Bu ay femera ve çatlatma iğnesi kullananlar toplanın birlikte takip edelim süreci

Doktorumla konuştum bu ay zaten dinlen dedi önümüzdeki ay klomenle devam ederiz dedi femaraya sana suan gerek yok dedi bakalım bilindik de bir doktor güveniyorum önümüzdeki ay bakıcaz 🙏🏻 senin bebiş ne durumda bugün kontrolün vardı ❤️
Israrla femara iste klomen gerçekten kist sorunu çok var tekrardan hakkında hayırlısı olsun canım daima dualarımdasın 🤲🏻🌸 bugün doktora gittim kese için çok şükür 4+5 de kese göründü iki hafta sonra kalp atışı için çağırdı hayırlısıyla kalp atışını da duyarsak aylık kontrollere devam ederiz dedi bakalım hayırlısı 🤲🏻❤️

Israrla femara iste klomen gerçekten kist sorunu çok var tekrardan hakkında hayırlısı olsun canım daima dualarımdasın 🤲🏻🌸 bugün doktora gittim kese için çok şükür 4+5 de kese göründü iki hafta sonra kalp atışı için çağırdı hayırlısıyla kalp atışını da duyarsak aylık kontrollere devam ederiz dedi bakalım hayırlısı 🤲🏻❤️
Hoca klomenden yana ama bakalım 🙏🏻 senin için çok sevindim son zamanlarda aldığım en güzel haber maşallah kendine çok dikkat et kalbini de duyacaksın bana da dua et olur mu

Hoca klomenden yana ama bakalım 🙏🏻 senin için çok sevindim son zamanlarda aldığım en güzel haber maşallah kendine çok dikkat et kalbini de duyacaksın bana da dua et olur mu
Çok teşekkür ederim canım benim tabiki her zaman dualarımda olacaksın inşaALLAH Rabbim sana da hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin kucağını boş bırakmasın 🤲🏻❤️

Kızlar ben geçen ay klomen bu ay femara kullandım doktorum çatlatma iğnesi vermedi bu ay 1 tane 19 mm var sadece neden iğne vermedi sizce pazartesi kontrolüm var progesteron bakalım dedi sorucam niye iğne vermedin diye🤔

Canım bende 4~2 haftalık gözüküyor keseniçin alttan mı muayene oldun?

X