Cilt Bakımı Ürünleri Burnumu deldirdim sorunum var..

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Azragulcan

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2020
137
41
27
Ben burnumu deldirdim yara oluyo kanıyor furaderm diye merhem kullanıyorum ama geçmiyor kanıyor ne kullanayım napayım başına gelen olup iyileştiren oldu mu acaba..?🥺

O illa ki oluyor cildimizle alakalı ben 2 defa deldirdim hep ağrı oluyordu takıp çıkarırken kanıyordu çıkarınca kapanıyordu ama ablam 1 defa deldirdi o gün bu gündür hiç kapanmadı günlerce haftalarca takmadığı oluyor yinede kapanmadı deliği 🤷🏻‍♀️

O illa ki oluyor cildimizle alakalı ben 2 defa deldirdim hep ağrı oluyordu takıp çıkarırken kanıyordu çıkarınca kapanıyordu ama ablam 1 defa deldirdi o gün bu gündür hiç kapanmadı günlerce haftalarca takmadığı oluyor yinede kapanmadı deliği 🤷🏻‍♀️
Napicam peki ben iyileşmesi için sen ne yaptın geçmesi için🙄

Üzerine yatmiyorum ama bebeğim var burnuma değdi kanadı odur budur iylesmiyo
Tamamen cilt tipiyle alakalı durum. Kimisi hemen iyileşir uzun zaman takmazsa bile kapanmaz. Kimisi de günlerce iyileşmez çıkarsa 5 dk sonra kapanmaya başlar. Benimki de öyle göbeğimdeki hamile kaldığım için mecburen çıkarttım hemen kapandı ama yeri duruyor. Burnumdakini çıkarsam geri takamam hemen deliği kapanmaya yüz tutar kulağımı defalarca kez deldirdim kıkırdak ve tragusu ama kapandı zorlarsam kanar. Muhtemelen sizinkide kanaması birkaç güne geçecek ama çıkarır çıkarmaz kapanacak (delik izi kapanmıyor)

Tamamen cilt tipiyle alakalı durum. Kimisi hemen iyileşir uzun zaman takmazsa bile kapanmaz. Kimisi de günlerce iyileşmez çıkarsa 5 dk sonra kapanmaya başlar. Benimki de öyle göbeğimdeki hamile kaldığım için mecburen çıkarttım hemen kapandı ama yeri duruyor. Burnumdakini çıkarsam geri takamam hemen deliği kapanmaya yüz tutar kulağımı defalarca kez deldirdim kıkırdak ve tragusu ama kapandı zorlarsam kanar. Muhtemelen sizinkide kanaması birkaç güne geçecek ama çıkarır çıkarmaz kapanacak (delik izi kapanmıyor)
Ayy iz kalıcı mi oluyo

Çok dikkat gerektiren bir durum piercing
Hem burnumda hem kaşımda vardı
Uyurken yastığa takılması en feci şey 😳

Hiç sorun yaşamadım deldırdıgım zaman
Bunye meselesi sanırım

Ve izi kalıcı evet.
Kaşımda 2 iz
Burnumda bir iz var

Napicam peki ben iyileşmesi için sen ne yaptın geçmesi için🙄
Kanaması anlık olur durur ama oynadıkça kanamaya devam eder ben havluyla yüzümü silerken havluya takılıp azcık çıksa kanıyordu bir gece nasıl olduysa çıkarmışım sabah uyandığımda kan dönmüştü burnumda büyük bir ızdırapla geri taktım 🤷🏻‍♀️ Yani kullandığım süre boyunca böyle geçti kanama hiç durmadı her olayda tekrarladı

X