Gelinlik Modelleri bursa' da moda evi ve gelinlikçiler tavsiyeleriniz lütfen

Laberiada ne kadar anlaştın canım? Açık modelmi tesettürmü?

Yaptırmak istediğin modele göre değişir tabi fiyat ama benim istediğim gelinlik 3000 civarıydı her yerde. orda 2450 'ye anlaştım.

Ben tesettürlüyüm, kınamda gelinliği açık olarak giyicem, düğün için kapalı kullanacağım. Kapatmak için de özel bir dikim yapacaklar.Gelinliğin içine giyelecek birşey. ( Dışarıdan bakıldığında belli olmayacak şekilde)

Kına için ayrı bir tuvalet almayacağım için fiyat benim için uygun oldu. :KK1:

Yaptırmak istediğin modele göre değişir tabi fiyat ama benim istediğim gelinlik 3000 civarıydı her yerde. orda 2450 'ye anlaştım.

Ben tesettürlüyüm, kınamda gelinliği açık olarak giyicem, düğün için kapalı kullanacağım. Kapatmak için de özel bir dikim yapacaklar.Gelinliğin içine giyelecek birşey. ( Dışarıdan bakıldığında belli olmayacak şekilde)

kınada ne giyiceksin peki canım?
ilginç geldi nası bi gelinlik giyiceksin merak ettim :KK1: sendemi iki yerde düğün yapıcaksın

Merhaba arkadaşlarım umarım araştırmalarım size yardımcı olur kısa kısa özet özet neler yaptığımdan bahsedeyim size

Gelinlik için Fatih sultan mehmet bulvarından tuttun setbaşına kadar ne kadar gelinlikçi var ise görüştüm bende ufak notlar aldım yukarıdaki arkadaşımızın dediğine katılıyorum şehir dışından izmir gibi yerlerden gelinlik hazır alıp kendilerini ürettiklerini söyleyen ama gelinlikle ilgili bir kaç şey sorduğumda onları hallederiz şeklinde cevap aldığım bir sürü yer oldu benim!Karşındakini salak yerine koymaları insanın cidden sinirlerini bozuyor.
Nişanlığım bir fiyaskoydu üzüntüden kuaförde ağladığımı biliyorum ama yinede buraya yazıp kimsenin ekmek parasıyla oynamak amacım değil
Gelinlik konusundaki araştırmamın nedeni bu sanırım gelinliği altıparmakta Burak Kaynar da yaptırdım hayalimde hep işlemeli modeller vardı ama dantel bir gelinlik denedim üzerinde ufak oynamalarla üzerimde harika durduğunu düşündüm ve fikrim değişti giyilmeden insanın üzerinde nasıl durduğunu anlaması imkansız o yüzden gittiğiniz bütün yerlerde giymek için ısrar edin derim.!Onun dışında dantelinden üzerinde kullanıcağımız tüle kadar gidip birlikte seçip beğendik çok iyi niyetli yardımcı olmak için elinden geleni yapan insanlar annesi var Hatice hanım çok ilgili ve hoş bir bayan ben danteli Burak ile gidip seçtim her ne kadar ikisinede sonsuz şekilde güvensemde dantellerin kodları oluyor her ne kadar güvenip sipariş versemde o kodu gittiğimiz yerde aldım not ettim ne olur ne olmaz diye gelinliğimin provaları esnasında 2 kere kolunun boynunun arasında gidip geldim sabırla beni dinlediler hala daha kendi yakın arkadaş çevremi kendi ellerimle götürüp teslim edip kahvelerini içip çıkabiliyorum gönül rahatlığı ile!

Onun dışında Düğün yeri için Gold düğün salonuyla anlaştım miktarda indirip yapmadılar ne yazıkki ama gold düğün salonunu gezen arkadaşlarım vardır gerçekten çok şık bir yer yapmışlar aklımda orası vardı ve orası oldu.

onun dışında Düğünde kristal küçük parfüm şişeleri dağıttım onları istanbuldan tahtakaleden aldım yalan olmasın ama 2 tlye falan denk geliyordu çok şıktılar :) üzerlerine lila rengi kurdele yaptım ve onları dağıttım

Gelinlik ayakkabısınıda nabantoğlundan aldım nabantoğlunda bir alt geçit var ismi aklımda değil ama bu eski migorsun ordan girişi girdikten sonra soldaki 4. mağazaydı zaten gelinlik ayakkabılarını üst üstte dizmişler girdiğinizde görürsünüz sıkı pazarllık yapın bana 250 tl demişlerdi 170 tlye aldım :)

onun dışında önce çok fahiş fiyat verip daha sonra 500 600 tl inen yerlere benim şahsi fikrim olarak bana inandırcı gelmiyorlar bir ürünün belli bir fiyatı vardır onun üzerinden 600 tl iniyorsa seni kandırabilsem alıcaktım paranı ama olsun sen işini biliyormuşsun gibi birşey bu ve bence hiç etik değil.

saçımı makyajımı kristal parkta ayhan kuaföre yaptırdım gerçekten mükemmel iş çıkarıyorlar onun dışında aklıma birşey gelmiyor merak edenler veya fikir almak isteyenler özelden mesaj atabilirler

12.12.2012'de düğünüm olacak ve gelinlik için altıparmakta girmediğim moda evi kalmadı. Sizlere fikir verme açısından yazmak istedim çünkü buradaki yorumlar bana çok yardımcı oldu. Moda evlerini yazıp altında olumlu olumsuz yorumlarımı ve fiyatlarını yazacağım. Bu arada benim gelinliğim tesettür bir gelinlik olacak. Tamamı fransız dantelli göğüs altından 3 5 sıra drape veya renkli kurdele olabilir, dantelin altında avrupa tülü veya hayal tül denilen gümüş renkli gibi parıldayan bir tül kollar dirsekten bileğe hafif valon yaka kısmı hakim yaka veya meşhur kate yakası olabilecek (pravolarda netleşecek) bir gelinlik isteğiyle gittim. Rahibe duvağı mutlaka dantelli artı çiçek artı seyyar uzun duvak genellikle bu takımı zaten kendileri yapıyorlardı. (Takı bandı, takı kurdelesi filan)Şimdi gelelim fasulyenin faydalarına:)

Hayal Moda Evi
Biraz acemi geldi bana. Biz orda müşteri olarak gittik çalışanlar dikim atölyesi içerideydi vur patlasın çal oynasın havasındalardı. Girişte güleyüz filan güzel burada drapeli bir gelinlik denemiştim straplezdi. Benim istediğim dantelli model yoktu. Zaten tesettür gelinlik sadece bir modaevinde rastladım diğerleri beden sorunu olmaması açısından straplez modelleri denettiriyorlar. Verdiği fiyat 1.650tl

Lily Gelinlik Moda Evi
Çok güzel bir karşılama, derdinizi rahatlıkla anlatabiliyorsunuz. Yaptıkları modellerden birkaçini pc üzerinden gösterdiler fakat benim istediğim modeli çıkartacak gibi durmuyorlardı. Açıkçası güven vermediler. Oyüzden eledim. İlgilenenlere duyrulur bu modaevinde aynı zamanda gelin başı ve makyajıda yapılıyor. Verdikleri fiyatı not almamışım ama 1.500-1.700 arasıydı.

Nurten Moda Evi
Kesinlikle açık gelinlerin gözü kapalı alış veriş yapacağı bir yer fakat biz tesettürlüler için değil. Yaptıkları gelinlikler tabiri yerindeyse taş gibi güzel oturuyor ama starplez bir gelinliği boydan kapatmak yerine üstüne bady ve dantelle kapatmayı teklif ediyorlar. Bu da benim işime gelmiyor çünkü göğüs kısmı cuk diye oturan gelinliğin üst ve kol kısımları pasif duruyor. Nerden biliyorsunuz diye aklınza bir soru düşerse arkdaşım burdan diktirdi ordan tecrübe edindim. İlk gittiğimde her gelinlik için benim istediğim fransız dantelli modelde ayrı fiyat verdiler. Dantelinden kaynaklanan oynamalar diye açıklama yaptılar 2.400-2.800 arası fiyatları Daha sonra gittiğimde yuvarla 2.300-2.700tl dediler.

Mediha Cambaz Moda Evi
Gittiğimde pravosu vardı yardımcısı ilgilendi. Daha sonra Mediha hanım ilgilendi. Biraz sallama vari oldu bu ilgileniş. En sinir olduğum şey ben modelimi söylediğim halde elime gelinlik kitapları tutuşturmuyorla mı deli oluyorum. Burada olduğu gibi. Yaptıkları modellerden gösterme tenezzülünde dahil bulunmadı yuvarlak fiyat 2.000tl fiyat verip çıktı.

Tarzım Moda Evi
Bu moda evini pek hatırlamıyorum demekki bende pek bir tesiri olmamış:) Verdikleri fiyat 2.150tl

Şebnem Moda Evi
Bu da aynı şekilde verdikleri fiyat 1.800tl

Düğün Moda Evi
Burada bize anne kızdı sanırım yardımcı oldular sempatik insanlardı dantel vs bütün seçenekleri önüme sundular. Ama diyorum ya güven meselesi diye :) Bir de benim istediğim tarzda bir gelinlikleri ellerinde yoktu. İlginç bir tesadüfle aynı gün yolda da karşılacınca 100tl daha indirim yaptı hanımefendi ama kimseden bu modaeviyle ilgili bir şey duymadığım için bunuda eledim. 1.600tl verdikleri fiyat sonraki fiyatı 1.500tl oldu. Başkaları gibi kasıntı değiller bu onlar için artı bir durum

Yasemin Moda Evi
Hatırlayamadığım başka bir moda evi fellik fellik dolaşınca böyle oluyor sanırım :) Verdikleri fiyat 1.750tl

Akdora Gelinlik
Heykeldeydi bu eğer burdan bir ürün almayı düşünüyorsanız sanırım Ramazan Bey'di direk onunla görüşün pazarlığınızı yapın elemanlarla konuşmayın. Çünkü ben pazarlığı elemanla yaptım rahibe duvağı birkaç bişi hariç bir fiyat verdiler. Sonra sahibi bu beyi çağırdılar adam şak diye her şeyi içinde 1.800tl olur dedi. Eleman ama duvak kem küm filan etti. Neysem bilginiz olsun.

Moda House
Hayatımda görüğüm en esnaflıktan nasibini almamış bir yer. Tipimi mi beğenmedi bilemem ama okadar lakayıt sallama bir fiyat verdiki alacağım olsaydı bile bu tavır karşısında almazdım. Verdikleri fiyat hiçbir gelinlik filan göstermeden 1.500-2.000tl

Nermateks Moda
Ben bu moda evini dijital modaevi diye kodladım. İçeriye girdiğinizde direk yansıtıcıyla duvarda size gelinlik modelleri gösteriliyor. Eşi çok haşin ve sert geldi. Ben zaten pcden netten gelinliklere bakıp kafamda bir model oluşturarak gitmişim ve gittiğim yerlerde yaptıkları ürünleri görmek isterim. Hiçbir ürün göstermediler sadece bir müşterilerinin başka yerden aldıkları gelinlikle perişan olduğunu sonra kendilerine gelerek aynı modeli diktikleri resimleri gösterdi. Gerçekten diğer yapılanla yaptıkları arasında fark vardı ama dediğim gibi ben ürünleri görmek istiyordum. Tarif ettiğim gelinliği aksesuarlarıyla beraber 2.400tl fiyat verdi.

Gülnur Moda Evi
Bunların gözü kulağı doymuş anacım. Gittiğimde yardımcı eleman gayet güzel ilgilendi fakat benim net olduğumu anlayamadılar herhalde. Israrla Gülnur hanımla görüşüp net bir fiyat almak istediğimi söyleyince Gülnur hanım geldi. Kendisine çok güvenen biraz gururlu bir hanım gibi geldi. Dediğim gelinliği tarif ettim 3.000-3.500 arasında olur diyerek başından savdı diyebilirim.

Neşem Gelinlik
Gittiğimizde başka bir müşteri vardı onlarla ilgileniyorlardı. Uzaktan fikir edinmekte güzel bir tecrübeymiş bunu öğrendik:) Kızın giydiği gelinlik çok kötü durmasına rağmen yanındakiler ve tabiiki tezgahtar aa çok güzel oldu çok güzel oldu diye öve öve bitiremediler. Yanımda ablama dedim acaba ben mi yanlış düşünüyorum yoksa fesatlık mı yapıyorum diye sordum. Çünkü çok kötü duruyordu tamam bedene uygun kesilmediği için mutlaka potluklar olacak ama gelinliğin kendisi yakışmadı. Kız biraz toplucaydı altı ispanyol tarzı kat kat bir model vardı üstünde bildiğin bodur gösterdi. Neyse başkalarının işine karışmadan ve fazla bekleyeceğimizi anladığımız için sadece fiyat alarak çıktık. Bir de burası hakkında nette bir yerde ilk gittiğinizde ayrı fiyat alacaklı gibi gittiğinizde ayrı fiyat veriyor diye okumuştum bilgilerinize...Her şey dahil 1.800tl dediler.

İsmira Gelinlik
Buranın ürünlerini İstanbuldan getirtiğini duydum ve yanlış hatılamıyorsam yine bir yorumda bir gelin buradan memnun kalmamıştı. Diktikleri ürün düğün günü atmış alelacele götürmüşler aldıkları cevap artık buradan çıktı çıkmadan önce yaptırsaydınız olmuş. Aslında benim istediğim modelin straplez şekli vardı ama bunca olumsuz şey duyunca ayaklarım geri geri gitti ve eledim. Bir tek burda 2 tane tesettürlü gelinlik vardı ama hiç tarzım değildi. Benim istediğim şekildeki gelinlik modeline 1.850tl dediler.

White Fahion Gelinlik
Yanlış hatırlamıyorsam çıktı aldıkları birkaç resim gösterdiler(yine netten yürütme resimler). Külolu bir bayan yardımcı oldu. Fakat bana güven vermedi. Ellerinde deneyebileceğim benim istediğim dantel gelinlik yoktu. Verdikleri fiyat 2.250tl

Beyaz Melek Moda Evi
Karşılama ilgilenme fiyat vs çok güzel bir mekan. 2 farklı gelinlik denedim orada bir tanesi benim tarifime uygundu. Eğer yaptıracağım yer olmasaydı büyük ihtimalle burayla anlaşacaktım. Fiyat olarak en son pazarlıkla 1.700tl indi.

Bronzz Moda
Kızılay tarafından kapalı çarşıya girdiğinizde soldaki ilk aradan biraz aşağısına indiğinizde karşınıza çıkıyor. 2 bayan ilgilendi biz biraz akşam geç gitmiştik belki yorgunluktan mıydı bilemem ama biraz acemi işi geldi bişi sölüorum her şeye ok ok nasıl olur dedğimde tık yok en alt katı atölyeymiş ve gelinliği dikecek kısa boylu bir bayandı bana pek yapabilecek izlenimini vermedi. Fiyat konusunda çok şaşırtıcıydı 1.500tl

Ahu Alnıpak
Gayet janjanlı, şıkır şıkır, ben burdayım tarzında bir yer. Ürünlerini sunmayı çok iyi biliyorlar. Tabii bu kadar şaşanın fiyatıda bir güzel oluyor:) 3.500 etiketli bir gelinliği en son 2.800 bıraktılar ama damatlığıda ordan almak şartıyla damatlıklar 1.200 civarındaydı. Sadece gelinlik olursa 3.000tl Dediğim gibi fazla civcivli olunca fiyatıda civcivli oluyor beğenerek elediğim bir modaevi:KK43:

Emelya Moda Evi
Sallabaşı al maaşı hesabında bir bayan yardımcı oldu bana. Sanki şimdi deilde saltanatı 1990larda kalmış bir yer. Gösterkileri hep geçmiş moda gelinliklerdi. Böylesi gelinliklere 2.000 kapı açınca kartını alma ihtiyacı bile hissetmeden kafadan elediğim bir yer.

Meltem Moda Evi
Setbaşında yeri. Çok sempatiklerdi. Ebru hanım benimle ilgilendi istediğim modele çok yakın bir model denedim gayette şıklardı kendi atölyeleri var. Malum herkes atölyemiz var diyor fakat izmirden istanbuldan getirttikleri gelinliklerin orasına burasına 3 5 dantel ekleyip kendi ürünümüz diye sunuolar. Burası öyle bir yer deildi. İlgi, alaka, fiyat güzeldi. Diktireceğim yer olmasaydı beyz melek moda eviyle arasında karar vereceğim bir yerdi. 1.400tl verdikleri fiyat.

Akay, Kırçiçeği ve Taç Gelinlik Moda Evleri
Bakmadığım 3 moda evi nedeni ise artık çok yorulmuş olmam ve piyasadaki fiyatlarından (tuzlunun tuzlusu:) )haberdar olmamdı. Kafamda da modeli tasarladığım için gitmedim.

Bursa Moda
Esentepe girişinde 4 katlı bir bina. Gelinlik,nişanlık vs. ne ararsan var lakin tanığımız olmasına rağmen çok kazık. Çarşıdaki özlem gelin vs bunlara ait. Ben nişanlık için gitmiştim bana 1.850 nişanlık bıraktılar birde ne kadar doğrudur bilemem ama modelleri izmirden satın alıp üzerinde oynama yapıolar diye duydum. Bana kalırsa böyle yerlerden modeli beğenip dikişi ve ustalığı sağlam birine diktirmeniz :KK66:

Gelinlikçiler Çarşısı
Buraya hiç adımımı bile atmadım çünkü nişanlık için baktığımda gelinlerede bir göz atmıştım paso cepkenli modeller getiriolar ki benim en nefret ettiğim gelinlik modeli. (Nişanlığımı cepkenli diktirmiştim kınada açık olarak kullanabilmek için ama gelinlikte cepken hoşlanmıyorum.) Belki güzel bir şey çıkardı ama moda evlerine bakıp diktirmek bana daha mantıklı geldi.

merhaba bursa moda hakkında da fikirlerinizi yazmışsınız çok uzun zaman olmuş gerçi ama merak ettim ve bursa moda dendiğinde ya da gördüğümde çok üzülüyorum beni çok üzdüler çünkü :KK43:

Arkadaşlar, fikir verir diye düşündüm. Ben de Remona'ya diktirdim. ve aynı model gelinliği başka bi modeevinde (isim vermiyim) 1850 tl'ye yapabileceklerini söyledilerdi, fakat ben remonada 1350 tl'ye diktirdim ve herkes bayıldı gelinliğime:) Ayrıca sahipleri diğerleri gibi yapmacık değil, ayyy çok yakıştı, ayy o sana böyle güzel durur şöyle güzel durur gibi yapmacık davranmıyor. Bazı gelinlikçiler sırf daha fazla para koparmak için sizi nasıl kandıracaklarını bilemiyolar. Umarım yardımcı olmuşumdur bayanlar.

Yukarda arkadaş vermiş gerçi isim vermiyim dedim ama ismi Nermateks modaevi, adam çok acayip bi kişilikti başta yağ bal o biçim, sonra vazgeçince bi kovmadığı kaldı, eşim de ben de çok sinir olmuştuk, hatta eşim başka yerde kazık bile yesek kesinlikle buraya yaptırmayalım dedi o derece:) valla remonayı arkadaşım önermişti bana da sonra da ben evlenecek arkadaşımı, kuzenimi oraya yönlendirdim onlar da çok memnun kaldı, sahibi olan kadın biraz soğuk ama olcak o kadar:)

Canım La beria gelinliği tavsiye ederim. Ben belli bir model göstererek gitmedim, tamamen hayalimdeki modeli anlattım ve birebir yapıldı diyebilirim. iki hafta önce çok beğenerek sorunsuz teslim aldım. Sabırlı, güler yüzlü ve ilgililer. Değerlendir bence :) cilerim son provadan bir kare konusunda gelinliğimin sırt detayı var bakabilirsin, hayırlı olsun :)

Arkadaslar ben muzeyyen moda evine diktiriorum heykelde kuzenimin nisanligi ve kinaligi orda yapildi muhtesemdi bende oraya karar verdim muzeyyen hanimin yaklasimi cok guzel aileden biri gibi neyse oni soyluyor tavsiye ederim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yorumları okuyorum dikkatimi çekti bende tesettürlüyüm ve yarın gelinlik için Bursa'ya gideceğim ama moda evleri hakkında bi fikrim yok henüz siz nerede Diktirdiniz ve memnun kaldınız mı?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Selamlar,

30 Ağustos 2014 'te düğünüm var.

Gelinlik araştırmalarına kasım 2013 gibi başladım, evlenen arkadaşlarımdan, kuzenlerimden tavsiyeler aldım, aldığım yerlere gittim.
İnternette tüm forumları, yorumları didik didik ettim. Tüm notları kağıtlara yazdım ve gelinlikçi adresleri ile birlikte düştüm yollara.Heykel, Altıparmak, Nalbantoğlu, Kapalı Çarşı neredeyse her yere baktım. Baktığınızda her yer güzel sözler söylüyor, herkes en iyisini yaparız diyor ama işin aslı öyle değil. Nişanlığımda çok ciddi sorunlar yaşadığım için daha temkinli davranmak istedim. Güzel yerler var ama fiyat açısından yüksektiler. Gelinlikçi isimlerini verip kimsenin hakkına girmek istemiyorum ama gerçekten sahtekar yerler var, gelinlikleri kendileri dikiyormuş gibi gösterip İstanbul'dan İzmir'den hazır bambaşka gelinlikler getiren yerler...Bunları da piyasa içinde olan çevremden bizzat öğrendim.Dikkat edin.

En sonunda LA BERİA ile anlaştım.Hatta oturup açık açık herşeyi söyledim, elimdeki listeleri gösterdim.Durumu anlattım.Tesettürlü olduğum için bizlere gelinlik kolay bulunmuyor.
Çok candan, bir o kadar da profesyonel yaklaştılar olaya zaten farkı anlayabiliyorsunuz. Şu an gelinliğim dikimde ve içime çok sindi bu yer. Fiyat konusunda yardımcı oluyorlar. Beni ilk olarak Kevser Hanım karşıladı, daha sonra ekiple tanıştım.Hepsi çok şeker insanlar. Oraya gittiğim sırada çok güzel bir nişanlık provası vardı onu da izlememe izin verdiler saolsunlar, titiz çalıştıkları çok belliydi. Şimdiden hepsine çok teşekkür ediyorum. Gelinlik bittikten sonra da düşüncelerimi yine paylaşacağım.

Umarım herkesin gönlüne göre olur bayanlar :KK34: :KK34: :KK34:

Benim düğünüm de 31 Ağustos'ta Balıkesir'de yaşıyorum yarın gelinlik için Bursa'ya gideceğim kaç gündür yorum okuyorum sizin yorumunuz dikkatimi çekti bende tesettürlüyüm diktirdiğiniz moda eviyle ilgili olumlu yorumlar okudum. Siz memnun kalmışsınız anladığım kadarıyla yeri nerde LA BERİA nın?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
arkadaşlar ekim de düğünümüz büyük ihtimal olacak tam kesin değil ama ben şimdiden gelinliğime bakmak istiyorum.
aklımda tam bir model yok bu yüzden şimdilik hazırlara bakacağım. açık olup ta sonradan kapatılan gelinlikleri hiç sevmiyorum buna bolero da dahil.
tesettürlü biriyim ve öyle bir gelinlik bakacağım. tavsiyelerinize ihtiyacım var açıkçası.

arkadaşlar ekim de düğünümüz büyük ihtimal olacak tam kesin değil ama ben şimdiden gelinliğime bakmak istiyorum.
aklımda tam bir model yok bu yüzden şimdilik hazırlara bakacağım. açık olup ta sonradan kapatılan gelinlikleri hiç sevmiyorum buna bolero da dahil.
tesettürlü biriyim ve öyle bir gelinlik bakacağım. tavsiyelerinize ihtiyacım var açıkçası.
Arkadaşlar 1 hafta sonra düğünüm var. Bursa hayal moda evinde diktirdim gelinliğimi. Altıparmakta balıkçıların altında kalıyor. Kesinlikle ama kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum. Tamamen kendi işlerine geldiği gibi iş yapıyorlar. Anlaşana kadar iyi hoş ama sonrasında nasıl işlerine geliyorsa onları söylüyorlar. Ben tesettürlü gelinlik diktirdim. Öyle bi başörtüsü verdilerki bana bedava verseler takmam. Sonrada elimizde başka yok diyorlar. Zaten ne isteseniz işlerine gelmiyorsa o öyle olmaz, elimizde yok, normalde yapmıyoruz falan filan gibi şeyler söylüyorlar. Ben kesinlikle memnun kalmadım. Asla ve asla da kimseye tavsiye etmiyorum. HAYAL MODA EVİ İLE KESİNLİKLE İŞ YAPMAYINNN!!!!

kızlar bende gelin olucam kaç günüdr kafam allak bullak oldu. istediğim gelinlik zor bir model galia lahav ın sırtı dantelli ve uuup uzun kuyruklu bir modeli. ama ben gecenin sonunda kuyruk ve alt etek kalmasın istiyorum bu yüzden kısa elbise gibi kullanmak istiyorum gelinliğimi bana her yer başka birşey söyledi. Gül moda evine arkadaşımı kendim götürdüm diktirdi çok çok ta memnun kaldı kınalık falanda oradan yaptırdı. bende bugün gidip konuştum ama geri dönmedi bana fiyatla ilgili. neşem moda evine gittim aslında güven verir gibi geldi ama henüz model falan denemedim tabiki 2100 tl ayakkabı da dahil fiyat verdiler istediğim gibi yapabilirler mi bilmiyorum tabiki, Laberia aslında en çok içime sinen yer oldu ancak bana 4850 tl fiyat verildi peşin olursa 4000 e düştüler salonu o paraya kiralamadım ben o kadar para veremem açıkcası içim yana yana elemek zorunda kaldım. he mutlaka dikerler istediğimi ondan eminim. pazartesi günü bir umut altıparmağı dolaşayım diyorum bakalım. nalbantoğlunda da bir yere gittim daha önce ama kadın resmen aşağıladı beni o yüzden uğramak bile istemiyorum. sırtı açık bir model istiyorum dediğimde oldukça cesur bunu giyicek sırt var mı sende dedi bende bastım azarı kalktım geldim eve :KK43: anlayacağınız kafam karman çorman. istediğim modelde resimdeki. gecenin sonunda kısa elbise olacak bu model..
2014-Sexy-Mermaid-Wedding-font-b-Dress-b-font-font-b-Galia-b-font-font-b.jpg

bende burak kaynarda 3 . provamı oldum herşey mükemmel oldu herşey için annesine ve kendine teşekkür ederim bittiğinde fotoğrafı yayınlayacagım

Merhaba kızlar ben de Bursalıyım ama şuanda Adana'da yaşıyorum. Buradan baktım biraz ama sanırım Bursa bu açıdan daha zengin. Haftasonu Bursaya gelip ben de gelinlik bakacağım. Aklımda kesinlikle Mediha Cambaz Gelinlik var. Nalbantoglunda. Facebooktan takip ediyorum çok beğendim çok modern gelinlikler var. Benden de tavsiye Mediha Cambaz.

Arkadaşlar ben de son olarak Bursa Çeyiz Gelinlik'te diktiriyorum hem kapalı çarşının oradaki Düğün Çarşısında hem de Altıparmak 'ta yerleri var. Ben birbönceki mesajımda dinternetten Mediha Cambaz Gelinlik' i takip ettiğimi söylemiştim ve gittim oraya ancak o kadar lafları ayrı kii... Başta 2000 TL dediler istediğiniz değişikliği yaparız dediler sonra 3000 tl dediler ve bu sadece kiralık bedeli. Benim için tam bir hayal kırıklığıydı. O hayal kırıklığı ile gezerken rastladım Bursa Çeyiz Gelinlik'e. Gerçekten her provada çok ilgilendiler. Dün son provadan çıktım inşallah iki hafta sonra da teslim alacağım. İstediğim gelinliği hayırlısı ile alacağım inşallah...

Arkadaşlar ben de son olarak Bursa Çeyiz Gelinlik'te diktiriyorum hem kapalı çarşının oradaki Düğün Çarşısında hem de Altıparmak 'ta yerleri var. Ben birbönceki mesajımda dinternetten Mediha Cambaz Gelinlik' i takip ettiğimi söylemiştim ve gittim oraya ancak o kadar lafları ayrı kii... Başta 2000 TL dediler istediğiniz değişikliği yaparız dediler sonra 3000 tl dediler ve bu sadece kiralık bedeli. Benim için tam bir hayal kırıklığıydı. O hayal kırıklığı ile gezerken rastladım Bursa Çeyiz Gelinlik'e. Gerçekten her provada çok ilgilendiler. Dün son provadan çıktım inşallah iki hafta sonra da teslim alacağım.

X