman harcamazsın ama sonrası işte belli zamanlarda kontroller oluyor, eger tampon konursa o alınıyor belli bir süre sonra, bir hafta sonra burundaki alcı alınıyor sonra 1 aylık, 3 aylık 6 aylık fln gibi kontroller oluyor ama tabii bunlar bir günlük iş, kontrol için özel olarak gidebilirsin

yok ya ameliyattan bir gün öncce yapılıyor testler tahliller fln hadi bilemedin 2 gün önce olsun, doktorla da randevuyu ona göre alırsan yani ameliyat tarihini randevuna yakın alırsan öncesinde pek bi zman harcamazsın ama sonrası işte belli zamanlarda kontroller oluyor, eger tampon konursa o alınıyor belli bir süre sonra, bir hafta sonra burundaki alcı alınıyor sonra 1 aylık, 3 aylık 6 aylık fln gibi kontroller oluyor ama tabii bunlar bir günlük iş, kontrol için özel olarak gidebilirsin

Çok sağol canım bilgilendirdiğin içinkaydirigubbakcemile5

X