Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Bende keşke daha önce başlasaydım birikime diyorum ama bebek olduğu için zor olurdu sanırım.
Herşeyin bir zamanı var daha önce başlayabilirdik belki ama bukadar hevesli olmazdık, en azından kendi adıma. Ben artık bazı konularda doyuma ulaştığımı hissediyorum ve harcamaktan çok biriktirmek bu ara beni daha mutlu ediyor 😊

Kâğıt para atınca miktar iyi çıkıyor aynen insan mutlu oluyor, ben çok büyük meblağ atmayı düşünmüyorum ,maaş günü altın ve dolar hedefim var onları gerçekleştirmek için 3-5 bisey alıyorum
Ben çalışmadığım için harçlıklarımla birikim yapmaya çalışacağım inşallah. Elime geçen 6-10 tl kâğıtları da atarım inşallah.

Herşeyin bir zamanı var daha önce başlayabilirdik belki ama bukadar hevesli olmazdık, en azından kendi adıma. Ben artık bazı konularda doyuma ulaştığımı hissediyorum ve harcamaktan çok biriktirmek bu ara beni daha mutlu ediyor 😊
Bende aynı şekilde. İnşallah bozmadan devam eder niyetimiz. Biriktikçe daha çok mutlu oluyor insan. :KK48::KK76:

Bende aynı şekilde. İnşallah bozmadan devam eder niyetimiz. Biriktikçe daha çok mutlu oluyor insan. :KK48::KK76:
Insallah, hep birlikte daha keyifli oluyor . Çalışmadan ailesinin bütçesini kontrol eden ,birikim yapmaya çalışan kadınlara her zaman saygı duyuyorum maşallah. Kocam çalışsın ben keyfime bakayim deyip umursamayan kadınları görüp duydukça saygım artırıyor.👍

Insallah, hep birlikte daha keyifli oluyor . Çalışmadan ailesinin bütçesini kontrol eden ,birikim yapmaya çalışan kadınlara her zaman saygı duyuyorum maşallah. Kocam çalışsın ben keyfime bakayim deyip umursamayan kadınları görüp duydukça saygım artırıyor.👍
Ben nerden tasarruf ederim diye düşünüyorum. Daha öncede az çok biriktiriyordum ama kumbarada değil açılan bir kumbaram vardı sadece birkaç kere açıp para alınca açılmayan kumbara almaya kadar verdim. :KK48: Devamlı olur İnşallah.

Ben nerden tasarruf ederim diye düşünüyorum. Daha öncede az çok biriktiriyordum ama kumbarada değil açılan bir kumbaram vardı sadece birkaç kere açıp para alınca açılmayan kumbara almaya kadar verdim. :KK48: Devamlı olur İnşallah.
Açılmayan kumbara daha iyi ,içinden alma ihtimalimiz yok, sadece merak faktörü var insan bir an önce dolsun ne kadar olduğunu bileyim istiyor, Diğer topik de bir arkadaş bahsetti kumbaram uygulaması var onu indirdim ,bundan sonra ne kadar olduğunu oradan takip de edeceğim😊

Açılmayan kumbara daha iyi ,içinden alma ihtimalimiz yok, sadece merak faktörü var insan bir an önce dolsun ne kadar olduğunu bileyim istiyor, Diğer topik de bir arkadaş bahsetti kumbaram uygulaması var onu indirdim ,bundan sonra ne kadar olduğunu oradan takip de edeceğim😊
Bende gördüm o mesajı ama ben merak etmek istiyorum içindekini. Sürpriz olsun bilmeyeyim :KK73:

Kizlar kolay gelsin..
Ben kumbara sevmeyengillerdenim
O dolana kdr tl de beklemek isime gelmiyor
Hele 1 yil fln hayatta duramam catlarim yahu:KK70:
Ama illa 3 5 atar evde birakirim bazen 3 5 hersey lazim oluyor diye ondada 50 tl bile birikmez

Kizlar kolay gelsin..
Ama illa 3 5 atar evde birakirim bazen 3 5 hersey lazim oluyor diye ondada 50 tl bile birikmez
Ben de çok sabırsızım, aylık olarak altın ve dolar almaya çalışıyorum ufak tefek daha yeni başladım, günlük harcama için kendime ayırdığım harçlıklardan 3-5 atmak istiyorum. Aslında güzel birikiyor 😊

Ben de çok sabırsızım, aylık olarak altın ve dolar almaya çalışıyorum ufak tefek daha yeni başladım, günlük harcama için kendime ayırdığım harçlıklardan 3-5 atmak istiyorum. Aslında güzel birikiyor 😊

Evet ben birikimi ust limitte tutuyorum
Kumbarada bana tl destegi sagliyor ama hic 100 lira bile gormedim:)

Evet ben birikimi ust limitte tutuyorum
Kumbarada bana tl destegi sagliyor ama hic 100 lira bile gormedim:)
Eşimle ortak bir kumbara yaptık 3 ayda 1000 tl biriktirdik. Gerçi çoğunu o atmıştır ama 🤭pek birikimi sevmiyor yine de bana destek olmak için attı, ben de kartlarımı sıfırlamaya çalışıyorum, bir yandan da birikim yapmak istiyorum .katkısı oldu yani bana 🤗

Kizlar kolay gelsin..
Hoşgeldiniz :KK54: Bende sevmeyenlerdendim daha doğrusu sabredemeyenlerden buna çare olarak açılmayan kumbara aldım ona atıyorum istesemde alamıyorum.:KK48: Buradaki amacımız birbirimize gaz vererek birikim yapabilmek inşallah başarırız :KK73::KK9:

Dolar 6 lira oldu yine 🙀

Eklentiler

• IMG_5213.PNG
    IMG_5213.PNG
    218,4 KB · Görüntüleme: 46
X