Bu kez kilolar gidecek!

Busra196

71,7(18.05)
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2021
2.221
7.213
Herkese merhaba.Defalarca diyet denemiş, sadece bir kez 12 gün yapmayı başarmış, ötesine geçememiş bir ben ile tekrar merhaba.. 2 yılda 2 evlat sahibi oldum . Bu da bana 20 kilo fazla olarak kaldı. Çok sağlıksız besleniyorum. Ekmeği ,abur cuburu ,ne bulursam yemeyi çok seviyorum maalesef . Hiç sınırım yok . Nasılsa diyete başlayacam diye diye 5 kilo daha aldım . Bir dur demek gerek artık. Güncel kilo ; 83,2
Boy: 1,68
Hedef kilo; 58
Başlangıç: 25.09.2023
Bakalım ne zaman ulasagim hedefime. Normalde çok fazla kalori aldığım için biraz ekmeği abur cuburu kesince hızlıca kilo veriyorum aslında. Burayı aktif tutmaya calisacam özellikle haftada bir tartimi paylaşacam inşallah 🤲

Son düzenleme:
Ben maalesef dediğim tarihte baslayamadim. Ama bu defa çok netim. Hayırlısıyla fazla kilolarimdan kurtulacam inşallah.
Başlangıç: 27.11.2023
Haftada bir gün tartı . Belki bir gün de kontrolü elde tutma adına arada yazabilirim . Umarım katılan olur ciddi manada motive ediyor çünkü. ♥️

Ben maalesef dediğim tarihte baslayamadim. Ama bu defa çok netim. Hayırlısıyla fazla kilolarimdan kurtulacam inşallah.
Başlangıç: 27.11.2023
Haftada bir gün tartı . Belki bir gün de kontrolü elde tutma adına arada yazabilirim . Umarım katılan olur ciddi manada motive ediyor çünkü. ♥️
Herkesin diyeti kendine deyip, bir an önce başlaman dileğiyle. 😍

Merhaba neler yapıyorsunuz nasıl verdiniz ☺️ kolay gelsin diyet sürecinizde 🙏🏻
Merhaba teşekkür ederim♥️
Tek öğün yaptım genellikle ve burda bir grubumuz var beraber zayifliyoruz. Günde 500 civarı ip atlamaya çalıştım. Ekmek neredeyse hiç yemedim. Aşırı çikolata bağımlılıgim vardı . Abur cubur hiç yemedim.

X