Bu test geçersiz mi acep ?

26sever

# 26 Nisan 2018 # Geldi gönlümün efendisi
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2015
528
611
36
Merhaba arkadaşlar , reglim 1gün geçti, sabah yaptığım test böyle çıktı :110: pozitif mi negatif mi geçersiz mi bilemedim. Cevaplar için şimdiden teşekkür. Yarına kadar meraktan çatlamak üzereyim de:oops: 20170611_150216.jpg

Ben de şimdç benzer bir testle karşılaştım. Bugğn gecikmemin 2. Günü. Ben döktüm kaptan o damlatın dediği yere.

Eklentiler

• IMG_9507.JPG
    IMG_9507.JPG
    21,2 KB · Görüntüleme: 1.225
  • IMG_9508.JPG
    IMG_9508.JPG
    17,1 KB · Görüntüleme: 1.348
Buarada ben dün gece adet oldum :110: adetim bir gün gecikse heyecandan yerimde duramam testin bozuğu denk gelir yada uykulu fazla damla kaçırırım böyle şeyler olur umut ederim daha çok yıkılırım :110: ağlıyorum her kırmızıyı gördüğümde:110:içimde birşeyler tıkandı gibi nefes almakta zorlanıyorum:KK42:canım çoookk sıkkın çoooookkk

Buarada ben dün gece adet oldum :110: adetim bir gün gecikse heyecandan yerimde duramam testin bozuğu denk gelir yada uykulu fazla damla kaçırırım böyle şeyler olur umut ederim daha çok yıkılırım :110: ağlıyorum her kırmızıyı gördüğümde:110:içimde birşeyler tıkandı gibi nefes almakta zorlanıyorum:KK42:canım çoookk sıkkın çoooookkk

Moralini böyle yerlere serme.Bak ben çocuk konusunda çooook sıkıntı çekmiş biri olarak söylüyorum bunu ; moral çok ama çok önemli.Odak noktan o olmasın.Çok kafaya takıp üzülünce o hormonlar var ya alt üst oluyor.Tevekkül et bekle. Rabbim inşallah hayırlısı ile gönlüne göre nasip eder.

X