BURUN AMELİYATI 5.AY RESİMLİ

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sevgiii38

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Mart 2021
148
55
Evet arkadaşlar merhabalar bugun 5 ay sonra ilk defa giriyorum diyebilirim aklıma benim kendi araştırmalarım geldi ve resim yüklemek istedim, ben çok aramıştım :))) bugun 5.ayım zaman o kadar hızlı geçmiş ki çok şükür...Kısaca ameliyat sonrasında eski hayatıma dönebildim mi ondan bahsedeyim.
Evet döndüm, nefes alışım aynı eskisi gibi ilk başlarda ilk bir iki ay azdı ama düzeldi çok şükür. Yatarken de olmadan önce nasıl yatıyorsam suan da aynı yatıyorum, ağrı sızı kalmadı. Dikiş izlerim belli belirsiz resimde görüldüğü gibi, onun dışında burnunu çok koruyor musun diye merak edenler olabilir, hayır korumuyorum. Gerek duymuyorum günlük hayatımda. Sert darbeler yapmıyorum tabiki olsun o kadar da :))) Merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyin lütfen.. Herkesin Allah gönlündekini nasip etsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
nasıl bi burundu ince derili mi

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence cok minnoş olmuş burnunuz umarim sizde memnunsunuzdur bence güzel bi sonuc 👍

Evet arkadaşlar merhabalar bugun 5 ay sonra ilk defa giriyorum diyebilirim aklıma benim kendi araştırmalarım geldi ve resim yüklemek istedim, ben çok aramıştım :))) bugun 5.ayım zaman o kadar hızlı geçmiş ki çok şükür...Kısaca ameliyat sonrasında eski hayatıma dönebildim mi ondan bahsedeyim.
Evet döndüm, nefes alışım aynı eskisi gibi ilk başlarda ilk bir iki ay azdı ama düzeldi çok şükür. Yatarken de olmadan önce nasıl yatıyorsam suan da aynı yatıyorum, ağrı sızı kalmadı. Dikiş izlerim belli belirsiz resimde görüldüğü gibi, onun dışında burnunu çok koruyor musun diye merak edenler olabilir, hayır korumuyorum. Gerek duymuyorum günlük hayatımda. Sert darbeler yapmıyorum tabiki olsun o kadar da :))) Merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyin lütfen.. Herkesin Allah gönlündekini nasip etsin. Eki Görüntüle 2904607 Eki Görüntüle 2904608 Eki Görüntüle 2904609
Burnunuz güzel olmuş 🧿 bende yaptırmak istiyorum ama çok korkuyorum kan bile aldırmaya gittiğimde panik atak geçiriyorum resmen . Hangi şehirde ameliyat oldunuz ?

Burnunuz güzel olmuş 🧿 bende yaptırmak istiyorum ama çok korkuyorum kan bile aldırmaya gittiğimde panik atak geçiriyorum resmen . Hangi şehirde ameliyat oldunuz ?
Hiç panik olacak bir durum yok canım güven bana, kayseri de oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X