Gelinbaşı ve Gelin Tacı Bursa'da gelin başı

merhaba kızlar ben bir kaç kuaförle görüştüm kuaför ayfer kına saçı düğün saçı makyaj takma kirpik vs hepsi dahil 500 dedi gelinin yanında en fazla 4-5 kişi kabul ediyormuş acıkcası benim içime cok sinen bir yer olmadı orası. daha sonra çamlıcada mine kuaföre gittim yine kına ve düğün saçı makyaj(kroyolan markası kullandıklarını acıkça belirtti) 400 yapıyoruz dedi ortamını cok beğendim mine hanımda ilgiliydi sağolsun bilgi verdi benim düğünüm nasipse 28 29 nisan sene bitmeden randevu almıyoruz dedi ocak başı gibi gelin yardımcı oluruz dedi gelinliğin ve kınalığın resmiyle gelmemi söyledi ona göre aksesuarlara karar veririz dedi buda ayrıvca ilgili olduğunu gösteriyor bence İNŞALLAH sonuçta iyi olur ben karar verdim kuaför mineyi düşünüyorum:21:

Canım nişan saçım çok güzel oldu ama hair worde yaptırmadım 380 tl fiyat verdiler. :KK30: benim nişanım evde aile arasında oldu kendi aramızdaki nişan için 380 tl çok geldi bana.

anladım 380 nişan için çokmuş gerçekten.
Bu arada hayırlı olsun nişanın allah tamamına erdirsin inş :) :nazar:

bursada kuaför denince viyana nevzatı tek geçerim.adama kuaför demek haksızlık olur o bir saç tasarımcısı.yüzünüze en güzel gidecek modeli ortaya çıkarır.öyle bir saç keser ki uzasada model asla bozulmaz.her konuda güleryüzlü naz çekebilen ve her türlü yardım ve desteği esirgemeyen bir insan o.ve bir kere gördüğü müşterisini bir daha asla unutmaz :) memnun kalacağınızdan eminim :)

arkadaşlar istanbulda oturuyorum düğünüm temmuzda bursada.bursada iyi ve uygun fiyatlı saç yapan bir kuaför arıyorum.aslında normal düz bir topuz yaptırtacağım çok abartı olmayan o yüzden bi bakıma saç kadar makyaj da güzel yapmaları önemli.bi kaç yer duydum fiyatları acaip uçuk.bir de ben sadece saç ve makyaj yaptıracağım başka bir şey yaptırmayacağım yani gelin paketi almayacağım.önerebileceğiniz yerleri ve biliyorsnaız fiyatlarını paylaşabilir misiniz? :KK16:

arkadaşlar istanbulda oturuyorum düğünüm temmuzda bursada.bursada iyi ve uygun fiyatlı saç yapan bir kuaför arıyorum.aslında normal düz bir topuz yaptırtacağım çok abartı olmayan o yüzden bi bakıma saç kadar makyaj da güzel yapmaları önemli.bi kaç yer duydum fiyatları acaip uçuk.bir de ben sadece saç ve makyaj yaptıracağım başka bir şey yaptırmayacağım yani gelin paketi almayacağım.önerebileceğiniz yerleri ve biliyorsnaız fiyatlarını paylaşabilir misiniz? :KK16:

nalbantğolunda şiir kuaför var facebookta sayfaları var kendi siteleride var ben facebookta fotoğraf cekimi yapan bir bayanın sayfasında gelin görmüştüm makyajı ve saçı hoşuma gitmişti orda yaptırdığını söylemişti uzun oldu biraz ama:) bir bak istersen

ben beşevlerde oturuyorum.orda tamer mercan kuaför var.haziranda düğünüm var.gelin başı randevumu şimdiden ayarladım.gelinbaşı fiyatının içinde agdadan manikür pediküre takma tırnaktan takma kipriğe kadar bir çok ekstrası var.yaptıkları saçları fotograflamışlar bayagı güzel yapmışlar.düğünden öncede prova yapacaklar.beniç içim çok rahat.asla düğün salonunun kuaförüne gitmem...

ben beşevlerde oturuyorum.orda tamer mercan kuaför var.haziranda düğünüm var.gelin başı randevumu şimdiden ayarladım.gelinbaşı fiyatının içinde agdadan manikür pediküre takma tırnaktan takma kipriğe kadar bir çok ekstrası var.yaptıkları saçları fotograflamışlar bayagı güzel yapmışlar.düğünden öncede prova yapacaklar.beniç içim çok rahat.asla düğün salonunun kuaförüne gitmem...

ne dahil ve ne kadara anlaştın canım?

ne dahil ve ne kadara anlaştın canım?

gelin başını 250 tl ye yapacak.fiyatın içinde agda,manikür pedikür,takma tırnak takma kiprik su bazlı makyaj ve saç var.bide saç provası yapacaklar.nerdeyse saç normal saç yapımı fiyatına geliyor.başka yerlerde bunların hepsi ekstra fiyata ilave oluyor.

gelin başını 250 tl ye yapacak.fiyatın içinde agda,manikür pedikür,takma tırnak takma kiprik su bazlı makyaj ve saç var.bide saç provası yapacaklar.nerdeyse saç normal saç yapımı fiyatına geliyor.başka yerlerde bunların hepsi ekstra fiyata ilave oluyor.

çalışanlar erkekmi peki tesettürlü bayanlara uygun yeri varmı

bursalı kızlar yardım edin bana ben randevu aldığım kuaförümle sorun yaşadım değiştirdim düğüne nasipse 1 ay kaldı ihsaniyedeki hair house anlaştım salon cok güzel ama hiç yorum duymadım gören bilen duyan yokmu cok teredütlüyüm yaaa:18:

bursalı kızlar yardım edin bana ben randevu aldığım kuaförümle sorun yaşadım değiştirdim düğüne nasipse 1 ay kaldı ihsaniyedeki hair house anlaştım salon cok güzel ama hiç yorum duymadım gören bilen duyan yokmu cok teredütlüyüm yaaa:18:

bizim kızlardan biri sürekli föne gidiyor oraya.o çok memnun.istersen ona sorar daha sonra yazarım.en azından orda kimin hangi konuda daha iyi oldugunu ögrenebilirsin...

bizim kızlardan biri sürekli föne gidiyor oraya.o çok memnun.istersen ona sorar daha sonra yazarım.en azından orda kimin hangi konuda daha iyi oldugunu ögrenebilirsin...

cok cok teşekkür ederim gercekten cok tereddütlüyüm hiçbir yorum duymadım mekan hoşuma gitti en kısa zamanda bekliyorum mesajınızı

cok cok teşekkür ederim gercekten cok tereddütlüyüm hiçbir yorum duymadım mekan hoşuma gitti en kısa zamanda bekliyorum mesajınızı

düğünüm gecen haftaydı cok tereddütlüydüm hair house konusunda ama yanılmışım 2 günde harika yaptılar herkes bayıldı özellikle makyaj konusunda sonuna kadar güvenebileceğiniz bir yer bursalı olup kuaför bulamayanlara tavsiye ederim fiyatlarıda cok ucuk değil

salih türkmen enis yelbey kuaför hakkında bilgisi olan arkadaşlar var mı??nasıldır iyi midir?

X