Bosch buzdolabı fikirlerinize ihtiyacım var...

obirobiirobiiir

...
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2009
212
8
bosch marka derin donduruculu 42X03 model buzdolabı aldım. bu marka buzdolabı kullanan arkadaşların ürün hakkındaki yorumlarını , memnun kalıp kalmadıklarını öğrenmek istiyorum. fikir paylaşımında bulunursanır çok sevinirim..

canım bu dediğin odel benimkindenmi bilmiyorum ama benimkide bosch çok memnunum no frost.....:nazar:

derin dondurucular çok yakıyor diye biliyorum...

annemin var benim derin dondurucusu çok yakıyor o açıdan kötü.....

ama benim buzdolabımın elektrik tüketmesi ekonomik faturalarım yüklü gekmiyor.....

Ben bosch beyaz eşya servisinde çalışıyorum evin kaloriferlimi eğer öyleyse kullanabilirsin soğuk ortamlarda sorun olabiliyor ama yinede nofrostları öneririm ben her açıdan kullanışlıdır..

ben bosh no frost u 4 yıldır kullanıyorum.çok memnunum.ayrıca çok fazla elektrik tüketmiyor.hiç tereddüt etme bence...

Ben de bosch kullanıyorum bütün beyez eşyalarım bosch ve hepsinden de oldukça memnunum annemlerde bosch kullandıkları için bunu seçmiştim onlarda da sorun yok bende de çok şükür. Ama beyaz eşya biraz da şans işi derler :)

Ben bosch beyaz eşya servisinde çalışıyorum evin kaloriferlimi eğer öyleyse kullanabilirsin soğuk ortamlarda sorun olabiliyor ama yinede nofrostları öneririm ben her açıdan kullanışlıdır..

canım seni bulmuşken fırsayı kaçırmak istemiyorum :eek:ben 20 gün önce kdn 49a03 ne modelini aldım ama düşündüğümden daha çok ses yapıyo bi bakmışsınız mutfakta sanki bişey kırmış gibi gümbürtü kopuyo. dolap bölümünü +2 yaptım ilk geldiğinde 2 kişiyiz çabuk bozulan bişey pek yok diye ama et ve balık bölümüne koyduğum şarküteri ürünlerinin hepsi bozulmuştu 5. gün sonunda benim ihmakarlığım kontrol etseydim keşke. ambalajları terlemişti damla damla su şeklinde.yükselttim hemen +6 yaptım ama şimdide çok soğuk oldu donuyo:kızgın: napayım kimi arayayım servisimi yoksa açılır kapanır bi yeri varda benmi bilmiyorum bide canım sıkılıyo havalar daha ısınmadı bile +6 da dolap çalıştırıyorum hatta sağolsun şuan bile sesi geliyo çalışıyo paso ama boşa:1no2: pişman oldum resmen

bosch çok iyi bir marka almakla iyi etmişsin fakat derindondurucu buzdolabı için aynı şeyi söyleyemicem.keşke nofrost alsaydın canım.varsa değğiştirme imkanın nofrost olanı al derim 2 kuruş fazla vercen belki ama sonuçta yıllaarca kullancan.yinede sn bilirsin ama marka tercihin çok iyi

canım seni bulmuşken fırsayı kaçırmak istemiyorum :eek:ben 20 gün önce kdn 49a03 ne modelini aldım ama düşündüğümden daha çok ses yapıyo bi bakmışsınız mutfakta sanki bişey kırmış gibi gümbürtü kopuyo. dolap bölümünü +2 yaptım ilk geldiğinde 2 kişiyiz çabuk bozulan bişey pek yok diye ama et ve balık bölümüne koyduğum şarküteri ürünlerinin hepsi bozulmuştu 5. gün sonunda benim ihmakarlığım kontrol etseydim keşke. ambalajları terlemişti damla damla su şeklinde.yükselttim hemen +6 yaptım ama şimdide çok soğuk oldu donuyo:kızgın: napayım kimi arayayım servisimi yoksa açılır kapanır bi yeri varda benmi bilmiyorum bide canım sıkılıyo havalar daha ısınmadı bile +6 da dolap çalıştırıyorum hatta sağolsun şuan bile sesi geliyo çalışıyo paso ama boşa:1no2: pişman oldum resmen

canım mutlaka bir ayarı vardır servis anlatmadımı sana.hemen ara servisi derim ben

canım mutlaka bir ayarı vardır servis anlatmadımı sana.hemen ara servisi derim ben

üst ve alt için sıcaklık ayarıvar birde iki bölümiçin şok ayarı var başkada bişey yok zaten bunları anlattı. Haklısın ben servisi arayıp sorayımçünkü ayarını yükselttiğimden beriiçerdeki cam raflar nerdeyse buz tutmak üzere gibi buğulu. iki derece farkta bu kadar değişiklikolmaması lazım kanımca. ilgine teşekkürler a.s.

paressss cnm ya bizde yeni aldık sayılır buzdolabımızı boschdan...nişanlım kullanmaya başladı ama deli gibi ses çıkarıyor ve sinirlerimi bozuyor..gerçekten pişman oldum :kızgın:

paressss cnm ya bizde yeni aldık sayılır buzdolabımızı boschdan...nişanlım kullanmaya başladı ama deli gibi ses çıkarıyor ve sinirlerimi bozuyor..gerçekten pişman oldum :kızgın:

bende çok pişmanım ve dalgın biriyim yanlızım evde sessiz olunca korkuttuğu bile oluyo beni raf çöküyo gibi ses çıkarıyo resmen :1no2:

kızlar aldıgınız ürünün modeli ne? bizde bugün aldık boschdan 44-43 olanlar baya ses cıkarıyrmus. biz 41 aldık umarm o da öyle değildir.

bız herseyımızı bosch almiştık fırın buzdolabı çamasır makinesi utu bulasık makınesı hepsınden memnun kaldıkta bı buzdolabından memnun degılız no_fros bızımkı sureklı buz kıtlemesı dıye bı olayı var ve ayda bı servıse gorunmese içi rahat etmıyo bosch marka çok guzelde buzdolabında tavsıye etmıyorum canım yaaaa ve benım cevremdekı komsularımda bosch buzdalabı almıştı bızımkının hemen hemen aynı modeli 2 sıde hiç memnun degil ama beyaz eşya bırazda sans işi

evet kızlar ben herkesi uyarıyorum bu konuda. gecen hafta bosch buzdolabı aldık. eski dolabımız general electiricti bunun kadar ses çıkarmıyordu ve daha kullanışlı...
iyi marka olsun dedik adına kandık aldık...
bir de reklamları çok, bir sürü para gerek yok.
biz de bu yeniyi kapıya koyacağız heralde eskisini kullanalım diyoruz keşke almasaydık.
siz paranızı boşa vermeyin derim. benim çok içim acıdı.
diyorum galiba bosch un en kötü dolabını aldık. üstüne para verelim hangisi iyiyse değiştirin o da olmaz diyorlar. sattılar ya işleri bitii...

benım tum beyaz esyalarım bosch ve hepsınden cok memnunum su ana kadar bır sorun cıkmadı 6 yıldır kullanıyorum aynı urunlerı

bizde buzdolabımızı bosch aldık,sebzeleri filan kolay kolay çürütmüyor,çok uzun süre yemyeşil kalıyor.ama arada çalışmaya geçince küt patt ööle sesler çıkarıyoki sanki birileri içinden sopalarla vuruyor sanırsınız.servise sorduk normal dediler,daha 2 ayda neresi normal bunun,ben pişman oldum açıkçası..

MCSA017453_KSU49630NE_def.eps
buda benim buzdolabım,çooook memnunum,6 yıldır kulanıyorum,iyiki varsın boschopuyorumnanaktan(model KSU49630NE ebatlar 185/70/70)

X