Buhar kazanlı ütü tavsiyesi

aloretha

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2013
288
273
Kızlar Selam,
Çeyizim için buhar kazanlı ütü almak istiyorum.
Fakat Tefal ve Philips arasında kaldım.:18:
Aranızda veya etrafınızda bu markaların ütülerini kullananlar varsa tavsiyelerini yazabilir mi?

Son düzenleme:
merhaba arkadaşım.ben yaklaşık 10 ay önce evlendim ve tefalin EXPRESS Anti-Kireç Autoclean GV7470 sersini kullanıyorum.çok memnunum.Maşallah her hafta en az 20 parça üyüm vardır ve yarım saatte biter.buharı süper.yalnız tek sıkıntı ütü yaparken aşırı buhar salgıladığı için çok sıcak oluyor, kapıyı pencereyi açmadan ütü falan yapılmıyor. Ama kati surette tevsiye ediyorum...:nazar:

merhaba arkadaşım.ben yaklaşık 10 ay önce evlendim ve tefalin EXPRESS Anti-Kireç Autoclean GV7470 sersini kullanıyorum.çok memnunum.Maşallah her hafta en az 20 parça üyüm vardır ve yarım saatte biter.buharı süper.yalnız tek sıkıntı ütü yaparken aşırı buhar salgıladığı için çok sıcak oluyor, kapıyı pencereyi açmadan ütü falan yapılmıyor. Ama kati surette tevsiye ediyorum...:nazar:

halamın kızı GV9461 kullanıyor çok memnun,10 yıldır kullanamadığım bütün patiska çeyizlerimi kullanabiliyorum artık, çok güzel açıyor diyor.

Bende 1.5 yıllık evliyim benim ütüm hediye gelmişti, gömlek fln ütülerken şikayetim yok ama patiskalarımı kullanamıyorum maalesef. Bende GV9461 almaya niyetliyim ama azcık ütümü eskiteyim diyorum, bahsettiğimiz ütülerin fiyatları malum.GV7470 biraz daha uygun sanırım, sen memnunsan onu da düşünebilirim

Merhaba ben de bugün bu ütüyü aldım Morhipo.comdan Deloghni markası kazanlı ütüde çok iyidir. Bu modelde üst segmentlerinden ve m-normalde 600 TL falan oluyor indirimle morhipo.comda 399 TL ve şuan bayram nedeniyle kargo bedava. Ayrıca peşin fiyatına da taksit yapılıyor. Çok tavsiye almıştım.
attachment.php
http://www.delonghi.com/tr_tr/family/ironing-systems/ Yarın elimde olacak inşallah hemen deneyim yorumlarımı sizinle paylaşırım.

Son düzenleme:
ben philips GC9545/02 aldım
canavarmış gerçekten:)
şiddetle tavsiye ederim.
hem sessiz hem de buharı muhteşem
merak ediyorum ütü teknolojisinde bundan daha ileri nereye gidebilirler diye.
bu arada liste fiyatı 999 tl ama ben internetten çok daha uygun fiyata aldım.

7470'in iyi olduğunu duymuştum internette 399TL gibi bir fiyattan satılıyor

halamın kızı GV9461 kullanıyor çok memnun,10 yıldır kullanamadığım bütün patiska çeyizlerimi kullanabiliyorum artık, çok güzel açıyor diyor.

Bende 1.5 yıllık evliyim benim ütüm hediye gelmişti, gömlek fln ütülerken şikayetim yok ama patiskalarımı kullanamıyorum maalesef. Bende GV9461 almaya niyetliyim ama azcık ütümü eskiteyim diyorum, bahsettiğimiz ütülerin fiyatları malum.GV7470 biraz daha uygun sanırım, sen memnunsan onu da düşünebilirim

:KK1: e tabi patiskaları ütülemek cidden zor
onu bile açıyorsa cidden bu buhar kazanlı ütü olayına girmem lazım

Merhaba ben de bugün bu ütüyü aldım Morhipo.comdan Deloghni markası kazanlı ütüde çok iyidir. Bu modelde üst segmentlerinden ve m-normalde 600 TL falan oluyor indirimle morhipo.comda 399 TL ve şuan bayram nedeniyle kargo bedava. Ayrıca peşin fiyatına da taksit yapılıyor. Çok tavsiye almıştım.
attachment.php
http://www.delonghi.com/tr_tr/family/ironing-systems/ Yarın elimde olacak inşallah hemen deneyim yorumlarımı sizinle paylaşırım.

delonghi kullanan bir arkadaşım vardı memnun değildi ütüsünden
onun yorumuna dayanarak bende onu listeden çıkartmıştım
siz bir kullanın eğer memnun kalırsanız onuda memnuniyetle listeye eklerim :KK8:

ben philips GC9545/02 aldım
canavarmış gerçekten:)
şiddetle tavsiye ederim.
hem sessiz hem de buharı muhteşem
merak ediyorum ütü teknolojisinde bundan daha ileri nereye gidebilirler diye.
bu arada liste fiyatı 999 tl ama ben internetten çok daha uygun fiyata aldım.

ohh sonunda philips kullanan birisi
internette çok daha uygun fiyata bulanabiliyor artık bu tarz aletler
bende philips'te tanıdığım olduğu için liste fiyatının altında alacağım için sormuştum özellikle philips'i
sizin söylediğiniz model için otomatik yaptığı anda fazla ses çıkarttığı yazıyordu nette
açıkçası o biraz kafamı karıştırmıştı
madem sizde öyle bir sorun yok içim rahatladı :KK9:
elektronik eşyalar sonuçta şans işi belkide ona denk gelmiştir ses çıakrtanı :44:

silent care ismi
özellikle sessiz buhar kazanlı ütü olduğu için almıştım
tefalde baktığım FOSS diye ses çıkarıyordu
bu daha kibar ses çıkarıyo:)

silent care ismi
özellikle sessiz buhar kazanlı ütü olduğu için almıştım
tefalde baktığım FOSS diye ses çıkarıyordu
bu daha kibar ses çıkarıyo:)

biliyorum modelini onu yazarak yorumlara bakmıştım zaten :KK42:
tabi FOSS kaba birz buda fıss yapıyordur belki :KK1:
işin şakası bir yana otomatik yaparken ses yaptığını görünce acaba dedim ama şuanda o fikrimi değiştirdin
piyasadaki en iyi ütü olarak duymuştum bu modeli

attachment.php

Merhaba Ben de delonghi kazanlı ütüden almıştım, alt modellerinden ama. 4 bar basınc ve 90 gr buharlı olanı. model nosunu hatırlamıyorum. fakat bir keresinde pas çıktı içinden ütülerken.. ve hiç de kırışıklıkları açmıyor. normal ütüyü yapıyor ama çamaşır makinasından çıkınca kırışık olur ya çamaşırlar o izler kalıyor. iade etmeye karar verdik içindeki suyu döktük ki resmen pas rengi.. eşim geri götürdü media markte dönüş bekliyoruz.. ben de kararsızım şuan ne alsam diye?

Merhaba Ben de delonghi kazanlı ütüden almıştım, alt modellerinden ama. 4 bar basınc ve 90 gr buharlı olanı. model nosunu hatırlamıyorum. fakat bir keresinde pas çıktı içinden ütülerken.. ve hiç de kırışıklıkları açmıyor. normal ütüyü yapıyor ama çamaşır makinasından çıkınca kırışık olur ya çamaşırlar o izler kalıyor. iade etmeye karar verdik içindeki suyu döktük ki resmen pas rengi.. eşim geri götürdü media markte dönüş bekliyoruz.. ben de kararsızım şuan ne alsam diye?

Merhaba, Çok üzüldüm ütünüz için. Ben de en alt modelinden bile çok memnun olanları duymuş yorumlar okumuştum. Elektronik gerçekten şans işi üretim hatası olduğunu düşünüyorum sizinkinin umarım benim başıma da gelmez ütümü şimdi teslim aldım deneyip sizlerle fikrimi paylaşırım. Kesinlikle iade edin. Ben bu modeli gerçekten internette çok uygun olduğu ve metini duyduğum için almıştım. İnşallah pişman olmam.

Merhaba, Çok üzüldüm ütünüz için. Ben de en alt modelinden bile çok memnun olanları duymuş yorumlar okumuştum. Elektronik gerçekten şans işi üretim hatası olduğunu düşünüyorum sizinkinin umarım benim başıma da gelmez ütümü şimdi teslim aldım deneyip sizlerle fikrimi paylaşırım. Kesinlikle iade edin. Ben bu modeli gerçekten internette çok uygun olduğu ve metini duyduğum için almıştım. İnşallah pişman olmam.

denediniz mi ütünüzü? durum nedir:44:

kızlar nasipse benim düğünde 2 sene sonra inşaAllah ama ütüyü şimdi almak istiyorm buhar kazanlı philipsin son modelini düşünüyorm ama acaba ozamana kadr eskirmi şimdi almak mantıksızmı olur bilemedimm :S

Bir kere denedim tatile çıktığımız için kullanma fırsatı olmadı. Gayet iyiydi ama asıl performansını gömlek, ceket ve pantalonlarda deneyip sizleri de bilgilendireceğim.

İşte bugün iki saat ütü yaptım ve çok memnun kaldım en zor kırışıklıklar bile kolayca açıldı. Bir senedir eski tip model bir buharlı ütüyle 10 dakikada bir su takviyesi yaparak çektiğim işkence sona erdi çok şükür.

Merhaba
Kullandığınız ütü çok sesli mi acaba?
Ben buhar kazanli ama çok ses çıkartmaya ütü arıyorum. Ama sıcaklık ve buhar ayarını kendim yapabileceğim bir ürün olsun istiyorum.

Philips diyoeum annem tefal kullaniyir hep ilk calistirmada siyah su akitiyor arkadasim philipsten cok memnun bende philips aldim

X