Bu ay femera ve çatlatma iğnesi kullananlar toplanın birlikte takip edelim süreci

Merhaba ben 8.gün test yaptım kocaman bir negatifti bu sabah 10.gün test yaptığım da ise silik çizgi vardı sizce gebelik varsa da 10. Günde belli olur mu

Kızlar selam ben bu ay femera ve çatlatma iğnesi tedavisi başladım 7 gün femera kullandım yumurta takibim yapıldı doktorum tarafından ve dün gittiğimde de doktorum artık catlatalim dedi 4 tane yumurtam oluşmuş tu 22mm 21mm ve geriden gelen 18 mm lik iki yumurta bugün de öğlen saat 12 de iğneyi yaptım buraya kadar iyiydi bakalım bu günden sonra zaman nasıl geçecek geçmek bilmiyor gibi bu benim ikinci çatlatma tedavim ...bu arada kızlar şöyle bir şey daha var ben adetimin 13. Gibi ovulasyon testinde yumurtlama ve çatlamayi gördüm 3 gün boyunca değerlendirdim umarım bu ay güzel sonuçlar alırım alırız benim gibi Nisan ve Mayıs ayı gebelik planlayanlar tecrubelerinize ihtiyacım var...
Ben de 27 nisanda çatlatma iğnesi oldum şuan beklemedeyim iki tane test yaptım bu şekilde çıktı tabi sonra ne olacak bilmiyorum ama şuan benim ağrılarım vs geçti

Eklentiler

• f0043900-bb95-46e8-932f-fb713ddc3ef3.jpeg
    f0043900-bb95-46e8-932f-fb713ddc3ef3.jpeg
    84,2 KB · Görüntüleme: 108
Merhaba ben 8.gün test yaptım kocaman bir negatifti bu sabah 10.gün test yaptığım da ise silik çizgi vardı sizce gebelik varsa da 10. Günde belli olur mu
8 ve 9 . Gün ne gatif çıkar 10. Gün pozitife dönüyorsa pozitif canım kesin hamilesin hergğn yap çizgiyi takip et inşallah yükselir

8 ve 9 . Gün ne gatif çıkar 10. Gün pozitife dönüyorsa pozitif canım kesin hamilesin hergğn yap çizgiyi takip et inşallah yükselir
İnşaALLAH canım teşekkür ederim yarın tekrarlayacağım inşaALLAH koyulaşır RABBİM isteyen herkese nasip etsin 🤲🏻❤️

Bende de sebep

Benimde mide ağrısı var birde dediğiniz gibi ara ara ama çok nadir şekilde kasığımda ağrı oluyor
Hakkınızda hayırlısı olsun inşaALLAH 🤲🏻 şu an 11.gündeyim ara ara mide bulantısı dışında belirti yok normalde reglime 1 hafta kala göğüslerde şişlik ve ağrı olurdu 1 haftadan az zaman kaldı hala belirti yok 🙄

Bu gece 2 kez regl sancısı gibi bi sancıyla uyandım resmen kıvrandım çok kötüydü, regl de olmadım. İğneden sonra 11. Günüm bu kadar ağrı olunca test yapmak istedim hafif silik ama pozitif çıktı. 8. Gün yapmıştım çizgi tekti. Ne düşünüyorsunuz 😕

X