Bulaşık Makineleri Bulaşık Makinesi Hakkında Yardim

Elektrikli ev aletleri, beyaz eşyalar şans işi biraz da. Ben 3yıldır Arçelik'in 6241 modelini kullanıyorum. 4 programlı ama ben genelde üç program kullanıyorum. Hızlı yıkama, ekonomik yıkama ve yarım ölçü yıkama. :KK48:

Şu an benim kullandığım modeli Arçelik'in sitesinde göremedim ama kayınvalidem de Arçelik'ten 6233 modelini aldı. O da çok memnun kaldı, benimkinin aynısı ama 3 programlısı gibi. Bunun da yarım yük ayarı varmış. Kayınvalidemin aldığı makine 900lira civarıydı.

Siemens kullanıyorum 7 sene oldu alalı,çok memnunum. Çok programlı birşey almaya gerek yok genelde 2 program kullanılıyor taş çatlasın. Ben genelde tek program kullanıyorum. Evde klimaya varana kadar herşeyim siemens ama çamaşır makinem arçelikti sadece ve 7 senede bir tek o sorun çıkardı bana ve değiştirdim samsung aldım. Samsungdan memnunum. Servisi kötü vs deniyor ama bence gayet başarılı. Kuruluma hemen geldiler,geçenlerde başka birşey için çağırdım pazar aramıştım,pazartesi sabah geldiler hemen. Siemenste servis iyidir diye aldım ama 7 senedir hiçbiri servis yüzü görmedi. Hatta 7 senelik garanti almıştım ekstra ödeme yapıp,yeni bitti garanti.
Siemens yada samsung alın derim.

Arkadaşlar Merhaba,
Beyaz eşya ve mobilyada kdv ve ötv indirimi 1 hafta sonra bitiyor. Bu sabah bulaşık makinem bozuldu ve indirim bitmeden acil bulaşık makinesi almam lazım. Eski makinem boschtu ve çok da memnun değildim.
Etrafımdakiler samsungu tavsiye ediyor ama ben kararsizim. Halen satışta olan ve memnun olduğunuz makineleri tavsiye eder misiniz?

Ben arçelikten bir model beğendim ama emin değilim. (Arcelik 6343 modeli) Fiyati da cok uygun, 1250 tl. Acil yardımınız gerekli :)
Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden tesekkurler.

(Lütfen konumu hemen taşımayın, belki benim durumumda olan arkadaşlara da fayda sağlar:))
Benimde bozuldu sıemens hoş Almayı düşünmüyorum ama genelde Samsung ve Boschtan memnunlar

Ha bu arada yeni nesil süper sessiz makinalar var, kv makine aldı bir kaç ay önce gerçekten inanılmaz sessiz çalışıyor, ben de makineyi yenilersem sessiz çalışma konusuna özellikle dikkat edeceğim :) benim makina çalışırken mutfakta oturup iki muhabbet edilmez kafa şişiriyor L LimonReceli

Ha bu arada yeni nesil süper sessiz makinalar var, kv makine aldı bir kaç ay önce gerçekten inanılmaz sessiz çalışıyor, ben de makineyi yenilersem sessiz çalışma konusuna özellikle dikkat edeceğim :) benim makina çalışırken mutfakta oturup iki muhabbet edilmez kafa şişiriyor L LimonReceli

Bende geçen Bosch tan kampanyayla aldım telde konuşurken süpürmek çok güzel bir şeymiş :)))

Arkadaşlar Merhaba,
Beyaz eşya ve mobilyada kdv ve ötv indirimi 1 hafta sonra bitiyor. Bu sabah bulaşık makinem bozuldu ve indirim bitmeden acil bulaşık makinesi almam lazım. Eski makinem boschtu ve çok da memnun değildim.
Etrafımdakiler samsungu tavsiye ediyor ama ben kararsizim. Halen satışta olan ve memnun olduğunuz makineleri tavsiye eder misiniz?

Ben arçelikten bir model beğendim ama emin değilim. (Arcelik 6343 modeli) Fiyati da cok uygun, 1250 tl. Acil yardımınız gerekli :)

(Lütfen konumu hemen taşımayın, belki benim durumumda olan arkadaşlara da fayda sağlar:))
Canım benim arçelik 6343.1 seneye yakındır kullanıyorum çok şükür hiç bir sorunun yok parlaticisiz bile pırıl piril bardaklarim.ayrica koku da yapmıyor makinem.gayet memnunum

Çok pahalı olmasına gerek yok derseniz, biz geçen ay Beko 3 programlı aldık, 900 tl civarı. Şimdilik çok memnunum çok güzel yıkıyor maaşallah. Daha önceki Arçelikti ama on küsur senelik, memnun değildim ilk günden beri doğrusu. Bundan memnunuz çok, bakalım.

Çok pahalı olmasına gerek yok derseniz, biz geçen ay Beko 3 programlı aldık, 900 tl civarı. Şimdilik çok memnunum çok güzel yıkıyor maaşallah. Daha önceki Arçelikti ama on küsur senelik, memnun değildim ilk günden beri doğrusu. Bundan memnunuz çok, bakalım.
Maşallah:)
Modeli nedir acaba

Arkadaşlar Merhaba,

Merhaba biz de anneme bulaşık makinesi bakıyoruz arçelik kullandı 17 18 sene. Ama şimdi aynı değil kalitesi deniyor, siz yazalı uzun zaman geçmiş ama aldınız mı memnun kaldınız mı? Teşekkür ederim şimdiden 😊

Arkadaşlar Merhaba,

En güzeli profilo diye dusunuyrm. Bende yeni evliyim ve cok memnunum makinamdan. 2.000 tl ye almistk ama rengi gri o yuzden yani orjinal celik oldgu icin pahaliydi biraz digerlerine gore.

Arkadaşlar farklı marka kullanıp önerisi olan varsa yazabilirse çok sevinirim :)
ben samsung kullanıyorum 3 programlı gayet memnunum çok temiz ve parlak çıkarıyor bulaşıkları 3 yıl önce 750₺ almıştık muadilleri 2 katı fiyatınaydı o dönem

Merhaba biz de anneme bulaşık makinesi bakıyoruz arçelik kullandı 17 18 sene. Ama şimdi aynı değil kalitesi deniyor, siz yazalı uzun zaman geçmiş ama aldınız mı memnun kaldınız mı? Teşekkür ederim şimdiden 😊
Merhaba :)
Tam da makineyi boşaltıp elime teli aldım ki mesajinizi gördüm. Ben yalnız yaşiyorum ve makineyi haftada 2 kez filan çaliştiriyorum. Ve az önce tam şunu düşündüm; temiz tava olmadiği için pazar günü çelik tavada omlet yapmiştim ve yerken çatalla kazımak zorunda kalmiştim. Öylece atmiştim makineye, 4 gün sonra yıkadım ne bir kalıntı ne bir leke :) Annem geldiğinde öv öv bitiremiyor makinemi. Reklam gibi olmuş vallahi ama fazla donanimli makinelere para vermeyin bence. Ben 1250 ye almiştim, o zaman da piyasaya göre uygundu. Karar elbette sizin ama ben tavsiye ederim :)

Tabi beyaz eşya her zaman şans. Sevgiler :)

En güzeli profilo diye dusunuyrm. Bende yeni evliyim ve cok memnunum makinamdan. 2.000 tl ye almistk ama rengi gri o yuzden yani orjinal celik oldgu icin pahaliydi biraz digerlerine gore.
Cevabiniz icin tesekkur ederim, Arcelik almiştim memnunum. Siz de güle güle kullanin insallah :)

X