İlköğretim Yorum ve Soruları Bugün kaç saat ders çalıştın?

M

MeDuSa

Ziyaretçi
Kızlar bir derdim var bölümüne bi konu açmıştım
ders çalışamıorum die :eek:
Baktımda benim gibi olan arkadaşlar çok fazlaymış ne yazıkki :çok üzgünüm:
şimdi birbirimize destek olma zamanı :teselli:
hepimiz kaç saat hangi derse ve hangi konuya çalıştığımızı buraya yazalım yerimseniben
bu şekilde bak o çalışmış bende çalışayım diye heveslenen arkadaşlar olabilir a.s
herkes doğru bi şekilde kaç dakika yada saat hangi dersin hangi konusuna çalıştığını yazarken başınada okuduğu bölümü kaçıncı sınıf olduğunu yazsın olur mu :sm_cool: (lisedekiler sadece lise 2.sınıf gibi yazabilir)
yani ilk başlangıçta bölümümüzüde yazalım
süleyman demirel üniversitesi işletme bölümü 1. sınıf gibi
umarım bu şekilde birbirimize destek vermiş oluruz
çalışalım kızlar çalışalım ve yazalım lütfen
öptüm hepinizi Şeniz

Al benden de okadar bende süleyman demirel üniversitesi işletme birinci sınıfım yarın muhasebe sınavım var ama hiiiiiiiiiiiiiiiç çalışmadım kimse bana özenmesin senağlama

neyse ya birbirimizi teselli etcekken iyice kötüleştirmeyelim dimi kızlar :1closedeyes:
çalışkan öğrencileriz biz :eek:

kimse yazmıo bari ben yazıyım
az önce 45dk istatistik çalıştım :)

BENDE BAŞARILI BİR ESKİ ÖĞRENCİ OLARAK YAZAYIM 45 DAKİKA YETMEZ ÇOK ÇALIŞMALISINIZ HEDEF BAŞARILI OLMAK GÜNLÜK MİNİMUM 3 SAAT ÇALIŞIN. İNTERNETE DAHA AZ GİRİN BELKİ BANA KIZIYORSUNUZDUR AMA SİZLERİN İYİLİĞİ İÇİN SÖYLÜYORUM BAŞLAMAK İŞİN YARISIDIR.ARAŞTIRIN HOCANIN GEÇMİŞ YILLARDAKİ SORMUŞ OLDUĞU SORULARI BULUN İNCELEYİN ARAŞTIRIN BİR ABLANIZ OLARAK SÖYLÜYORUM ÇALIŞIN ÇALIŞIN ÇALIŞIN ÇAAAAAAAAALIŞIN

hülyalı anladığım kadarıyla internetten vaz geçemiyorsun o zaman bence şöyle yap her bir dersin için bir sayfa aç ve bu sayfalarda çalıştığın konuları bizlerle paylaş örneğin muhasebe için bir sayfa aç bilmediğin konuları sor belki bilen olur bildiğin konuları paylaş bilmeyenler faydalansın böylece internet başında geçirdiğin zaman boşa geçmemiş olur bir dene hem böylece diğer ünv. hocalarla sizin hocaların sorularını karşılaştırmış olursun.

X