bu da benim başarı öyküm

dilemin21

Guru
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2008
244
35
her şey bir anda gelişti. doğumdan sonra veremedim kiloları, hayatımda ilk defa 120 kiloyu görmüştüm.ailem eşim sürekli kilo ver diye telkinlerde bulunuyordu. tabi bu durumdan bende memnun deildim.hastalıklar başlamıştı tansiyon şeker vs.sonunda karar verdim ve spor beslenme proğramıyla 2 yıla yakın sürede 55 kilo verdim. hiç ummuyordum ve zor olanı başardım hiç bir cerrahı işlem görmeden 55 kiloyu verdim.ailemin eşimin desteğiyle.şimdi istediğim kıyafetleri giyiyorum.öz güvenim yerine geldi.umarım benim gibi kilo problemi yaşayan hanımlar en kısa zamanda verirsiniz kilolarınızı.Eki Görüntüle 1351421

ayy inanamıyorum çok büyük bir değişim gönülden tebrik ediyorumm çok güzelsiniz kilo berbat bişey bundan sonra her zaman kilonuzu korumanızı teminni ederimm maşallah sizee
:)

beslenmenizi anlatırmısınız? neler yaptınız düzeniniz nasıldı yaptığınız sporlar?

beslenmemde yanı hayatımda şekerli yağlı unlu yanı hamur işleri kızarmaları gazlı içecekleri çıkararak başladım.sporuda haftada 6 gün 40 dak spor yaparak sağladım.vücud analizi yaptırdım gittiğim spor salonunda yağ oranımın çok su oranımın az oldugunu öğrendim tabi buna bağlı olarak su içmeye başladım düzenli kahvaltı.beyaz unla yapılmış gidaları hayatımdan çıkardım..ve sonuç

beslenmemde yanı hayatımda şekerli yağlı unlu yanı hamur işleri kızarmaları gazlı içecekleri çıkararak başladım.sporuda haftada 6 gün 40 dak spor yaparak sağladım.vücud analizi yaptırdım gittiğim spor salonunda yağ oranımın çok su oranımın az oldugunu öğrendim tabi buna bağlı olarak su içmeye başladım düzenli kahvaltı.beyaz unla yapılmış gidaları hayatımdan çıkardım..ve sonuç
tebrik ederim azminizden dolayı bravo size :KK50:

her şey bir anda gelişti. doğumdan sonra veremedim kiloları, hayatımda ilk defa 120 kiloyu görmüştüm.ailem eşim sürekli kilo ver diye telkinlerde bulunuyordu. tabi bu durumdan bende memnun deildim.hastalıklar başlamıştı tansiyon şeker vs.sonunda karar verdim ve spor beslenme proğramıyla 2 yıla yakın sürede 55 kilo verdim. hiç ummuyordum ve zor olanı başardım hiç bir cerrahı işlem görmeden 55 kiloyu verdim.ailemin eşimin desteğiyle.şimdi istediğim kıyafetleri giyiyorum.öz güvenim yerine geldi.umarım benim gibi kilo problemi yaşayan hanımlar en kısa zamanda verirsiniz kilolarınızı.Eki Görüntüle 1351421
güzel değişim.neler yaptınız?nelerden vazgeçtiniz?bu kadar uzun bir zaman motivasyonunuzu nasıl korudunuz?

Motivasyonu ailem arkadaslarimm hic bir zaman beni yanliz birakmadilar.tabi ki gittigim spor salonunda calisanlari antronurleriminde buyuk etkisi var.hic bir diyet urunu kullanmadim.yediklerime dikkat ederek ve hayatima sporu katarak basladim.Sporsuz diyet yapmanin hic bir faydasi olmadigini ogrendim.

B-fite mi gittiniz. Eğer öyleyse orayla ilgili düşüncelerinizi yazar mısınız. Sadece orası yetti mi. Yürüyüş pilates fitness vn başka şeyler yaptınız mı

Evet b fit e gittim.exradan baska hic bir spor yapmadim.tavsiye ederim.gitmek istersen.hatta b fitin ana sayfasinda basari oykuleri var oraya tiklarsan benimde resmim ve kisa bir oykum var.

Tebrikler canm kilo insana cok yaş katıyor iki resim anne kız gibi resmen bravo:)

X