Premature Bebekler Bursada riskli gebelik doktoru ?

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Cnm çok geçmiş olsun
Nacizane tavsiyem öncelikle genetik testlerinizi yaptırın eşinizle drlada öncesinde görüş muhakkak sonuçta doğum yaptın bende 23de yapmıştım o ara hemen hamile kalmak istiyorum ama bunun sağlıklı düşünememekten kaynaklandığını anladım
Kendi adıma söylüyorum bunu tabi
Biraz rahmin toparlasın drla Bi görüşme yap senin için ne dicek bakalım benimki 3 6 ay arası vermişti

Ben 4buçuk aylık Doğum yaptım gelişimi durduğu için tekrar ne zaman denesem diye düşünüyorum ve iyi bir hekimle yoluma devam etmek istiyorum hamile kalmadan önçe kendisiylemi görüşsem bilemedim herhangi bir test falan yaparmı diye
Evet canim yapar bana bile tup bebek icin haftaya gel gerekli tahlilleri vitaminleri testleri bereyim dedi. Hormon testi yapar herseyine bakar zaten sizde soylersiniz

Cnm çok geçmiş olsun
Nacizane tavsiyem öncelikle genetik testlerinizi yaptırın eşinizle drlada öncesinde görüş muhakkak sonuçta doğum yaptın bende 23de yapmıştım o ara hemen hamile kalmak istiyorum ama bunun sağlıklı düşünememekten kaynaklandığını anladım
Kendi adıma söylüyorum bunu tabi
Biraz rahmin toparlasın drla Bi görüşme yap senin için ne dicek bakalım benimki 3 6 ay arası vermişti
Doktor testleri yaptı 2 hafta sonra çıkacak sonuç hamile kalmaya karar verdiğimde tekrar perinatoloğun yönlendirmesine göre devam etmek istiyorum banada 6 ay beklesen iyi olur dedi doktor ama ben 3-4 ay beklemek istiyorum acıkcası

En azından nasıl bir yol izlememi anlatır belki testler yapar
Bende geçen sene 21 haftalık erken Doğum yaptım çok zor süreçlerdi sütümün gelmesi vb normal doğum süreci çok zor gerçekten . Sonrasında benim doktorum 3 ay spnra hamile kalabilirsin demişti ama önce rahim toparlanmış mi bakarız demişti . Bende 40 gün lohusalık geçip adet olunca genetik bölümüne giderek tüm testlerimi yaptırdım hatta eşiminde testlerini yaptırdım . 3 ay olunca kontrole gittim doktor rahim toparlanmış korunmak bırak deyince hemen o ay hamile kalmışım zaten şükürler olsun . İlk hamile kalınca başka doktorlara da gittim ama çok araştırdım jimer Mehmet Aral Atalay a gittim . Serklaj uygulandı . Dikişte çok iyi bi doktor . Tereddüt etmeden gidin . Ama hastane maddi yönden epey pahalı . Tavsiye özel sağlık sigortası yaptırmanız ben yaptırdım öncesinde . Serklaja falan hiç ödemedim . Ama tabi doğum için 1 yıllık sigortalı olmak gerekiyor . Çok geçmiş olsun rabbim bir daha kimseye yaşatmasın .

Yok acilmicak tup bebek yapicaz..
En son ne zaman görüştün aral hocayla?ben bu hafta içi laparoskopi için gidicem anestezi işlemleri için ama coronadan dolayı acaba ileri tarihe alırlar mı ki diye endişeleniyorum

En son ne zaman görüştün aral hocayla?ben bu hafta içi laparoskopi için gidicem anestezi işlemleri için ama coronadan dolayı acaba ileri tarihe alırlar mı ki diye endişeleniyorum
En son persembe gorustuk. Bu haftaici tekrar goruscez. Ertelencegini sanmiyorum cnm

En son persembe gorustuk. Bu haftaici tekrar goruscez. Ertelencegini sanmiyorum cnm
Benim de bu hafta anestezi işlemlerini halletmem lazım çikolata kistim var onu alıcsk sonraki ay tüp bebek inş. Fiyat konusunda konuştunuz mu acaba taksit falan yapıyorlar mı kredi kartına

Benim de bu hafta anestezi işlemlerini halletmem lazım çikolata kistim var onu alıcsk sonraki ay tüp bebek inş. Fiyat konusunda konuştunuz mu acaba taksit falan yapıyorlar mı kredi kartına
valla sadece 11 bini buluyo dedi. ama taksit mi peşin mi hiçbirini konusmadık ilaçlarla beraber okdar tutuomuş.

X