Tüp Bebek Merkezleri Bülent haydardedeoğlu amh düşüklüğü

Ben kesinlikle Bülent hocanın ticari yaklaştığını düşünmüyorum ben tüp bebek diye gittim adam yapmadı istese yapar alırdı parasını sana yapmayacağım ben beni ikna edemedin dedi biraz daha dene sonra dedi

Merhaba kızlar uzun süredir giremedim ben de buraya eşim gelecekti yurt dışından malesef virüs yüzünden eşimde gelemedi gelseydi bende bülent beye gidecektim malesef olmadı herşey bir an önce biter de bizlerde hayatımıza devam ederiz arkadaşlar...testlerimi yatırmıştım fsh 10 cıktı diğer testlerim.hepsi normal çıktı fakat amh a baktırmadım henüz 36 yaşındayım.kizlar korkuyorum bir an önce tedavi olup çocuk sahibi olmak istiyorum şuan vitamin kullanıyorum ve clife aldım.onu kullanıyorum inşallah bu virüs Gece ne kadar kendimize bakalım.sojra da tedavilerimizi olup bebek sahibi olalim 🙏🙏🙏🙏

Meraba kizlar ben varim hu huuu o bir doktor degil o bir dahi bence adam tak tak teshis koyuyor yahu
Vallahı ben kendisine gıttım. Böyle özelliklerini duydum da gıttım.
Bana dedı Ki senın rahimin küçük. Hıc ıc acıcı degıl. Kaldı ki 5 tedavi yaptıtmısım kendısının de bıldıgı profesörler de. Hiçbiri bana böyle birsey söylemedi.
Neyse rahim filmi çektir dedı. Çektirdim. Rahimim küçük degılmiş. Bıraz soru işaretleri oluştu kafamda. O sebepten vazgeçtim

Vallahı ben kendisine gıttım. Böyle özelliklerini duydum da gıttım.
Bana dedı Ki senın rahimin küçük. Hıc ıc acıcı degıl. Kaldı ki 5 tedavi yaptıtmısım kendısının de bıldıgı profesörler de. Hiçbiri bana böyle birsey söylemedi.
Neyse rahim filmi çektir dedı. Çektirdim. Rahimim küçük degılmiş. Bıraz soru işaretleri oluştu kafamda. O sebepten vazgeçtim
Canim o dediyse ben onun ustune baska dr a gerek duymam yani para icin degil askla yapiyor isinitercih meselesi elbette ama benim icin yeri bambaska bulent beyin o ornek bir hekim

Canim o dediyse ben onun ustune baska dr a gerek duymam yani para icin degil askla yapiyor isinitercih meselesi elbette ama benim icin yeri bambaska bulent beyin o ornek bir hekim
Öyle olabılır tabii. Her doktor herkese doğru teşhis koymayabilir. Dedim ya rahim filminde bile böyle birsey ın olmadığı söylendi.
Birde aklıma takıldı mesela benim rahım fılmı mı cekmekdi bulunduğun sehır de cektır gel dedı. Ama benden önceki 2 hastanın rahim fılmıni kendisinin cekmesi için gün verdı.
O 2 hastayla da ben aynı şehirden gelmiştim

Arkadaşlar amh düşğklüğü olanlar mutlaka adana da prof Bülent haydardedeoğluyla görüşsün benim test sonucuma inanmadı tekrar yap asla bu olamaz dedi ve amh 0.3 yerine 0.9 çıktı bekledikçe düşermiş bu hormon. Ve muayeneyle tam değeri söyledi 0.9 çıkacak dedi . Kendisi Türkiye’ye amh yı getirmiş ve amh düşüklüğü asla gebelik engellemez dedi. Beni tüp bebekten çevirdi yapmadı vitamin verdi ve 6 ay daha dene dedi. Sizlere tavsiyem amh testlerine güvenmeyin.
Canim senin hangi değerlerin düşüktü vitamin verdi sonuç noldu merak ettim gebelik oldu mu

Arkadaşlar amh düşğklüğü olanlar mutlaka adana da prof Bülent haydardedeoğluyla görüşsün benim test sonucuma inanmadı tekrar yap asla bu olamaz dedi ve amh 0.3 yerine 0.9 çıktı bekledikçe düşermiş bu hormon. Ve muayeneyle tam değeri söyledi 0.9 çıkacak dedi . Kendisi Türkiye’ye amh yı getirmiş ve amh düşüklüğü asla gebelik engellemez dedi. Beni tüp bebekten çevirdi yapmadı vitamin verdi ve 6 ay daha dene dedi. Sizlere tavsiyem amh testlerine güvenmeyin.
Merhaba. Amhınız 0.9 bu degerle hamıle kalabıldınız mı? Benım 1.16 ve cok korkuyorum.. fsh ve lh degerınız nedır?

Size bülent hoca ıle yasadıklarımı anlatsam severmıydınız yoksa bır daha oraya ayak basmaymıydınız bılemıyorum tam bir şovmendir kendısı şey pardon rahim profösörüymüş kendısı öyle der

Benim eşimde varikoselden kaynaklı sperm sorunu var o yüzden ameliyat olması gerekiyor ama şu dönem geçmesi lazım o yüzden beklemedeyiz
Ben şunu merak ettim ben de amh ile ilgili bir sıkıntı yok eşim de varikosel vardı bekarken ameliyat olmuş ama morfoloji ve hareketli sperm sayısı az. Ben tüp bebek istiyorum ve salı günü kliniğe gidecem. Tüp bebek yapmama durumu var mı ki? Size neden yapmadı pek anlamadım açıkçası hem sperm de sıkıntı var hem amh düşük

Size bülent hoca ıle yasadıklarımı anlatsam severmıydınız yoksa bır daha oraya ayak basmaymıydınız bılemıyorum tam bir şovmendir kendısı şey pardon rahim profösörüymüş kendısı öyle der
Bilgi verir misiniz lütfen oraya gidecem ve çok kararsızım. Özelden de yazabilir siniz

Teşekkür ederim bir ara bende düşündüm ama Bülent hocayı ama iyi şeyler duymadım ...ankara ve istanbul dışında bu işler hep sekteye uğruyor asıl yerler oralar imkanı olan için ...ben ankara bahceciyi seçtim ...

X