Bu ay tuttu sanırım kızlar...

Kızlar dun ve bugun o ladar sık tuvalete gidiyorum ki, cişim var sürekli yapiyorum yine geliyor, birde kasıklarım da sızı var ne çok ağır ne hafif kendini hissettiriyor, tatli bi sızı diyebilirim

Benimde batımı 10 günüm var ara ara çok hafif sol Kasık ağrısı arada karın ağırını dizler de sızlama ve böyle bacaklar da damarlarım çıkacak gibi sızlıyor ama bilemedim umutlanmakta istemiyorım beklemek istiyorum

Ben 2.ayda kaldim gecen salı ogrendim oyle aman aman belirti yoktu yani gece bazen mide yanmasi oldu goguslerde hafif sizi regle 10 gun kala karin agrim oldu gecti ve grip olmusum gibi burnum akiyordu tikaliydi goguste kahve yuvarlak kisimin kenarlarinda kucuk kucuk beyaz noktalar olustu sanki bunlardi bendekiler
Merhabalar belirtilerinizdeki göğüs ucu sızlaması ve göğüs kahverengi bölgede minik minik yağ bezeleri bende de oluştu normalde yoktu bizde 5 aydır gebelik düşünüyoruz belirtileriniz adetten kaç gün önce başladı ve ne zaman öğrendiniz acaba?

Merhabalar belirtilerinizdeki göğüs ucu sızlaması ve göğüs kahverengi bölgede minik minik yağ bezeleri bende de oluştu normalde yoktu bizde 5 aydır gebelik düşünüyoruz belirtileriniz adetten kaç gün önce başladı ve ne zaman öğrendiniz acaba?
canim simdi gunu gunune bilemiyorum ne zaman basladi diye ama adete 10 gun falan vardi sanirim

X