Bugün Labioplasti ameliyatı oldum

Pek ödem kalmadı bende. Klitoris kısmı bazen küçülüyor bazen şişiyor ama nedeni nedir bilmiyorum. Ama dikişler olduğu gibi duruyor hiçbiri erimedi. Ayrıca iç dudakların kesildiği yerler (boydan boya) ve klitorisin üst kısmı inanılmaz sert. Resmen odun gibi. O sertlik ne zaman geçecek bilmiyorum. Çok rahatsızım bu durumdan. Bir de kaşıntı. Kaşıntı beni öldürdü resmen. Külot giyemiyorum. Çünkü külot dokundukça kasindiriyor. Iş yerinde bol şeyler giyiyorum kulotsuz geziyorum valla. Bu kaşıntı ve dikiş yerlerinin sertliği ne zamana geçer acaba ya
hudoplasti dikişlerim benimde acayip sert şuanda kazık gibi dikişmi yaramı anlayamıyorum sanki dikişler erimiş yara oluşmuş gibi geldi bana birde beyaz sivilce gibi sert bişey var orda çok korkuyorum ya

hudoplasti dikişlerim benimde acayip sert şuanda kazık gibi dikişmi yaramı anlayamıyorum sanki dikişler erimiş yara oluşmuş gibi geldi bana birde beyaz sivilce gibi sert bişey var orda çok korkuyorum ya
Dikiş sertlikleri oldukça azaldı benim. Tabii yine zamana ihtiyacı var maalesef. Klitoris çevresinde dikislerim duruyor hâlâ ama serlik azaldi. Denildiği gibi, gerçekten de iki aydan önce iyileşmeyecek galiba. Sizin dediğiniz sivilceyi anlamadım, bende öyle bir şey olmadı hiç

Dikiş sertlikleri oldukça azaldı benim. Tabii yine zamana ihtiyacı var maalesef. Klitoris çevresinde dikislerim duruyor hâlâ ama serlik azaldi. Denildiği gibi, gerçekten de iki aydan önce iyileşmeyecek galiba. Sizin dediğiniz sivilceyi anlamadım, bende öyle bir şey olmadı hiç
sivilceye benzer sert yapıda birşey varya bilmiyorum geçmiyor bugün kontrolüm var umarım kötü birşey değildir

Ben 28 bin ödedim. Hiç devlet hastanelerini araştırmadım. Keşke baksaydim diyorum şimdi.
Ben devlette oldum bi gece de hastanede kaldım,iyi ki de kalmışım çünkü ilk gece zor geçti en azından hemşireye rica ettim ağrı kesici vurdu veya sorun var mı diye baktı .Çok şükür çok fazla ödemim ve hiç morluğum olmadı bu gün 6.günüm sadece dikişlerde minik boğum şişlikler var oda normal diye düşünüyorum bakalım ilerleyen günlerde ne olacak

Ben devlette oldum bi gece de hastanede kaldım,iyi ki de kalmışım çünkü ilk gece zor geçti en azından hemşireye rica ettim ağrı kesici vurdu veya sorun var mı diye baktı .Çok şükür çok fazla ödemim ve hiç morluğum olmadı bu gün 6.günüm sadece dikişlerde minik boğum şişlikler var oda normal diye düşünüyorum bakalım ilerleyen günlerde ne olacak
Selam,sizde hudoplasti demi yapdi.Ben hic begenmiyorum aglamak uzereyim.yarin bir haftam olacak(((

Selam,sizde hudoplasti demi yapdi.Ben hic begenmiyorum aglamak uzereyim.yarin bir haftam olacak(((
Selam ,aynen labioplasti ve hudoplasti yaptı.Şu an dikişli olmasına rağmen eskisinden çok iyi bi klitorisin altında biraz toplu iğne başı kadar bi ödemim var bi o gözüme batıyor şimdilik

Hangi devlet Hastanesi'nde oldunuz?

Iyi bari. Benim doktorum düşman başına ya cidden. Aslında ifsalamak istiyorum kendisini. Herkes bilsin ne kadar paracı ve sorumsuz olduğunu.

Iyi bari. Benim doktorum düşman başına ya cidden. Aslında ifsalamak istiyorum kendisini. Herkes bilsin ne kadar paracı ve sorumsuz olduğunu.
kötü olmuş ya benim aklıma takılan ödemlerim nerdeyse yok denilcek kadar azaldı fakat klitoristmin üstündeki sivilce hala geçmiyor beyaz ve sert bisey boncuk kadar falan korkutuyor beni baya

Merhaba herkese, yıllardır bir türlü olamadığım labioplasti ameliyatını bugün oldum. Samsun'da özel bir hastanede yaptırdım ameliyatı. Öncelikle doktor hanıma (kadın doğum uzmanı) 1000 lira muayene ücreti ödedim. Muayenede iki tane iç dudağımın olduğunu söyledi. Gerçekten de yıllardır bendeki sorunu cozememistim. Kadın öyle deyince bana da bir aydınlanma geldi. Hem klitoris düzeltmesi hem de labioplatiye 28 bin nakit ödedim. Biraz da bugünden ve şu anki hislerimden bahsetmek istiyorum. Ameliyat 1.5 -2 saat arası sürdü. Lokal anestezi oldum. Aşırı rahatsız oldum ameliyat olurken. Aşırı üşüdüm ve her yerim uyuştu. Doktor hanıma kafamdaki soruları hiç soramadım. Çünkü hep çok yoğun kendisi. Ayaküstü söyleyeceklerini söyleyip kayboluyor ortalıklardan. Bu konuda gerçekten çok ilgili biri olduğu söylenemez. Ameliyati yaparken bu işlerin ne kadar kârlı olduğundan falan bahsediyordu yanındaki hemşirelere. Şaka mı bu ya? Neyse ameliyatı oldum çıktım. Fotoğrafımı çekme dediğim halde çekmiş ve bana gösterdi öncesi sonrasını. Buradan da kocaman bir sıfır. Bence yayınlanmasını istemediğim halde beni dinlemeyecek. Belki de çoktan yayınladı bilemiyorum. Her neyse, alt dudakları olduğu gibi kesmiş. Gözlerime inanamadim gerçekten olacak iş değil. Eve geldim biraz inceledim aynayla. Klitoris olayını becerememis. Resmen kocaman duruyor ortada. Umarım şiş olduğu için öyledir diyeceğim ama ameliyat biter bitmez de o sekildeydi. Hen şişmiş olabilir mi, sanmıyorum. Ne olacak bilemiyorum. Klitorise asimetrik bir şekil vermiş. Gerçekten aşırı üzgünüm. Tuvaletimi yaparken idrarim olduğu gibi sol taraftan bacağıma akıyor. Neden öyle olduğunu anlamadım. Klitoris sola yatıyor biraz o yüzden mi acaba. Yine klitorisin sol tarafında siyah bir beze oluşmuş. Derinin altına kan oturmuş galiba, bombe şeklinde görünüyor. Korkunç bir görüntüsü var. Nohut tanesi büyüklüğünde. Kendiliğinden mi gidecek yoksa öyle kalacak mı bilemiyorum. Kendisine söylesem de muhtemelen ilgilenmeyecek durumla. Parasını aldı artık bakmaz arkasına. Sonuç olarak vajinamla ilgili bir şeyler değişti evet ama cidden bok gibi oldu. Baktıkça ağlayasim geliyor. Onca yıl bekledim bu operasyon için. Keşke bilinen birine gitseydim. Belki de artık hep yan iseyecegim, düşündükçe içim darlaniyor cidden.su anda da her yerim sızlıyor. Çok canım acıyor. Ahh ahhh hiçbir şekilde değmedi ya. Ne olacak şimdi? Tekrar bu parayı nerede bulup da duzelttirecegim

Edit: Biraz geç bir edit oldu ama 23. Günümden bilgilendirmeler yapmak istedim. Ödem yüksek oranda azaldı. Çok fazla kaşıntı var maalesef. Özellikle geceleri aşırı kaşınıyor. Çalıştığım için sadece geceleri sabunla güzelce yıkayabiliyorum. Acaba bu vajinami kurutuyor olabilir mi, bilemiyorum. Ama en azından geceleri rahat uyumami sağlayacak bir yöntem buldum. Doktorun bana verdiği bir krem vardı, ameliyat sonrası kullanmam için. O kremi, vajinamı sabunladiktan ve kuruttuktan sonra sürüyorum. Üzerine de hafif bir pamuk koyuyorum. Iç çamaşırı falan giymeden yatıyorum. Böyle yapınca hiç kaşinmiyor, oldukça rahatlıyor.

Dudaklardaki asimetri oldukça azaldı. Tabii hâlâ var maalesef. Yüksek ihtimalle duzelttirmek isteyeceğim. 2 hafta sonra kontrolde bahsedeceğim bu durumu doktora. Çok rahatsız oluyorum görüntüsünden. Ama gerçekten tekrar aynı sıkıntıları çekecek olmak beni çok endişelendiriyor. Çünkü iyileşme süreci çok uzun sürüyor. Belli ki 2.5-3 ay beklemek lazım normal şekli görebilmek için.

vajinamın son hali eskisine göre güzel. Evdeyken sürekli aynayla geziyorum sürekli bakıyorum belki de bu yüzden gözüm de alışmış olabilir ahahaha. Ama klitoris daha incelebilirdi. Izlediğim videolarda klitorisin her iki yanından üçgen şeklinde parça çıkarıyorlardi bu klitorisi oldukça inceltiyordu. Türkiye'deki birçok doktorun bundan haberi yok galiba. Hudoplasti deyince sadece klitoristin üzerindeki fazla deriyi alıp bırakıyorlar. Benim klitorist geniş maalesef. Bilseydim, en başta konuşur böyle bir şeyi talep ederdim doktordan. Eğer sizde de aynı durum söz konusu ise kesinlikle yaptırın.
Merhabalar benımde labioplasti ve hudoplasti oldum fazla deriyi almış klitorisn 10 . Günüm bugün ama klitorisim aşırı şiş kocaman duruyor ortada çıkmış böyle sizin düzeldi mi acaba?

Merhabalar benımde labioplasti ve hudoplasti oldum fazla deriyi almış klitorisn 10 . Günüm bugün ama klitorisim aşırı şiş kocaman duruyor ortada çıkmış böyle sizin düzeldi mi acaba?
Selamlar, evet düzeldi. Şişliği indi. İki ayı buldu ödemin gecmesi

Merhaba benim de bugün 24. Günüm biraz ödem kaldı klitorisin altında bi ödem var
Klitorisin üstünde de küçük boncuk gibi şişlikler var ne olduğunu bilemedim
Dikişler duruyor daha
Merhaba klitorisiniz ne durumda benimde klitorisimın ucunda iki tsne ayrı boncuk gibi bişey var top gibi doktor inecek diyor 2 ay oldu neredeyse inmedi

Öncelikle Ameliyat olan herkese geçmiş olsun. Güle güle kullanın :) arkadaşım için yazıyorum aslında. Ameliyat olalı 6 hafta oldu. Dün ilişki denemişler ama penis hiç girmemiş neredeyse 😂 neyse, okudum biraz ama ilişki konusunda paylaşım bulamadım. Tecrübesi olanlar acaba öneri bilgi verebilir mi? Acıdan dolayı devam edemeyip bırakmış. Haliyle tedirgin. Şimdiden teşekkürler :)

X