Bu ay femera ve çatlatma iğnesi kullananlar toplanın birlikte takip edelim süreci

Canım bende dusuklerim de önce klomen kullandım. Duydum ki klomen birden fazla yunurta gelistiriyor ancak genellikle kaliteli yumurta olmuyormuş. Genellikle kullananların yorumu bu şekilde. Sana tavsiye femara yada klomen kullansan bile yumurta kalitesini artıran ek takviye kullanman. Örneğin prowoman yumurta kalitesini artiriyormus. Sen ve eşin birlikte kullanabilirsiniz
Suan tekrar testin pozitif sanırım kendiliğinden mi oldu yoksa klomen kullandın mı, evet takviye için ocean polystol var elimde düzenli kullanmıyorum 😥

Canım bende dusuklerim de önce klomen kullandım. Duydum ki klomen birden fazla yunurta gelistiriyor ancak genellikle kaliteli yumurta olmuyormuş. Genellikle kullananların yorumu bu şekilde. Sana tavsiye femara yada klomen kullansan bile yumurta kalitesini artıran ek takviye kullanman. Örneğin prowoman yumurta kalitesini artiriyormus. Sen ve eşin birlikte kullanabilirsiniz
besin takviyesi de yapmak lazım aslında. Sen bu ay yine klomen mi kullandın

Benim gebeliğim kimyasala döndü kızlar. İnanın süreç çok zor kendime gelmeye çalışıyorum. Sağlıklısını istemek gerekiyor hayırlısını hayırlı zamanda.
Kimyasal mı oldu 😔 çok çok üzüldüm canım benim hayırlısı olsun inşaALLAH çok sevinmiştim oysa ki beraber aynı heyecanı paylaşınca RABBİM en kısa zamanda sağlıklı evlat nasip etsin sana ve isteyen herkese inan hiç beklemiyordum 😔

Kimyasal mı oldu 😔 çok çok üzüldüm canım benim hayırlısı olsun inşaALLAH çok sevinmiştim oysa ki beraber aynı heyecanı paylaşınca RABBİM en kısa zamanda sağlıklı evlat nasip etsin sana ve isteyen herkese inan hiç beklemiyordum 😔
Bende kendime gelmeye çalışıyorum ne desem bilemiyorum inşallah senin çok sağlıklı bi gebeliğin olur çok isterim 🙏🏻

Evet evet bu gebeliğimde femara ovitrelle kullandım ek takviye olarak tenda jinopol takviye vardı onu kullandım sabah akşam 1 tane 20 mm yumurtam oluşmuştu
Doktorumla konuştum bu ay zaten dinlen dedi önümüzdeki ay klomenle devam ederiz dedi femaraya sana suan gerek yok dedi bakalım bilindik de bir doktor güveniyorum önümüzdeki ay bakıcaz 🙏🏻 senin bebiş ne durumda bugün kontrolün vardı ❤️

X